Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
5. apr 2010

no ja zajtra idem do tej nemocky. este dnes rychlo chystam co potom zobrat malej na oblecenie, nech mm nechaosi. ak ma tam teda uz nahodou nechaju.

fu ale mam zmiesane pocity, neviem ci sa tesit, ci mat strach 😖

vavenka
autor
5. apr 2010

Kati jednoznacne sa mas tesit 😵 😵 😵

Maxii no u nas beru ze ja babatko donosene tusim od ukonceneho 36tt, takze toho sa nebojim, 2500g mala uz 3 tyzdne dozadu 😉 ale jasne, mas pravdu, nech si este pekne hovie v brusku, kym sa da 🙂

vavenka
autor
5. apr 2010

Kati hned z rana ides? Posli potom smsa ze co a ako s tebou 😉 ci budes mat net?

katka444
5. apr 2010

este sa chcem dnes popytat svagrinej, ze kedy tam ist. ona robi v nemocke. lebo ak maju rano vizity atd. tak tam budem zbytocne od rana sedet v cakarni.

jasne ze sa tesim. bojim sa len toho, ze ma nechaju rodit prirodzene 😖

ak ostanem urcite poslem sms. net nebudem mat

vavenka
autor
5. apr 2010

Kati tak fajn, budem na teba mysliet zajtra.... Tiez idem do nemocnice, ale "len" na hematologiu 😉

katka444
5. apr 2010

tak nech to na hemato dobre dopadne

maxii
5. apr 2010

Kati v nemocke mi baby vraveli ze vsetky KP sli rovno na sekciu...

budem na teba mysliet🙂

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii co si obliekala Natalke z porodnice?

A ako veci do porodnice? Bolo nieco co ti velmi chybalo, alebo nieco co si tahala uplne zbytocne? Daj nejake grify 😉

katka444
5. apr 2010

maxi dik 🙂 len primar je zastanca prirodzenych porodov. tak snad pri mne ho to prejde 🙂

maxii
5. apr 2010

vave bodynko dupky svetrik, a do takeho tepleho overaliku sme ju zabalili a este prikrili deckou, oni potrebuju tieto male babiky vela tepla🙂 vtedy s spokone...ja ju napriklad aj teraz mam v perinke, tam je najludnejsia....

no 2 ciapocky,a plienka na vrch vajicka po vonku, k autu.....

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii no ja tiez mam ze body, dupacky a taku supravu svetrik+ gatuse z flisu ci z coho to je davam a chcela by som ju odniest v perinke...... Jooj ja som uz taka nedockava 🙂

maxii
5. apr 2010

a veci do porodky som mala vsetko tak akurat, ja som tam uz bola normalne zabyvana sice som sa 3x stahovala, ale v zasade vsade bolo to iste 😀

adenka
5. apr 2010

ahojte,
jej kati zajtra ides? budem na teba velmi mysliet a drzim palceky 😵

maxii gratulujem k natalke, prajem vela zdravicka a mliecka 🙂

maxii
5. apr 2010

vavi super myslim ze to je ok, este si vezmi nejaku deku...to sa vzdy zide ak nepecie slnko, podla mna....

verim, ja uz ani neviem ake je to mat brusko 😀 vsetko mi pada teraz...ja mam asi vsetky kila dole !!! musim sa odvazit....

kati podla mna pojdes sekciou... 😉

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii super, kolko si vlastne pribrala? A s prikladanim malej k prsniku nebol problem? Vedela si co a ako? 🙂

maxii
5. apr 2010

ja som pribrala asi 14kg
nakoniec uz neviem, v nemocke som a uz nevazila, aaj strava bola horsia 😀 😀 mozno som tam aj schudla

mala sa mi prisala velmi pekne uz v prvy vecer, ked mi ju priniesli do postele, hybat som sa nemohla, a mala sa pricucla odusu 😀 ale oni aj ukazu tiedetske sestry, chytia ti peso a ukazu ako pomoct babatku, da sa to, a treba potom priklad k prsiam co najviac aby sa to rozbehlo......

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii takze ty si z tych tabulkovych 😀 😀 😅 ja som nejak teraz zacala naberat, uz mam + 17-18, teraz som sa pre istotu nevazila, po navsteve vidieka a dvojdnovej prezieracky 😀
Nooo, dufam ze aj nam to pojde, ja mam niekedy zo seba pocit, ze s aviac bojim toho kojenia, ako porodu 😀 😀

maxii
5. apr 2010

vave no ja som taka vychrdlina, ja uz skoro ani to tehu brusko nemam, len trosicku zvacsene.....ale neboj to sa strati, dost mi ajprestalo po porode chutit jest....

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii 🙂 ved to je len dobre, aspon nemas trapenku s postavou, ako vacsina zien 😉

maxii
5. apr 2010

no vyzeram teraz jak anorekticka s velkymi prsiami 😀 😀 este ma budu chlapi balit, xixi 😀 😀

zuzub
5. apr 2010

ahojte 🙂 maxii, gratulujem, to je super, že už to máš za sebou, nech ste s Natalkou hlavne zdravučké 😉
tak sa nám to tu rozbieha, Maxii, teraz Katka je na rade a potom už my Vavenka 😕 😵

vavenka
autor
5. apr 2010

Maxii juu tak to by som brala 😉 prosime si nejake fotky malej, aj s tebou, ak by sa dalo 😉

vavenka
autor
5. apr 2010

Cau zuzub, no ty kokso, uz sa tesim 🙂 a zaroven si pomalicky uvedomujem ze sa to uz blizi 🙂

zuzub
5. apr 2010

maxii tak to budeš mať teraz super postavu 😀

zuzub
5. apr 2010

inak včera večer sa mi stala taká vec, že mi strašne stvrdlo brucho som ho mala ako kamen, uplne brutalne tvrde, ale nemala som žiadne bolesti ani tlak nič, neviem čo to bolo aj nad ránom ked som sa zobudila bolo ešte tvrdé..... 😕
inak tie planované poridy sú podľa mna fajn aspon vieš, že už to ide 😀

vavenka
autor
5. apr 2010

Joj hladna som, svokra sice nabalila klobasy sunky hrudky, ale akosi sme zabudli na pecivo, takze teraz narychlo varim zemiaky v supke a spravim z tych velkonocnych dobrot nieco na sposob francuzskych zemiakov 🙂

vavenka
autor
5. apr 2010

Zuzi no to uz asi aj poslickovia mohli byt, nie?
Mna zas uz pravidelne bolieva brucho ako na menzes, vacsinou v noci, ked som v klude...... Zo zaciatku som sa vylakala, ale uz to trva vyse tyzdna, takze nejak to neriesim 😉

zuzub
5. apr 2010

my sme si tiež dali hrudku,šunku, klobasku, cviklu,vajičko tak som ešte ani obed nerobila len zemiakový šalát som spravila a poobede vypražím rezne

zuzub
5. apr 2010

a to posličkovia môžu byť aj ked nič nebolí 😕 ? som myslela, že ma aj bruch musí bolieť alebo tak...... a to som ešte pretým brala magnezko

vavenka
autor
5. apr 2010

Zuzi nie, poslickovia nemusia byt bolestivi - vraj 🙂
Este beries magnezko? Ja absolutne,., A tolko ho doma mam ze az 🙂 aj kamosky mi podavali, co nedobrali, ja som tiez nakupila, tak neviem, asi si otvorim predajnu 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre