Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ja srotujem vsetko mozne a proste nejako sa to teraz nelepi na mna

slniecko4
29. apr 2010

evit,buď rada.. 🙂 ako ja sa nesťažujem,lebo mi už zostalo len bruško a prsia,keďže kojím.. ale keďže sa blíži leto,chcela by som aj "normálne" bruško. 😀

evitkamalicka
29. apr 2010

ja sa chystam hned po porode chudnut

slniecko4
29. apr 2010

evit,ja si to hovorím,odkedy som porodila,ale keďže kojím,veľa toho nenacvičím.. keďže som zvyknutá na posilku..

evitkamalicka
29. apr 2010

ja som nikdy necvicila, mne vzdy stacilo upravit stravu a teda jest pravidelne 5x denne v mensich mnozstvach+dodrziavat pitny rezim a dokazala som takto schudnut za 4,5 mesiaca 15kg....ziadne diety, tyranie atd, takze pre mna prijatelne chudnutie aj pocas kojenia ak nahodou budem kojit

tinika
29. apr 2010

evi tak to mas super 🙂 ja neviem ani čo na mna plati ja furt len priberam

tinika
29. apr 2010

slni prvykrat sme mali prvu teplotu az rano o 3 a teraz uz večer mal

zuzub
29. apr 2010

dobrý večer,je tu niekto?
vavenka zajtra ráno držím palce 😉

tinika
29. apr 2010

tehulky moje zlate uz mne je dlho s vami ta viem ako vam je dlho 2v1 🙂 no sak uz to dlho nepotrva a este zatužite po kopancoch 🙂)

mum_to_be
30. apr 2010

vaenka, drzte sa!!!! a daj nam urcite vediet co a ako... 🙂

vavenka
autor
30. apr 2010

Ranko, dakujem 🙂 no este nic nieje iste, mozno som o desiatej naspat 😉

Btw. Shaarke sa vcera narodil Teo - vsetko je ok 🙂

zuzub
30. apr 2010

vave, drž sa 😉
jeeej pozdravuj shaarku, že gratulujem 😵

evitkamalicka
30. apr 2010

dobre ranko

vavenka drzkaj sa a aj ja shaarke gratulujem

tinika
30. apr 2010

bre ranko jeee sharka uz ma tea 🙂) a shaarka rodila normalne?

vave drzim palce

vavenka
autor
30. apr 2010

No som spat, ale nie na dlho - este sa nerodi - este niesom dostatocne "zmaknuta a pootvarana" ale na obed sa mam hlasit na prijem, mam vysoky tlak, takze tam uz asi ostanem do porodu 😖

evitkamalicka
30. apr 2010

vave tak drzim palce, aby vsetko islo hladko....ja som kvoli vysokemu tlaku este v ten den rodila cisarskym

tinika
30. apr 2010

vave sak aspon uz budes oddychovat a vyhnes sa stresu ked to na teba pride bo uz budes v nemocke 🙂)

zuzub
30. apr 2010

vavenka tak sa držkaj 😉 , ja som zvedavá či mna zajtra tam nechajú alebo ma pošlú domov...

mum_to_be
30. apr 2010

vavenka, tak sa tam drz a daj pekne nam davaj priebezne vediet, ako to s tebou vyzera... papa.
ja som dnes odstartovala druhu polovicu tehotenstva... a odovzdala som diplomovku, jupiii....

vavenka
autor
30. apr 2010

joj dakujem dievcata, ale nieje to tu bohvieco ☹
dufam ze vada sa v najlblizsich dnoch vypyta na svet, lebo cely tyzden tu nevydrzim ☹
vy sa ako mate? 🙂

Mum gratulujem k diplomke, super , sikulka si 🙂

slniecko4
30. apr 2010

ahojte,my sme boli dnes na jarných trhoch a na stavaní mája,tak až teraz čítam novinky..
shaarke gratulujem aj ja,ona nemala termín tiež v máji?
vave,máš v nemocnici net? super,aspoň nám napíšeš,čo a ako.. to si mala taký vysoký tlak,že ťa museli nechať?

tinika
30. apr 2010

vave tak aspon ze mas net ja tri dni len čakala na porod a len mobil som mala a az teraz ma napadlo ze tiez tam mam net ale neviem s nim robit 😀 tak nech ti to utečie, este oddychuj kym sa da

vavenka
autor
1. máj 2010

Caute, strasna noc za mnou, spolubyvajuca chrapala 😀 + vtaky cvirikali od tretej rana, no nic som nepospala....
SLni tlak som mala 140/90 - tiez nie velmi vysoky, ale tak lekarka je opatrna.... Dnes uz tlak uplne v pohode, aj monitor, aj teplota, proste vsetko je ok, ani ziadne lieky neberem - proste som tu len do poctu 😀
V pondelok dojde gyndoska moja, tak dufam ze nieco vymysli, lebo ked tu budem mat cakat az do dalsieho piatku, tak ma drbne 🙄

zuzub
1. máj 2010

ahojte 🙂 vave no v nemocle nič moc ti verím, u nás by ťa v pohode domov s takým tlakom poslali lebo je strašne veľa žien v nemocke.ja sa chystám teda dnes poobede, ale myslím, že ma ešte domov pošle kedže je ešte týžden do termínu, jedine, že by sa tam dole niečo udialo 😀

mum_to_be
1. máj 2010

vavenka, neboj sa, zvladnes to a ak funguje pozitivne myslenie, my vsetky ti ten porod uz privolavame, tak aby vobec stihla ta tvoja lekarka prist, hihi... drz sa a pohladkaj vandusku.

vavenka
autor
1. máj 2010

Mum dakujeeem 🙂
Zuzi ohlas sa potom hned ako to bude mozne - dufam ze dopadnes lepsie ako ja 😉

tinika
1. máj 2010

vave ja som prvu noc tiez nespala ale potom som uz bola unavena a spala som aj cez den a to tam behali hore dole sestričky a lekari bo ja som uz bola na čakateskej nie na izbe

vavenka
autor
1. máj 2010

Tini aj ja som trocha podriemala, ale tak to je taky spanok o nicom ☹
Ale pisala som drahemu, nech mi donesie stuple do usi z lekarne 😀

zuzub
1. máj 2010

za pol hodku idem do nemocky, som teda zvedavá, ale mám také tušenie, že ma ešte pošlú domov, ale pre istotu beriem veci, keby náááááhodou 😀 takže ak sa večer neozvem nechali si ma tam 😉 zatiaľ čaute

vavenka
autor
1. máj 2010

Zuzi myslime na teba 🙂 dufam ze mas na niekoho cislo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre