Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
1. máj 2010

ahojte, kukam co noveho.

zuzub uz to prislo?

katka444
1. máj 2010

na mna cislo ma. tak snad sa ozve.

katka444
1. máj 2010

vave tak ty tiez uz v nemocke? no musim sem zacat chodit castejsie. uz to tu prihára 😀

drzim vam vsetkym palce babenky. nech je to rychle a bezbolestne 🙂

katka444
1. máj 2010

jeeej a sharke gratulujem 🙂

vavenka
autor
1. máj 2010

Kati cau, hej som v nemocke, ale zatíal sa nic nedeje...
Zuzub no akoo??

katka444
1. máj 2010

vave a preco vlastne? kvoli tlaku? aj sa uz otvaras, alebo este sa nic nedeje?

a zuzub preco isla uz do nemocky? sory ale nestiham citat dozadu.

tinika
1. máj 2010

vave tak prajem ti aby ta spolubyvajuca sla uz domov nech sa vyspis bo stuple ti nepomozu ked budes musiet potom pocut aj drobca

kati ako vam to ide uz ste sa zladili troska

katka444
1. máj 2010

ahoj tini, hej uz je to ok. zaciname fungovat. ale ved babo musi obcas aj zaplakat, nie?
ako ste balili na siroko? pampersku + jednu latkovu plienku?

mum_to_be
1. máj 2010

kati, vavenka mala vyssi tlak, tak preto je u v nemocke.
nasiro sa baliko, ako pises. my sme to ale nerobili, kedze predispoziciu v rodine nemame a nic nediagnostikovali, tak sa nam zdalo zbytocne trapit veroniku. a mala to v poriadku aj potom na kontrole.

katka444
1. máj 2010

ahoj mum, ja davam na pampers jednu plienku. 19teho ideme na sono tak uvidim co nam povedia.

tinika
1. máj 2010

kati no tak to poznam posledny mesiac je maly urevany akoby dobehoval zmeskane 🙂
hej pampers a latkovu plienku ale yloyenu na trikrat

zuzub
1. máj 2010

dobrý večer, hlásim príchod domov, takže mne vraj žiadny pôrod nehrozí 😀 teda aspoň najbližšie dni....krčok je ešte vraj vzdadu a nie som ešte dosť otvorená na vyvolanie pôrodu....
v utorok po poradni mám volať ako som na tom a ked to bude lepšie v stredu idem do porodky a vyvolajú a ked nie tak čakám do termínu a potom sa uvidí....
vave a ty ako?

mum_to_be
1. máj 2010

zuzub, tak prajem este vela trpezlivosti a co najmenej otravnych telefonatov. 🙂)

zuzub
2. máj 2010

dobre ránko 🙂
mum diky, tie telefonaty sú už fakt otravné 🙄 ráno, na obed, večer pomaly každý den a furt tí istý ľudia.... už som aj mm hovorila, že nechápem načo jeho mama volá každý den, s otázkou "Čo nové ?" ked bude niečo nové šak sa ozveme....
kati keby niečo tak ti pošlem smsku nech tu dievčatá pekne informuješ 😀 a pozerala som foto na fb, Kristínka je nádherná 😵

mum_to_be
2. máj 2010

zuzub, treba vypnut telefon, alebo nech manzel povie, ze spis. ja som to tak robila. 🙂

mum_to_be
2. máj 2010

zuzub, ale uz ti tu svieti, ze 40.tt, na to si predsa cakala od zaciatku. 😉 neboj, uz to dlho nepotrva.

vavenka
autor
2. máj 2010

Ahojte,
zuzi no podobny verdikt ako ja 😀 😀 myslim ze my budeme tlacit spolocne 😀 😀 cakam na teba dievca....
Ja som rano spinila, som uz celkom potesila, ze bude nedelniatko, ale odvteedy nic, takze to pravdepodobne bol iba dosledok vcerajsieho vysetrenia.... Dufam ze ma zajtra pustia domov.......

Kati neotvaram sa, tiez krcok este vzadu, tak na prst aj nieco som otvorena, co je este nic 🙂
Tini ale ja teraz lezim na gynde, keby bolo babatko, tak idem na sestonedelie 😉 takze toho sa nebojim 😉 a aj tak pevne verim ze ma zajtra pustia, ona chuderka tu uz bude asi do porodu, a to dnes estelen 38tt zacala.... Takze tak 😉

zuzub
2. máj 2010

vave tak to sme fakt na tom rovnako krčok vzadu na jeden prst otvorené 😀
ja mám akurát taký menší problém, že ten môj porodník tu akurát cez víkend ked mám termín nebude 😒 tak sme sa dohodli, že by bolo dobré keby som v stredu rodila 😀 a cez ten víkend, že slúži nejaký jeho kolega, ktorý je tiež fajn tak sa s ním dohodne aby na mna dozrel keby niečo.....

petulig
2. máj 2010

ahojte,stale ste cele?nakukam kazdy den .kati ako ta najdem na fb?aj ja som zvedava na malinku 🙂

maxii
2. máj 2010

caute 😀

vave a zuzi, takze uz uz to budeee 😀 😀
tesime sa 🙂 a drzime silno palce nadobre porody a este lepsie deticky 😵 😵

my uz celkom fungujeme, skoro kazdy den sme niekde, vcera u nasich a u svokrovcov, dnes sme boli u jednych kamosov a kupili sme natalke taku hrazdicku na ktorej su zavesene zvieratka nech ma co studovat 😀 😀

janulik.j
2. máj 2010

ahojte babulky, vavus aj zuzub moc drzim paluchy, nech uz to mate uspesne za sebou 😉
Katka ja som maleho balila, lebo mal striesku nedovyvijanu, ale ja som ho balila zvacsa na noc, kedze mal neustale koliky a musela som mu masirovat brusko. Ako sa s Kristinkou zabehavate?
My sme boli na zmrzke v meste, dufam, ze aj bud. tyz. bude pekne pocasie, to ten den hned inak ujde 😎

tinika
2. máj 2010

ahojte tak sme doma, maly bo dnes vynimocne dobry 🙂
vave teba ze pustia? a spolubyvajuca je 38tt a ostava?
ja som bola na čakatelke a ked som bola na sestonedeli tak sme tam mali asi 5 tehul bo dole malovali tak boli uz pri nas .)

tak vam drzim palce tiez tu nakukam kvoli vam bo akosi nemam čas vonku stale pekne 🙂 dnes to sice nebolo az tak super ale dalo sa a o tt na vylet do tatier tak dufam ze bude fajn pocasicko

slniecko4
3. máj 2010

dobré ránko,nič nového?

zuzub
3. máj 2010

ahojte 🙂 ja nič pekne pokope 2v1 držíme 😀 dneska večer už asi ozaj mm znásilnim šak za pokus to stojí 😀 možno bude zajtra na poradni z toho aj výsledok 😅

mum_to_be
3. máj 2010

caute, no ja mam vo stvrtok tu poslednu skusku, tak idem na to... polovicu uz viem, este tu druhu polku... drzte palceky. ja drzim palce samozrejme vsetkym, ale najviac zuzub a vavenke... budu majovi, maj je krasny mesiac.

zuzub
3. máj 2010

mum tak držím palce 😉
vave ako? už rodíš? 😀

tinika
3. máj 2010

mum aj ja držim palce
a samozrejme aj našim tehu-maminam .)

slniecko4
3. máj 2010

čaute babenky,tak my sme dnes očkovaní neboli,Peťka má zapálené zahnisané očko,až mi jej ľúto,jej to vyteká a keď spinká,sa jej až mihalničky zlepia.. ☹
mum,držím prsty k skúške,mňa čaká ešte 5..
zuzub,ty 2v1,ako vidím,vave sa neozvala? 😕

tinika
3. máj 2010

slni tvoja petka je stale taka dobra? bo moj pato uz zlosti o 106

zuzub
3. máj 2010

kočky ta vavenka už asi fakt porodila 😅 sa mi nezdá, žeby sa celý den neukázala 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre