Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
15. apr 2010

Tini hej, dala som si vlozku, ale uz nic, bolo to take jednorazove, tak nechcem robit zbytocne paniku... No ved pockam, ak to bolo ono, tak by sa casom nieco malo zacat diat, nie? 😅 A kua nam nejde tepla voda !! Skrt cez rozpocet 😀

slniecko4
15. apr 2010

pekné ránko,
vave,môže to byť ten čípok,keď len tak jednorazovo,ja keď som ich brala,dávala som si na noc intímku,dr mi vravela.. ale veď uvidíš,či sa bude niečo diať,alebo nie..

tini,ten výpočet nechápem,keď ja mám v júni 32,mm mal teraz v marci 32,ako zistím,ktorá krv staršia???

vavenka
autor
15. apr 2010

SLni ja tiez neviem ako to vyratat, moj ma 33 v juli, a ja v septembri 😀 😀 😀 asi budeme mat furt len dievky podla tohto vypoctu, lebo stale bude nasa krv mladsia ako krv nasich muzov 😀

zuzub
15. apr 2010

čaute 🙂 som práve dorazila zo 4 izbáku, boli nám tam meniť plynomer, strašne u nás leje...
vave ked píšeš o tom záhadnom výtoku, ja som zas dnes mala taký ten slabohnedý hlirnový ale zatiaľ lentak trošku, ma ešte napadlo, že či to nemôžem mať po vyšetrení u gyndoša špinenie 😒

zuzub
15. apr 2010

a čo to počítate? 😕

vavenka
autor
15. apr 2010

Cau zuzi, u nas je podobne, ale vraj sa ma dnes zacat vycasovat od zapadu, tak dufam ze to plati 😅
No istoze to moze byt aj z vysetrenia, ale moze to byt aj zatka, niektorym babam odchadza postupne aj niekolko dni,......
Ja som to nemala po vysetreni a mala som toho dost, dokonca som si to ja humusacka aj odfotila 😅

zuzub
15. apr 2010

kašlem na to pokiaľ nekrvácam tak už neriešim.... 🙂
mne sa tak dneska nechce ísť na tu alergologiu 😝 by sa mohlo dovtedy aj vypršať

slniecko4
15. apr 2010

zuzi,čo budeme mať ako druhé bábo,či chlapčeka,alebo dievčatko.. tinika to okrem tej čínskej tabuľky vie vypočítať podľa veku krvi,len my ostatné to nechápeme.. 😒

zuzub
15. apr 2010

jááj viem, som už niekde o tom výpočte čítala

vavenka
autor
15. apr 2010

Zuzi no ja len kvoli tomu streptokokovi, by som mala v dostatocnom casovom predstihu doklusat do nemocnice....
Ale nedeje sa nic, tak zacinam byt pokojnejsia 😅 ked uz budeme cakat druhe, uz to budeme brat uuplne inak, uz to bude tazka pohoda 😀

zuzub
15. apr 2010

vave prišla ti už pnka tento mesiac?

tinika
15. apr 2010

slni mladsia je krv toho čo sa neskor narodil ak logicky rozmyslam ne?
vave no diat nediat, mne odtiekla voda v utorok večer a do stvrtku sa nič nedialo, kym mi nedali tabletku tak neviem

tinika
15. apr 2010

ale ked uz nič neidet tak to bude od toho čo beries bo zo mna tieklo v kuse tri dni

vavenka
autor
15. apr 2010

Zuzi hej vcera som mala na ucte.....
Tini ved prave, aj mna potom napadlo ze sa este nic diat nemusi.....
A ako z teba tieklo? Po kvapkach? Kurnik nemam doma intimku, len klasicku vlozku a to vsetko hned saje do seba tak ani neviem posudit ci je mokra 😀 😀

tinika
15. apr 2010

vave ja som mala normalnu vlozku a po ceste do nemocky som mala pocit ze aj ta pretiekla, velmi tieklo a v nemocke som mala tie ich vlozky a tie pretekali jedna radost, to som mala furt mokre nohavičky, takze myslim ze to nebude ono, hoci kto viem mozno moze tiect len trocha netusim

zuzub
15. apr 2010

mne stále neprišla a neviem či vôbec príde lebo ked som bola v tej nemocke mi ju neskro dali a neviem či to od nás z roboty stihli v termíne poslať do socialky... no paráda, to bude mesiac 😖

vavenka
autor
15. apr 2010

Zuzi tak cinkni do roboty, nech to preveria, teda ak mate normalnu mzdarku..... Alebo rovno na socialku 😉 ja som veelmi zvedava kedy dojde prva materska... A kedy vymeriavaci zaklad 😅

Tini no tak u mna to este asi plodovka nebude 😅 ....

zuzub
15. apr 2010

asi zavolám zajtra na socialku ak nedojde

vavenka
autor
15. apr 2010

Zuzi tak tak....
Kedy mas alergologiu?

zuzub
15. apr 2010

o 13.30, idem si uvariť cestoviny s omačkou na obed lebo zas neviem koľko tam budem čakať

tinika
15. apr 2010

zuzi mne prave dosla materksa tak ak tak by ti uz mala dojst aj PN

zuzub
15. apr 2010

a materska chodi tiež tak do 20teho, však, aspon tá keby mi došla za tých 5 dní 😅

tinika
15. apr 2010

zuzub vzdy 15-teho

zuzub
15. apr 2010

tini, chcem sa ťa spýtať, tu podložku z monitoru dychu si mala priamo na rošte postieľky alebo ako?

tinika
15. apr 2010

ano zuzi mam ju priamo na roste

zuzub
15. apr 2010

ok dikes som myslela či pod nu netreba niečo ešte dať. a aký máš matrac?

vavenka
autor
15. apr 2010

Tini este ju pouzivas? Tu podlozku myslim... A okrem tych zaciatkov, pipala ti niekedy? 😕

ingulik
15. apr 2010

ahojte...tu uz svieti slniecko....som aj myslela ze pojdeme von ale sme s Nikou zaspali....inak ja som pocitala spatne pre Niku to nevyslo, lebo mm mal mladsiu krv vtedy a mame dievca 😉

tinika
15. apr 2010

Vave este ju pouzivam ale uz nepipa 🙂

zuzi ja mam matrac esste po mne taky molitanovy

slniecko4
15. apr 2010

čaute,
zuzub,ja mám matrac z kokosového vlákna a tiež ešte používam monitor dychu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre