Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
1. jún 2010

janulik ja som kupila nove nohavice a čiapku hodim foto o chvilu
a ja sa vo veku tvojho drobca tie budem snazit o tehu asi uz 🙂

tinika
1. jún 2010

nove nohavky aj čiapka 🙂 a moja najnovsia poloha pri spani 🙂

mum_to_be
2. jún 2010

ahojte, uz som sa sem vcera nedostala... len som sa venovala mojej malej veronike, ved tieto tri tyzdne som bola mamina snad na desatinovy uvazok... a vecer som pri nej zaspala, ked som ju ukladala, ved noc predtym som spala len 4 hodinky... co sa tyka statnic, bolo to velmi v pohode. cele som to otvarala obhajobou svojej diplomovky, potom som si vytiahla otazky, medzitym jedne chalan zodpovedal na svoje otazky a potom som uz sla ja, zobrali ma skor, ze aby som tam dlho nemusela sediet a mohla sa poprechadzat. 🙂 nakonci, ked nam uz odovzdali indexy, sa ma aj pytali, kedy mam termin. a dve clenky komisie mi dokonca pohladkali brusino, to by ste verili? no mali sme strasne zlatu komisiu, vsetkych 7 nas preslo. ja som si potiahla v pohode otazky, na jednu som ani nemusela odpovedat, pretoze to bola otazka, ktora bola z rovnakej temy ako moja diplomovka!!!! inak, mala som same acka, bifloska jedna, hihi. 🙂
inak, aky super pocit, ze som uz 'len' mamina na plny uvazok... papa zatial a strasne diky za drzanie palcov, ste skvele...

mum_to_be
2. jún 2010

ja som veronike kupila nove tenisky, dnes rano, ale tie by som kupila tak-ci-tak, ci uz je alebo nie je MDD. ale cez internet som jej objednala dve knizky s magnetkami, jednu z tej serie ma a stale stale roznasame magnetky a niekam ich davame, tak urcite by sa nicomu nepotesila viac, hihi... este ale teda neboli dorucene, bohuzial...
ozaj, svokra vcera naucila veroniku, ze 'ktoma dnes sviatok?' a vercina odpoved: 'deti'. a este ju naucila, ze ako drzime maminke palce, tak ich stiskala, moja malinka, zlatucka bola...

mum_to_be
2. jún 2010

a v druhom kole drzim palce!!! my sme zacali, ako mala veronika 1 rok a vyslo to hned na prvykrat.

mum_to_be
2. jún 2010

tinika, fesacisko je ten vas patko!!!

zuzub
2. jún 2010

Ahojte 🙂
dnes som sa konečne dostala po niekoľkých dnoch na net 😅
máme sa celkom dobre a trápi nás každý večer kolika tak s nou bojujeme ☹
v pondelok sme boli na poradni za 2týždne MIško pribral 430g takže máme 3730g dokina vravela, že je to v pohode.
od pondelka bola u nás svokra tak bolo celkom veselo, varila piekla a tak ale zlatá, aj tak že prišla dnes na obed išla domov.
mum gratulujem ku štátniciam. 😉
vave vy ste šikovný ked ste mali už aj krstiny, my máme 27.juna lebo moja mamina ide teraz 10teho na dovolenku tak ked príde sme to nechali.
počasie inak riadny hnus, sa nám len 1x podarilo ísť vonku ale malý mi spinká občas aspon na balkone, od buduceho týždna by už malo byť krajšie tak uvidíme

adenka
2. jún 2010

ahojte,

vave vsak jasne ked bude pekne..dame si prechadzku po meste a nejaku dobru zmrzku 😉 ... rada vas uvidim 😵

ingu ty mas velku pomoc od mamky, takze podla mna 2 deticky zvladnete lavou zadnou... keby bola domika trosicku samostatnejsia aj ja by som hned chcela druhe... lenze mm teraz nemoze 2-3 roky, takze uz som sa rozlucila s tym ze budeme mat 2 deti 😔

zuzi neviem ci som to sem pisala, ale kamoska mi hovorila ze mali super homeo na koliky, colocynthis, alebo tak nejak sa volaju.. vraj po 3 dnoch nevedeli co je kolika...skus sa poradit s dr...

tinika
2. jún 2010

mum dakujem, nas patko dnes dostal dodatočne k MDD takeho hovoriaceho psika od fisher price 🙂 zlate je to

vavenka
autor
2. jún 2010

Zuzi ahooj, no ze sa ozves 🙂

Ja som si uz na vecerne revy od bruska zvykla, a do toho sa jej aj zaparila ritka ☹ neviete co na to? mastila som ju sudocremom, ale jak sa jej tam tie potvory vyhadzali tak som to zacala mastit kremom proti zapareninam od biodermy, dufam ze pomoze... Chudacik maly ☹

Aden ja tiez pomaly zahadzujem myslienku na 2 deti - aj drahy sa vyjadril ze zatial staci jedno a nejak s nim momentalne zdielam nazor 😅 no a ten moj vek, no 🙂

tinika
2. jún 2010

vave kamoska mala taky problem ako ty ale teraz neviem čo na to dala ze jej hned pomohlo ked bude online na fb ta sa jej opytam

tinika
2. jún 2010

aden neboj ved tri ročky ubehnu ako voda a možno budete mat aj tri deti 🙂 a ved vy ste aj uvazovali o adopci nie? takze problem v tom nevidim ze by ste nemohli mat viac detureniec 🙂

janulik.j
2. jún 2010

Vavus vyskusaj Bepanthen nam vzdy pomaha al. aj obycajny Infadolan 😉 tie vyparene ritky su neprijemne chudence male 🙄
Ked bol Kubko tiez babatko, tak som sa rozhodla, ze uz dalsie NIKDY 😀 Vcera sme sa s mm dohodli, ze ak nepojde prec tak v auguste zacneme skusat mozno... ale dnes bol maly taky protivny, ze si to asi rozmyslim 😠 🙂

Tini ty mas este casu a casu, ved Patko je este malicky. Aj my sme Kubkovi kupili oblecko za peniaze od babky a dedka a od nas dostal taky kyblik s kockami, tak s nim stale chodi po byte 😵 Dnes sme stihli pocas prechadzky 2X zmoknu aj vyschnut brrrrr ☹ Ideme sa kupat... pekny zbytok dna vsetkym prajeme!!!

ingulik
2. jún 2010

hojte....no ja som Nike kupila dnes dodatocne takeho levika od fisherprice na MDD a vydrazila vcera riflovu bundicku 🙂
aden...no Nika nie je vobec samostatna a po dnesku nemam ani ja velku chut na dlasie, lebo taka bola protivna....ale verim tomu, ze ked zacne chodit tak sa to zlepsi....teraz neposedi a stale by len chodila za ruky, lenze jej to nejde tak je zlostna a naviac nam idu ocne zubky....ale uz spinka tak je klud...
vave....mne pomohol, teda malej...bepanthen alebo aj sudocrem, ja som zo zaciatku pouzivala rybilku, tu pouzivaju aj v nemocnici...
aden....tiez myslim ze tie tri rocky zbehnu a potom mozno zmenite nazor a bude dalsie babo...
tini...krasne fotky aj na FB som pozerala 🙂 na buduci tyzden uz budem v PO tak sa na vas tesim...snad aj pocasie bude OK

tinika
2. jún 2010

ingu uz mame abstak uz sa na vas tesime 🙂
janulik na čo mam času? na druhe babo?

adenka
2. jún 2010

ingu kup jej taky chodak co tlaci pred sebou..kamosky su s tym veelmi spokojne..aj von s tym chodia...

janulik.j
2. jún 2010

Tini jasne, ze na druhe 😉
Ja som tiez pouzivala rybilku zo zaciatku a niekedy aj pomohla. A biodermu sme tiez vyskusali a nepomohla... A ked je Kubko moc vyparen, ked ho prehanalo a tak, najlepsie vzdy zabral kupel v kamilkach al. som mu kamilkovym cajom umyvala ritku. Namocila som si vatovy tampon do caju a nechala mu zaschnut, ked su deti vyparene mali by sa aspon chvilku nechavat bez plienocky... 😉
Mum vy ste nejaky extremne plodny!!! daj nejake tipy 😀 😀 😀

tinika
2. jún 2010

janulik no aj by som chcela ale stači mi Paťko si ho uzijem a potom dalsie tak o dva ročky snad ked sa zadari

tinika
2. jún 2010

tak kamoska davala pytiol na zapareniny a pomohlo ale ze je to silne tak max. 2 dni je to rybacia mast

vavenka
autor
2. jún 2010

Kua ved to, mam aj sudocrem aj rybilku aj bepanthen aj biodermu, najradsej by som jej to tam nadzabala vsetko 😅

tinika
2. jún 2010

vave niekedy menej je viac

mum_to_be
2. jún 2010

caute, janulik 😀 😀 😀 . v tom ti asi velmi neporadim. 😀
so zapareninami neporadim, my sme mali niveu na zapareniny, ale este stale ficime na prvom baleni, nas to obislo (ako skoro vsetky tie babatkovske problemy). len raz sme mali zapareninu, na krku, ale tam sme to len dokladne umyvali a vzdy dokladne vysusili. na ritke nikdy nic, malicky fliacik a ked som jej ho natrela, pri dalsom prebalovani tam uz nebol...

evitkamalicka
3. jún 2010

ahojte,
nam pomohol sudocrem alebo nivea, ale zapareny sme boli asi len 2-3x

vavenka
autor
3. jún 2010

Tini no to mi je jasne 🙂 len ze mam asi vsetky kremy ktore na trhu su, tak teraz mam dilemu, ktory davat 🙂 myslim ze bioderma je ok, drahy ked rano prebaloval tak vravel ze to vyzera lepsie .... Dufam ze to zmizne

zuzub
3. jún 2010

ahojte, nám pomohla tá rybilka, Miškovi sa zaparila ritka ked som ho balila naširoko tak ho nebalím, sono klbikov mal v nemocke OK.teraz pojdeme po 6 týždnoch na kontrolu tak dúfam, že to bude vporiadku lebo v lete baliť naširoko by ma šlahlo

vavenka
autor
3. jún 2010

Zuzi my sme oli vcera na usg klbov, doky vravel ze vsetko je ok, ale o mesiac este kontrola a dovtedy nech balim nasiroko 😖

katka444
3. jún 2010

ahojte,

aj Kristinka je uz pokrstena. krst bol 22.5.
a tiez sme boli na klbyky a mame stale balit na siroko a kontrola v 4 mesiaci

inak sa mame v ramci normy fajn. v noci chvalabohu pekne spinkame. klop klop. len posledne strasne zurime ked ideme papat. kym sa mi prisaje tak aj 10-20 min zuri ako diva. dokonca sa mi uz zacala az zachadzat - akoby prestavala od revu na chvilku dychat. to som sa strasne zlakla. az mi uz bolo do placu, co som bola tak zufala a nevedela ju utisit.

katka444
3. jún 2010

tu su nejake fotky

vavenka
autor
3. jún 2010

Jeeej aka krasna Kristinka 🙂

Kati no mne sa Vanda takto rozreve asi 5 minut po cicani, akoze didka v puse a rev jak hovado 🙂

katka444
3. jún 2010

ahoj vave, ako je u vas? leje tam a odkedy. mm tam dnes nieco vybavuje tak ci mi moc nemzmokne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre