Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
11. apr 2010

tini super, gratulacia 🙂

vavenka
autor
11. apr 2010

Tini no tak to si stastny clovek, ja aj tie 3 eura mam za uhorsky rok 😀 😀
No ved prave, ja si tiez nemyslim ze by babatko az tolko curalo, aby sa k madracu precuralo, takze by som chcela abyze uz ked mam vraj kvalitny madrac, tak nech je aj funkcny......

adenka
11. apr 2010

ahojte cicusky,

pozeram vasu debatku, tak paplon a vankus mame ale vankus sa nesmie davat a pod paplonom sa mi krpata tak potila ze sa v noci budila a mala uplne mokre vlasky. ja odborucam spaci vak a deku... ked je chldnejsie, je zlozena napoli, ked je teplejsie tak iba jedna vrstva...
a ja som pod plachtou mala taku gumu, aj sa zisla, lebo mala mala reflux a grckala vela hlavne v postielke, ale ked som potom menila plachtu, bolo na tom koopa sajrajtu, nechapem co, taky prach alebo akoby jemny strk...no nechapala som..tak som to vysmarila a uz tam nema nic 🙂

vavenka
autor
11. apr 2010

caau aden 🙂

No ja si tiez myslim ze podla potreby sa kazda budeme vediet zariadit, asi aj zavisi od toho ako chladny/teply je byt atd atd....

Ako si sa mala cez vikend? 🙂

adenka
11. apr 2010

vave no presne, na mna kazdy hucal nech malu babusim, lebo je jej zima a ona chuda sa potila a potila a nespala, nervna bola.. potom so si postavila hlavu, obliekla ju lahko, zakryla dekou a spala ako anjelik... dnes ked mi niekto frfle tak uz len kyvnem rukou a robim si po svojom... moja svokra skoro neprezila ze mala od 3 tyzdnov nemala perinku a vzdy ked dosla tak si ju pytala do perinky... 🙄

vikend taky onicom... tato v nemocke, tak som len trochen upratala a inak nic.. a co ty?

vavenka
autor
11. apr 2010

My sme boli na vychode, draheho sesternica krstila dceru, takze obzieracky 😀😀
A inak pohoda lesna..... Ni take svetoborne... TEraz sme si roztiahli gaucovku a pozerame X men 🙂 strasna chobotina, ale nic lepsie nejde 😉

adenka
11. apr 2010

jaaj tak to zavidim.. by som si dala taku dobru svadobnu, alebo krstinovu hostinu....aj ked sa zasa raz snazim odtucnovat, ale nejde to moc....

vavenka
autor
11. apr 2010

Aden 🙂 o tyzden ideme na svadbu 😀 😀
Ale pravdupovediac v tomto stave to uz nieje ziadna zabava, tam budem ako vorvan len sediet a vyzierat kolace 😀

adenka
11. apr 2010

vave tiez celkom lakavy program 😝 ze vorvan 😀 😀 😀 😀

tinika
11. apr 2010

tak ja idem dokukat film s mm a do hajan nech sa dam dokopy maly je uz asi ok som si dala z jeho sirupu ked je taky zazračny hihi

vavenka
autor
12. apr 2010

Ahojte 🙂 na poradni takmer secko ok - teda Vanda je super, ma 2900g dokina vravela ze to vidi tak na 2 tyzdne este, krcok makne, ale este stale neskracuje, takze CS=0, ale samozrejme, mam kvasinky /na to som fasla candibene/ a aj na streptokoka som pozitivna, takze ked pojdem rodit, 4 hodiny pred tym musim dostat intravenozne ATB, aby sa to malej nedostalo na plucka, ked pojde porodnymi cestami..... Normalne som to vedela
🙄 🙄 🙄
A kupila som si caj pre tehotne a uz aj pre kojacie matky 😀 😀

slniecko4
12. apr 2010

vave,Vandička má už dobrú váhu.. 🙂 nezávidím streptokoka,ale fakt,jak si verila,že ho budeš mať.. ináč,kvasinky som mala aj ja dvakrát počas tehotenstva,mi moja dr. povedala,že je to u tehotných bežné..

vavenka
autor
12. apr 2010

Slni hej, uz je fajny macko 🙂 no ved nevadi, kvasinky snad stihneme preliecit a streptokoka snad poriesia pri porode 🙄

vavenka
autor
12. apr 2010

Mala by som obmedzit sladke, ale tka v chladnicke je plna krabica kolacov, tak obmedzuj taky cas 😀 😀

slniecko4
12. apr 2010

už si na konci,tak už je to jedno,daj si.. 🙂 tak že do konca mesiaca Vandička na svete? 😵

evitkamalicka
12. apr 2010

ahoj kocky

este ste vsetky 2v1?

vavenka
autor
12. apr 2010

Slni to sladke som myslela kvoli kvasinkam 😉
No ak vsetko pojde podla planu, tak ano, bude este aprilova... No ved uvidime 😉
Ahoj Evit, este ano 🙂

tinika
12. apr 2010

čafte kočky, ja stale nascipana snad to skonci

slniecko4
12. apr 2010

tini,kde si sa nachcípala?
vave,mne dr povedala,že to nie je od sladkostí,aj keď na fóre som čítala,že treba obmedziť.. mne povedala,že je to choroba tehotných,tak som to aj tak brala,, a nejak obmedzovanie mi nepomohlo..
evit,ahoj.. ako sa držíte?

zuzub
12. apr 2010

ahojte 🙂 vavenka ty si dnes rýchla už aj doma z poradne 😅 vanduška je teda super 😉 inak na toho pozitivneho streptokoka mám aj ja tušáka 😖 tak sa "teším" ved zajtra uvidím

evitkamalicka
12. apr 2010

slni mame sa super

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi hej, uz ma skoro 3 kilecka 🙂 🙂 Ty co mas dnes v plane?

vavenka
autor
12. apr 2010

Slni ale ved ja to neriesim - su kvasinky, dame cipky, nic sa nedeje.... Preto tam bol aj ten smajl 😉

tinika
12. apr 2010

slni to keby som vedela, ani netusim

vavenka
autor
12. apr 2010

Inak som kupila caj pre tehotna, no nic moc 🙂 a to mam bylinkove caje rada 😀 😀
Cisty malinikovy som nikde nezohnala, ale tento ho obsahuje,.......

zuzub
12. apr 2010

mame sa stretnusť s potencionalnymi nájomníkmi tí čo tam mali ísť to nevzali resp. moc vymyšlali....poobede pôjdme po postieľku, a cez den nič také.
túto noc som zle spala strašne mi tvrdlo brucho, malý ma ešte o pol jednej kopal a chodila som furt na wcko 😝

tinika
12. apr 2010

vave a aky si kupila? bo ja som mala a bol super aj pre kojacie teekane

vavenka
autor
12. apr 2010

Tini ja som Apotheke kupila... Aj pre kojacie uz som kupila tiez tu istu znacku 😉
No sak vypijem, ja znesiem vsetko 😀 😀

Joj ja som perfektne spala, drahy ostal spat v obyvacke, tak som mala celu postel pre seba 🙂 a tusim len 3x som bola na wcko 😉

Zuzi tak drzim palce s najomnikmi...

zuzub
12. apr 2010

vave a akú značku to máš toho tehu čaju? lebo ja som tiež mala jeden a bol dobre hnusný, teraz pijem ten z teekane ten mi chutí len som ho už prepitá 😀
inak dnes som sa už stihla porezať a popaliť si brucho na toustovači 😖

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi uz som pisala - Apotheke 🙂

Juuj davaj pozooor na brusko 😖 tiez som si rano robila toasty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre