Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
16. apr 2010

caute, babenky, tak posledna seminarka odovzdana... konecne... bolo to hrozne hrozne hrozne... teraz ma kazdy tyzden caka jedna skuska (spolu 3) a posledny majovy tyzden statnice. ale uz tu budem castejsie, tieto seminarky mi fakt dali zabrat. a na to, ze som v poslednom semestri ich bolo hrozne vela a niektore aj casovo narocne. aj diplomovku som zaciatkom tyzdna dala na zaverecne spripomienkovanie, tak som zvedava... ozaj, dnes som bola v poradni (som 18 tt +0), ok, ultravuk o 3 tyzdne, tak som zvedava... pripajam dnesnu fotku bruska, sice nie je ranna, ale az teraz som sa cvakla, ale pri verce sa to tazko organizuje... 😉
ps; tato fotka sa da automaticky aj do albumu, ci nie? este som nemala cas zvyknut si na noveho konika...
ps2; v pozadi je aj vercina dnesna vlastna tvorba, tatinko bude rad, ked to zbada...
ps3; mam novu umyvacku riadu, uz aby bola zapojena... strasne sa tesim...

majulienka32
16. apr 2010

ahoj mum.super ze uz mas po seminarke..este nejak zmaknut tie skusky a statnice a budes mat pokoj 🙂
jeeej ake pekne brusko mas... 😉
ako sa ma veronika?

mum_to_be
16. apr 2010

ahoj maju, mame sa vsetci fajn. veronika je dnes anjelik s rozkami, ale aj to musi sem-tam byt... hlavne ma 'potesila' tou kresbou na stenu... a potom sme sli von, chcela stupit do kaluze, tak som ju odniesla par metrov a na truc sa hodila na kolena, taka bola spinava!!! zato vcera bola ako med, ako keby vedela, ze mam povinnosti. aj vela pospinkala aj bola zlatucka, ani nemrnkla za cely den. a co petko? je zlatucky, aku ma super kosacku! nasa verca v zahrade polieva kvetinky so svojou krhlickou a hrabe zem. je podarena... musim ju nabuduce cvaknut.

mum_to_be
16. apr 2010

maju, a vy zatial na druhe babatko nepomyslate?

vavenka
autor
16. apr 2010

Ahojte maminy 🙂
No Maju veruze si ma rozosmiala s tvojou vahou 😀 😀 my tu sme oproti tebe riadne moletky 😀 ale podstatne je kto sa ako citi, takze ak sa necitis dobre, tak jasne, treba trochu pocvicit brusino a pneumatika pojde hned dolu 😉
Ja som si dnes makla, povysavane, prach utrety, kuchyna zramovana, sporak vycisteny, este by trebalo pozmyvat a kupelku dat do poriadku, ale nieje to az take hrozne, tak to asi necham na pondelok 😀 😀 Fuj ale uz bolia riadne krize, uz to nieje sranda, s 20timi kilami navyse sa motat po byte s vysavacom 😀 😀

Mum gratulujem k odovzdaniu seminarky a drzim palce na skusky 😉

zuzub
16. apr 2010

mum ty to máš teda pestré 😅
vave ja tiež tak kukám na tie smeti v kuchyni, že by sa patrilo povysávať, mm išiel na futbal tak neviem či sa do toho nepustím, ale idem si dať kafčo najskôr 🙂

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi daj si, ja som teraz dopila 😉 no kebyze nejdeme zajtra svadbovat, tak upratovanie necham na zajtra a pekne si to s drahym rozdelime, ale viem ze zajtra nebude cas a v nedelu uz vobec nie 🙂

zuzub
16. apr 2010

no aj my ideme zajtra na tu hostinu, ale ked prídeme chceme konečne zložiť postieľku, včera som kúpila aj také nálepky na stenu, ked to všetko bude pofotím 😉
zase som dnes nevolala ten pediatričke, aká som ja neporiadna 😖

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi ani ja som nebola 🙂 ja ani cislo nemam, musim osobne skocit....
V pondelok ako pojdem z poradne, tak sa zastavim, dufam 😀

Jeej aj mam kupene take postavicky na stenu, ale este som nelepila.... Pravdupovediac ani neviem kam som ich zalozila 😀

zuzub
16. apr 2010

ja som také zvieratká kupila, strašne je to zlatá tak aspon nad postieľku dáme, nech ma drobec pocit,že má svoj kútik 🙂
ja musím ísť v utorok zaplatiť aj ten kočík, som naň zvedavá,ale necháme ho ešte na predajni nech tu nezavadzia to je celkom fajn, že si to tam tak môžeš nechať

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi ja mam take - ide to trochu do priestoru, nieje to len papier 🙂

zuzub
16. apr 2010

jeeej pekné ja som tiež také pozerala, ale zvieratkovské nemali
my máme takéto

vavenka
autor
16. apr 2010

Super 🙂 myslim ze mame velmi podobne nalepky 😉

zuzub
16. apr 2010

🙂
fuu to vysavanie je makačka 😀 brucho mám po nom ako kamen, ja kebyže umjem okná tak asi fakt už aj porodím 😀

tinika
16. apr 2010

taak a uz sme doma 🙂 zase kopec fotiek bude
aj my mame 3d v detskej nalepky krasne su tie vase

zuzub
16. apr 2010

tini tak hod nejaké fotos

tinika
16. apr 2010

Vave inzerat mame na kexiku a este v kauflande a este na jednej stranke. a stačilo to niekedy volala kopa ludi a teraz jak začarovane a do realitky nechcem bo to su oj... jak fras, by som vam popisala čo za jedna tava z realitky bola a ona ze my mame zaplatit oni maju pre nas klientov reku ta sak ked ich klienti hladaju ze su u nich ta prečo my mame platit, ako chapem ze pre najomnika je vela aby este platil realitke ale tak blbo to vyzneje a to by nevadilo ale jedna tava chcela preplatit od nas cestu a to sme ju vobec nevolali chapete???? tak bud ma zivnost a si to dava do nakladov a bo ma firemne auto a ju to nema trapit normalne keby som tam bola ta jej taku nalozim ze az a by ma zaujimalo či si potom zdanuje aj preplatenu cestu

tinika
16. apr 2010

zuzi este nemam bo kamoska fotila ma lepsi fotak ale na fb uz nejake su čo včera bola u nas aj ona aj dalsia kamoska len este nie v mojom albume musim postahovat tak snad cez vikend

tinika
16. apr 2010

kto je na fb tak by mu to mohlo ukazat:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30768981&...

zuzub
16. apr 2010

tini je bežné, že realitky si berú 1.mesačný nájom za sprostredkovanie, ale aby si cestu dávali preplatiť tak to je čo za haluz, to som nepočula....my cez realitku tiež neriešime len máme inzeráty podané

zuzub
16. apr 2010

ja som ale mi to nič neukazuje

tinika
16. apr 2010

zuzi sak ved hej ze dačo aj oni z toho musia mat ale ta cesta to uz bola silna kava a este akym tonom to hovorila ze hmm dobre som si popozerala ale viete my to robime cez zmluvu bla bla ale to ma nass. ze my sme ju nevolali a ona nepovedala ze je z realitky ked volala a ked jej mm povedal ze nemame zaujem ta zapotila ze ale viete aj cesta ma nieco stala tak to jej uz ukazal dvere a papa

tinika
16. apr 2010

zuzi asi preto ze tu moju znamu nemate medzi priatelmi :( no nic ked nahodim ta vam dam link

zuzub
16. apr 2010

to bola nejaká krava 😠

tinika
16. apr 2010

zuzi asi ale ked mi minule zase chlap od nich volal tak len som sucho povedala ze nemam zaujem ze si budeme hladat sami tiez takym stylom ze mame klientov pre ktorych hladame ... ale ja mam platit ja viem je to normalne ale vies tak blbo to znie

vavenka
autor
16. apr 2010

Tini ja som tak mala podnajomnikov ze realitka hladala pre svojich klientov a odo mna nedostali ani korunu, vyrovnali sa za sluzby s podnajomnikmi 🙂 zaujimave......
Joj konecne doma, sme boli daco pod zub kupit, aj kvietok na zajtra pre novomanzelov a tak, a este som kupila aj tu zpongiu do vanicky, co sa do totho babo polozi...... Btw Pipimiska je v porodnici 😉

tinika
16. apr 2010

vave fakt??? no ale ved tak by to malo byt ne? ked najomnik oslovi realitku a vyuzije ich služby tak nech plati on ne??? aj ked ho to vyjde draho platit realitke plus nejaky depozit a najom prenajimatelovi ale jeho vec ked si sam nehlada ale prečo by som ja mala zaplatit ked sa mi ozve sama realitka ze ma klientov ktory hladaju byt a ja am platit??? fakt divne

vavenka
autor
16. apr 2010

presne tak tini....

tinika
16. apr 2010

inac aky si mala dnik? zajtra svadbujete čo? tak si to uzi tehulka 🙂

vavenka
autor
16. apr 2010

Tini v pohode, pisala som vyssie 😉 A ty?
No istoze si to neuzijem, len tam sediet budem jak taka truba.... Ale snad prezijem 🙂 tesim sa aspon na kolace 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre