Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
28. máj 2010

mum neboj aj ty sa dočkas 🙂 ale viem aky je to pocit ked ostatny to uz maju za sebou

inac ked tak rozmyslam hihi vo stvrtok som maturovala, vo stvrtok som robila vodicak, mala som statnice a aj som rodila hihi este ze svadbu som mala v sobotu 🙂)

mum_to_be
28. máj 2010

tini 🙂

tinika
28. máj 2010

sranda čo? ze ma to ani nikdy nenapadlo uz viem prečo pato čakal tri dni hihi tak bru nocku som nejaka utahana papa

katka444
29. máj 2010

ahojte, kukam ci zijete 😀 😀 😀 😀

ja ano 😀

mum_to_be
29. máj 2010

kacenka, my ano, ale ty si tu tak dlho nebola... co noveho u krisitnky? uz mate za sebou sestonedelie, vsak?
ja som si zacala opakovat ucivo, vcelku si to aj (zatial) pamatam... drzte palce. papa.

ingulik
30. máj 2010

hojte kocendy....som tu davno nebola, hold musela som sa ucit....ale od 27. maja som Mgr 😀
co tu noveho? ...nejak sa mi nechce cítat spatne....dufam, ze maminy sa maju dobre a drobcovia posluchaju....nam idu dalsie zubky tak sme trosku mrzuty...
mum...drzim palce....ja to uz mam za sebou 😉

tinika
30. máj 2010

Ingulik este raz gratulujem .)

tinika
30. máj 2010

a my sa mame asi ako to počasie, raz fajn a raz menej fajn 🙂

mum_to_be
30. máj 2010

ingulik, co ti poviem, sedim nad tym od nevidim do nevidim, aspon tak mi to pripada. dnes som s veronikou bola naozaj len doobeda, aj to nie cely cas. no nic, skratka finisujem. este zajtra cely den (svokra ma volno, tak to chcem naplno vyuzit) a potom uz konecne ten utorok a snad to budem mat z krku... tebe velmi gratulujem, pisala som ti aj na facebook. super, ze sa ti to podarilo zlvadnut pri rocnom dietati. pre mna to bolo tazke obdobie na ucenie, okolo tych 12 mesiacov sa odo mna veronika nechcela ani len pohnut, teraz je to uz ovela lahsie... maj sa, papa. potom sa ozvem, zajtra asi nebudem moc stihat, hihi...
a pozdravujem aj ostatne maminky, co si mozu deticky uzivat, a nie ucit sa... papa...

ingulik
31. máj 2010

mum...no ja som sa ucila len po veceroch a Nika je tiez taky mamofil....nepohne sa odo mna, furt by len na rukach visela a ani v kociku nechce byt ked na mna nevidi....a od kedy bola s mojou maminou a mm sama v den statnic je to este horsie...sa boji ze ju niekde necham...a navyse tie zuby....len by visela na prsniku a to som sa tesila ze ju po statniciach postupne odstavim....asi budem musiet pockat az vylezu zubky a bude kludnejsia....drzim Ti velmi palce, zvladnes to....
tini...no to pocasie nepridava ani nam....snad uz ale sa to umudri, chcem vyuzit to ze som v KE a ist na vystavu motylov a do Zoo...ale ked bude liat tak neviem neviem...

janulik.j
31. máj 2010

Mum zajtra drzim silno silne palceeeeeeeeee!!! a hned nam napis ako si dopadla 😉

Kati vitaj ako sa mate s malinkou?

Ingu gratulujem!!!

My sme boli dnes cvicit, aspon nejaka aktivita v tomto pocasi. A pekne ma byt podla predpovede az v sob. ☹ Ja uz sa z toho zblaznim normalne 😢 😵

vavenka
autor
31. máj 2010

Hojte 🙂

Mum drzim palcuchy na zajtra 😉

Tak Vandusa uz je pokrstena, dostala veeela prevela darcekov, myslim ze vsetky ani nevyuzijeme - hlavne oblecenie, niektore 56tky na nu uz ani nenatiahnem, ale tak co uz 🙂

V kostole teda riadne revala, ako keby ju z koze drali 🙂 a len co sme dosli do restauracie, tak predrichmala celu oslavu, no proste cista mama, v krcme jej je najlepsie 😀

Janulik to je pravda, strasne pocasie, ma ide z toho porazit 😠

mum_to_be
31. máj 2010

caute babenky, no diky za povzbudenia, ... ked vam to krpci dovolia, myslite zajtra na mna. hned ako budem mat prist na internet, dam vediet... papa.

mum_to_be
31. máj 2010

(prist = pristup)

tinika
31. máj 2010

mum aj ja držkam palceky, ja budem behat po lekaroch zajtra, idem na preventivu k svojmu obvodnemu a aj k zubarovi a ktovie kde este

adenka
31. máj 2010

ahojte,

mum drzim zajtra silno palce 🙂 ..zvladnes to, neboj 😉

ingu, vave, od 7.6. som tyzden v KE, tak by sme mohli nieco dohodnut...hm?

tinika
1. jún 2010

ahojte tak ja uz mam za sebou maraton po lekaroch 🙂
adenka jak vam zavidim ze sa uvidite 🙂 v dobrom samozrejme

evitkamalicka
1. jún 2010

ahoj kočky

adenka
1. jún 2010

ahojte,

tini a ty sa nevies nejak dopravit do ke?

baby inak ste si vsimli ze uz tu tusim nie su ziadne snazilky? by sa asi aj zislo premenovat temu 😀

ingulik
1. jún 2010

ahojte...
aden no mohli by sme sa stretnut....juj dufam ze to vyjde tentokrat....a snazlky? no ja sa radim k nim....teda druhe kolo :o)

mum_to_be
1. jún 2010

babenky, tak mam to za sebou!!!

adenka
1. jún 2010

ingu jaaaj, nevsimla som si 😵 tak drzim palec...ja by som si momentalne pri malej netrufla aj keby sme mohli... vsak ma vecne kope do brucha, lepi sa na mna, tak tehu by nebol dobry napad...

mum uz som pisala na FB,ale aj tu blahozelaaaaam 😵 😵

evitkamalicka
1. jún 2010

mum gratuluejm

tinika
1. jún 2010

mum gratulujem no vidis zvladla si to
ingulik takze uz druhe kolo hej? 🙂

adenka no busom to tazko a ja si sama autom do ke netrufam navyse na tom novom som sla sama len raz este sa bojim takze :(

ingulik
1. jún 2010

mum blahozelam 🙂
aden... no Nika je tiez sidlo,ale kedze nemienim byt na materskej vecnost a nechcem velky vekovy rozdiel medzi detickami tak sme sa tak rozhodli ze skusime a uvidime 🙂

tinika
1. jún 2010

ingu tak držim palceky a tiško zavidim 🙂

ingulik
1. jún 2010

tini a co mi zavidis? to snazenie?...dakujem
...no priznam sa ze mam take steklenie v bruchu, ze ci to vyjde alebo nie a sa aj tesim na dalsie tehu, no zaroven sa bojim ze ako dve take male deticky zvladnem...

tinika
1. jún 2010

ingu no to vzrusenie hihi a očakavanie a aj tehu 🙂 ale sak aj na mna dojde .) a neboj zvladnes, ked si zvladla popri malej skolu 🙂

vavenka
autor
1. jún 2010

Mum gratulujeeem 🙂
Kebyze niesi tehula, tak si asi das aj za poharik, co?
A ako si dopadla? Daj dojmy 🙂

Ingu fiiha, snazilka, tak super, drzime palce 🙂

Aden no ja som tiez za, ked bude pekne tak v pohode, do zleho pocasia si s malou este netrufam, este je velmi malinka ☹

janulik.j
1. jún 2010

Mum som sla nazriet so zatajenym dychom, aj ked som o tebe samozrejme nepochybovala!!! tak aj ja moc GRATULUJEM!!! a teraz mozes oddyxovat ( v ramci mamickovskych povinnosti 🙂 )

Ingu drzim paluchy, aj mna zacina akosi chytat druhe tehu 😅 no uvidime co bude a hl. ci nam zas ocino neodide na misiu 🙄
Vaven a co malicka poslucha? aj drahy sa uz polepsil? 😀
Babenky co ste kupili drobcom na MDD?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre