Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. apr 2010

ja odedy som tehu bola stale zehlim posediačky hihi aspon ma potom netrapia tie velke kopy pradla, si pustim nejaky dobry film, zehl. dosku dam co najnizsie a zehlim a zehlim a zehlim 🙂

slniecko4
14. apr 2010

tini,ty tak ako ja,furt žehlím pri telke,nech to nie je také nudné.. 🙂 Patik tvoj ako? Nám sa čosi vyhodilo na rúčke,také suché miestečko,neviem,či náhodou nie od aviváže.. 😒

vavenka
autor
14. apr 2010

ja som skusala po sediacky, ale neslo mi to 😅 tak radsej takto po kuskoch, po stojacky....musim mat uz teraz stale kosele pozehlene pre draheho, co ked budem musiet ostat dlhsie v nemocnici, sak ten bude musiet vziat dovolenku, lebo si nebude mat co obliect do prace 😀 no a telka popri zehleni je samozrejmost 🙂

sme boli teraz na pizzu, takze som fajne prezrata 😅

slniecko4
14. apr 2010

vave,my boli na pizzu včera,ste mi tu niektorá minule robili chute. 🙂

zuzub
14. apr 2010

už som doma 🙂 mala som tak fajnýýýý ovocný zmrzlinový pohár 😵 juuuj veve ty mi furt s tou pizzou chuťky robíš, asi si aj my objednáme lebo sa mi už nikde nechce ísť 😉

vavenka
autor
14. apr 2010

😀 😀 no ja by som si tiez dala zmrzlinu s ovocim, mnam 🙂

tinika
14. apr 2010

slni ja avivaz nepouzivam a maly to ma tiez, mame na to kremik, je to vraj exem :(( aj neterka mala ale o dost horsie a ma stale patovi to nevidno len ked poriadne pozriem

tinika
14. apr 2010

juuj ja sa tak tesim, svagrinka mala prvu dcerku v oktobri 23-tieho a teraz to vychadza na 31,10 hihi a vychadza chlapec tak uvidime 🙂) či tabulka činska vravi pravdu hihi

tinika
14. apr 2010

ale podla veku krvi asi baba

vavenka
autor
14. apr 2010

Tini no jedna z tych tabuliek tym padom bude klamat 😀
Teraz kamoska, co caka babatko, tak podla cinskej jasna baba - ovulovala v strede mesiaca a uz maju potvrdeneho pipika, takze asi tak s tou tabulkou 😀 😀 esteze su standartne len dve moznosti 😀

zuzub
14. apr 2010

pizza objednaná 😵 baby ja som dnes KO, sa mi tak strašne drieme,že by som z fleku zaspala......len neviem čo by som potom v noci robila.
kua a dnes som si zase nekúpila ten malinikový čaj 😖

tinika
14. apr 2010

vave sak ja viem len zo zrandy som chcela vedieť, sak počkaj jak ja budem snazilkovat podla činskej ze by bola dievka a bude chlop hihi

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi ja uz ani asi nekupujem, oplati sa vobec? 😀 😀
Tini no mas moj obdiv, ja vobec tomu neverim, istoze by som si neplanovala sex podla nejakej vytlacenej tabulky 😀 ale tak to je len moj nazor 😅

tinika
14. apr 2010

vave sak ani ja nebudem, chceme začať keby maly bude mať dva rocky a ver ze mesiac ked bude vychadzat chlapec nemienim prestat snazit hihi len bude sranda to potom overiť hihi

zuzub
14. apr 2010

ani ja tým tabuľkám neverím, ale šak sme sa už o tom bavili 😉
no ved to vave, či vôbec stihneme čosi z neho popiť 😀
zajtra idem zase na alergologiu, tento týžden mám nejaký plný 😝

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi no mas to perne, ja by som chcela zajst za pediatrickou, co je tu na poliklinke - ak nebude prsat teda... Ak ano, tak to necham na inokedy 🙂

zuzub
14. apr 2010

vidíš aj pediatričke musím zavolať, dúfam, že nás vezme

slniecko4
14. apr 2010

tini,Holtov krém na to dávaš? Peťka to má vo farbe kože,čiže keby som jej po tom neprešla,ani by som nezistila,volala som dnes jej lekárku,tak povedala,aby sme kúpili holtov krém,tak sme jej večer namastili,uvidíme,či pomôže.. 🙂
a tini,to podľa veku krvi ako počítate,čo bude?

slniecko4
14. apr 2010

vave,ahoj.. 🙂
zuzub,načo na alergológiu?

zuzub
14. apr 2010

ja som alergička, tak teraz na jar na kontrolu idem a potom už ked budem s malým sa mi tam nebude chcieť trepať

tinika
14. apr 2010

slni mame dva jeden na exem - imazol a druhy na potničky na krku či čo to je - lipobase

ingulik
14. apr 2010

ahojky, ja len na skok...idem makat na diplomke dalej....ale stale si vas citam ci nic nove...inak ja sa neviem dnes dojest, miesam sladke, slane....vsetko co mi pride pod ruku...
....tini ako to pocitas s tou krvou a nemas niekde tu tabulku?....ja len tak pre zaujimavost, tiez tomu az tak neverim 🙂

slniecko4
14. apr 2010

zuzub,aha..
tini,tak dúfam,že nám to po tom krémiku zmizne a neprejde to do ekzému..

vavenka
autor
14. apr 2010

Cauko slni 🙂

Zuzi ale ved preco by vas nemala vziat, neboj nic..... Ja tu na okoli vobec nepoznam ani jednu doktorku, takze idem na slepo 😖

zuzub
14. apr 2010

ide o to, že vZA majú lekari hrozný nátresk, ale tak ja verím, že nás vezme 🙂
fuuu som sa riadne obžrala, ani sme tu pizzu celú nezjedli 😝 ale bola výborná

vavenka
autor
14. apr 2010

Joj kua dnes mam taky den, ze mi je tesno vo vlastnom tele.... Aj som dohovarala Vande, ci sa jej uz nahodou nechce, ale vyzera ze nie 😀 😀 😀

tinika
14. apr 2010

ignu to sa berie ze kazdych 7 rokov sa obnovuje krv a kto ma mladsiu tak by malo byt toto pohlavie.

tinika
14. apr 2010

napr. ked ty by si mala v čase počatia napr. 22 rokov a tvoj manzel napr. 25 tak tvoja krv je mladsia lebo 7x3 je 21 a 1 je 22 takze tvoja krv ma vek 1 rok a manzelova ma 25-21 je 4 roky stara krv

vavenka
autor
15. apr 2010

Ranko dievcata 🙂
Som sa dnes zobudila mokra, tak mam stres 😀 😀 ale tak mohol to byt aj cipok candibene, co mam na kvassinky, ale tak uplne mokre gatky som mala.... Takze sa zas budem cely den sledovat ako trtko, ci to naahodou nebola plodovka 😀

tinika
15. apr 2010

vave tak chod preistotu do nemocky, tam ti urobia test sice ak uz z teba netecie tak to asi nebola plodovka a mala by si mat vlozku aby mohli urobit test či je to plodovka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre