Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
6. apr 2010

tak musim vyzistit

katka444
6. apr 2010

vave to je pravda. vraj niekedy ani nestihnu pichnut a babo je na svete.

a ja mozno aj budem prenasat. mam taky pocit 😒 . ked ma mala teraz akurat 3000g. vave vanduska ma kolko? a kolko vlastne cca pribere babo za tyzden? ja som teraz citala nejake clanky na nete, tak vraj pri KP sa rodi prirodzene ak ma babo od 2500 do 3500 g

zuzub
6. apr 2010

ked mi doki vravel o tom planovanom porode tak hovoril, že potom nie je vlastne problém ani s epi lebo oni tak podajú heparín,aby sa dala aj epi pichnuť

adenka
6. apr 2010

ahojte,
mala mi zaspala tak mam chvilku... len som vas rychlo prebehla... katka tak ta pustili? no ak budes mat spontanny porod urcite to bude krajsi zazitok..drzim palec nech je vsetko ok 😉

adenka
6. apr 2010

kati inak na epi potrebujes odber krvi takze ak ju chces mala by si si cim skor dat spravit to vysetrenie... aspon tu v BA bez toho epi nepodali...

vavenka
autor
6. apr 2010

Aden ahoj, aky stary ma byt ten odber? Myslis ze by mi mohol platit odber teraz z 36tt?

Zuzi no mozme my planovat kooolko chceme, aj tak to vsetko moze dopadnut uplne inak..... Ja ani neviem ci chcem planovany alebo spontanny - asi by som najradsej ze pekne prirodzene ze zobudit sa na to, ze to proste prislo....... Ale tak uvidime ako sa Vanda rozhodne 🙂

adenka
6. apr 2010

vave to netusim...ja som nan zabudla ale robili mi ho v noci ked som tam lezala...nastastie som rodila aj na dalsi vecer

zuzub
6. apr 2010

no ved jasné, že my možme vave plnánovať a všetko bude inak 😀 mne doki hovoril len v tej súvislosti, že by som vedela o tom, že sa nenecháva prenášať, mi to vysvetloval, že to je kôli placente mohli by tam vraj nastať komplikácie

zuzub
6. apr 2010

jeej vave nové bruches 🙂

adenka
6. apr 2010

zuzi inak k prenasaniu..moja kamoska prenasala vyse tyzdna..potom ju este 3 dni nechali lezat v nemocke a az ked urobila bordel a zazmluvnila si lekara tak ju konecne odrodili... ☹

vavenka
autor
6. apr 2010

Zuzi riadne, co ? 😀 😀 😀

adenka
6. apr 2010

jeeej vave ale ake ho mas dopredu 🙂 take chalanske 😅

vavenka
autor
6. apr 2010

Aden nestras 😀 😀 😀 ruzove mam asi vsetko 😀 😀 hej vpredu je uplne, zo zadu ani nevidno ze som tehotna, ale ked sa otocim z boku, tak to je teda pohlad 😀 😀

Ako sa mas? Ako s Domcou?

adenka
6. apr 2010

hehe aj mne kazdy hovoril ze mam chalanske brucho a nakoniec sa narodila mala cikula, tak pohodka 😀 😀

ale fajn, len prezivame separacnu uzkost tak mame veselo... uz cakam kedy to prejde 😝

vavenka
autor
6. apr 2010

Co je to separacna uzkost? 😕

adenka
6. apr 2010

to je po 6. mesiaci ked si dieta uvedomi ze s matkou nie je jedno telo a zacne mat stres ked sa mama vzdiali na 5 krokov...niektore decka to nemaju, niektore len mierne, ale dominika to preziva hadam za vsetky 😅

vavenka
autor
6. apr 2010

Juuj Aden tak to asi teraz musi byt "radost" ..... A nejak ju akoze trenujes postupne, alebo si stale s nou? No drzim palce nech to cim skor prejde......

adenka
6. apr 2010

no trenujem.... to sa neda...vzdialim sa len do inej izby a uz je krik...vcera som uz nemala nervy tak som ju nechala plakat v postielke a skoncilo to tym ze sa dogrcala, pokakala a plakala tak ze som ju nevedela dalsiu pol hodinu ukludnit... takze veselo

vavenka
autor
6. apr 2010

Aden 😖 😖 no dakujem pekne... Tak a co pisu mudre knizky? Zvykne to prejst samo?

adenka
6. apr 2010

ano ono to prejde, ale kedy to je otazka... chyba bola ze ja som raz sla nieco vybavit a tatko ju strazil doma a ona chytila taky zachvat ze som prec ze sa az zachadzala od placu.. od vtedy je hrozne na mna naviazana a ked niekto pride tak ma strach ze ja odidem tak ma stale musi kontrolovat

katka444
6. apr 2010

ahoj aden, tak to sa mame naco tesit 😉

no ja myslim, ze najlepsie je, ked sa porod spusti prirodzene. teda ked nevies kedy to vlastne pride. ja som teraz bola celu velku noc nervozna, lebo som vedela ze dnes idem do nemocky a mozno ma tam aj nechaju.

a ked mam predoperacne urobene, to nestaci na tu EPI?

vavenka
autor
6. apr 2010

Kati radsej sa popytaj.....

Aden tak uz len ti popriat, nech to fakt cim skor prejde....

adenka
6. apr 2010

kati opytaj sa porodnika...

katka444
6. apr 2010

ja nemam konkretneho porodnika. ale asi aj tak musim tu u nas k dr. lebo mam poslednu tabletku zeleza a neviem, ci mam brat aj dalej. tak sa popýtam.

adenka
6. apr 2010

tak toho ku komu chodis do poradne...
ja som zelezo brala az do porodu.. mala som aj po, ale v nemocke mi povedali ze mam dobry krvny obraz tak nemusim...

vavenka
autor
6. apr 2010

Kati aj ja beriem zelezo az do porodu......
Myslim ze tym nic nepokazis 😉

katka444
6. apr 2010

cim nic nepokazym?

vavenka
autor
6. apr 2010

No ked budes brat zelezo az do porodu 😉

katka444
6. apr 2010

jaj. no ved prave. len uz nemam tak musim k dr. nech predpise 😉 (k tomu co som chodila cele tehu) tak sa tam popytam aj na EPI

vavenka
autor
6. apr 2010

Jasne, aj ked neviem ci tvoj gyndos bude vediet, ako to v nemocnici funguje - respektive kazda nemocnica ma svoje pravidla....
Niekde podpisujes poucenie anesteziologom, niekde treba predoperacne, niekde ti staci krvny obraz...... A dokonca niekde ti netreba nic 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre