Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
28. apr 2010

no vave tebe je teda 😉 ale my sme sa tiež boli včera najesť 🙂

vavenka
autor
28. apr 2010

Hej, celkom ma potesil, lebo sa mi teda absolutne nechce sa motat v kuchyni 🙂

ingulik
28. apr 2010

hojte tiez len nakukam ci sa nieco nedeje....momentalne finisujem s diplomkou

tinika
28. apr 2010

ahojte ja dnes lietaci den policia, mestsky urad, policia, rehabka, klby, ockovanie a mesto a socialka 🙂)
a maly sa dnes prvykrat sam pretočil na bruskoa viete prečo?? Bo vedla lezala taka kocka a on sa k nej chcel dostat ta sa prekrutil a plazil sa 😀 😀

mum_to_be
28. apr 2010

tinika, tak to je parada! len ho uz nenechavaj nikde sameho, kde by sa mohol skotulat...
ingu, ja idem dat zajtra viazat diplomovku, dnes mi zavreli pred nosom. ☹ ale este idem vytvorit tezy, ale to je uz len zalezitost copy + paste...
zuzub a vavenka, tie telefonaty pred bliziacim sa terminom som aj ja nenavidela... ked manzel prisiel z prace, vypinala som mobil, alebo ma zapieral, ze spim, hihi...

mum_to_be
28. apr 2010

este som chcela pridat par fotiek, co sa nam cez vikend podarilo spravit v piestanoch. 🙂

tinika
28. apr 2010

aj ja som prihodila foto

mum krasaaa a kde mas tehu brusko? 😀

mum_to_be
28. apr 2010

cvaknem aj brusko, v piatok rano, to prave zacnem 2.polku tehotenstva... 🙂 ozaj, a v utorok idem na utz., tak snad uz budeme aj vediet, ci cakame lucku alebo romanka. 😉
pozrela som nove fotky, tinika, patrik je zlatucky!!!!

vavenka
autor
29. apr 2010

Ranko,

Mum Tini pekne fotky 🙂

Som si privstala, nejak nemozem spat posledne dni... Alebo mesiace? 😀 😀 uz ani neviem 🙂 dnes asi poriadne pozmyvam cely byt, nech sa Vanda trochu rozhybe 😉

tinika
29. apr 2010

ahoj vave, dakjem, ja tiez idem upratovat .)
mum dakujem 🙂

ved vsetci drobci su taki zlatučki

tinika
29. apr 2010

Paťko mal v noci 39,1 teplotu asi bude pravda ze durhe očkovanie deti znasaju horsie bo pri prvom mal len zvysenu

evitkamalicka
29. apr 2010

ahojte, tak som doma z poradne, vsetko ok, vahovy prirastok +3,5kg, babatko je KP, robil mi aj taky rychly ultrazvuk, ale sedelo na ritke takze pohlavie nebolo vidiet

tinika
29. apr 2010

evi parada

vavenka
autor
29. apr 2010

Evi super....

tinika
29. apr 2010

pato ma zase teplotu :/ a reve a reve ta som mu dala sirup, zaspievala ak sa to tak da povedat a uz lezi v postielke a snad zaspi

zuzub
29. apr 2010

ahojte 🙂
tini, ach jaj tie očkovania asi potrapia každé bábätko 😔 tak nech ste čím skôr ok 😉
evi, tebe jak tie týždne rýchlo nabiehajú 😀
ja som mala hroznú noc, vobec som nemohla spať príšerne ma boleli kríže ale tak ako ešte nikdy som sa ani otočiť nemohla 😝 teraz sa to ani moc neezlepšilo len sa pridala ešte bolesť v podburšku, ale nie taká mrchová skôr taký tlak čičo, ja už neviem 😖

vavenka
autor
29. apr 2010

Cau zuzi, ja som na pocudovanie spala dobre - som si navarila medovkovy caj, mozno aj to pomohlo...
Coze coze? Ides rodit? 😉

evitkamalicka
29. apr 2010

baby sak uz rodte niektora nech je vzruso

zuzub
29. apr 2010

jooj vave bodaj by si mala pravdu 😀 tieto posledné dni sú asi fakt najhoršie 😝 idem dnes popresádzať kvety a podlahy poumývať a uvidím čo sa bude diať 😀

vavenka
autor
29. apr 2010

Zuzi aj ja sa chystam dnes pozmyvat 😀 😀 😀
Aaale no, sak uz nejako dobojujeme, zober ze uplne maximum, co moze byt, su este 2 tyzdne..... Aj to len teoreticky, lebo ani tebe a asi ani mne prenasat nedovolia 😉 Takze berme maximalne tyzden, dlhsie to uz nepotrva 😉

tinika
29. apr 2010

zuzi dakujem, maly uz spinka tka snad uz bude ok

adenka
29. apr 2010

ahojte babulky,
ako sa tu mate? my sme vcera dosli z vychodu, boli sme pozriet mojho maleho synovca co sa narodil pred 2 tyzdnami...drobatko nadherne..hned som dostala chut na dalsie babo 😅 .. tak ma manzel tahal prec 😀
inak nic nove, stale nemame zuby, nelozime, nesedime.... moje dieta hadam bude lezat este aj v 1. triede...lenivec 😝

mum_to_be
29. apr 2010

caute caute! evitka, tak to je skoda, urcite ste uz boli zvedavi, co cakate... ja velmi dufam, ze nam v utorok povedia...
pocuvajte, vcera som sa tak nasmiala! manzel dosiel z prace, ja som boal v kuchyni a verca sa motala po byte. len som zacula, ze manzel hned zacal vysavat s takym tym malym vysavacom. potom prisiel za mnou a hovori mi: katka, nemas nejaku misku na tu ryzu, co si dala veronike? a ja: jaku ryzu??? ... veronika ma videla, ako vyhadzujem do kosa z hrnca staru ryzu, co vam poviem... pozriem na nu a taku velku hrudu drzlaa v rucicke, jedla a samozrejme vsade po byte trusila... az mi slzy tiekli, jak som sa nasmiala... (pocuvajte, ta nasa mala bude mat taku imunitu...) 😀 😀 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

mum nevadi, sak v stredu ideme na 3D ultrazvuk tak tam uz ho poriadne pokukame

mum_to_be
29. apr 2010

jasne, to som nevedela.

evitkamalicka
29. apr 2010

a inac ta tvoja mala je podarena, co jej nedas poriadne papat (samozrejme to myslim zo srandy) 😀

slniecko4
29. apr 2010

čaute babenky,ja strávila deň v škole,posledná prednáška.. ako pozerám,ešte stále nič.. 🙂
evit,škoda,že neviete pohlavie,snáď na ďalšom sa už pekne ukáže. 🙂 ale ti poviem,že váhový prírastok máš super,nie jak my ostatné.. 😒
mum,že dobrá imunita.. 😀
tini,takže predsa teplotka po očkovaní? Ale až v noci,či už po očkovaní? My v pondelok ideme..

slniecko4
29. apr 2010

evit,ona nechce nič vyhodiť navnivoč,tak to popapká.. 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

slni ja sa tesim jak mala, ze pri druhom tehu tolko nepriberam, to pri Adamkovi som uz isto mala aspon 8 kil na sebe, ale to asi aj preto lebo som mala vysoky tlak

slniecko4
29. apr 2010

evit,no ja už pri druhom sa nebudem tak prejedať.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre