Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. júl 2010

Vave ja len 6tt som bola kojena a vidno na mne? sak mam kil az az .)

mum_to_be
27. júl 2010

kati, myslim, ze si pre to kojenie vela spravila, skratka to neslo a ako vravi tinika, radsej kludna mamicka. 🙂 mne dnes zobrala veroniku svokra, tak upratujem a oddychujem. 🙂 idem tusim aj cvaknut brusino, nejako to zanedbavam!!!

vavenka
autor
27. júl 2010

Mum tesime sa na brusko 🙂
Zeny, ako dlho mali vase ratolesti zahnisane plece po ockovani? Vande to este furt hnisa......

mum_to_be
27. júl 2010

brusino 33tt 🙂 obrovskeeeeee!

mum_to_be
27. júl 2010

vavenka, to si veru nepamatam. viem ze uska po prepichnuti sa veronike hojili 6 tyzdnov, to som mala nervy, ale pleicko fakt neviem...

vavenka
autor
27. júl 2010

Mum kde oborvske 😀 😀 sak ja som take mala mozno v 6tom mesiaci 🙂
Joj tak Vande uska sa trocha len zacervenali, ani nehnisali, do tyzdna aj do zcervenanie pominulo, ale to pliecko ma uz zacina stvat ....

tinika
27. júl 2010

kočky kto ma este nemate na fb? ja uz mam v tom hokej, mam evus, ingulik, slniečko, majulienku a to je asi vsetko, podla nicku neviem či este mam niekoho

vavenka
autor
27. júl 2010

Tini aj mna mas 🙂 Miriam.....

tinika
27. júl 2010

@vavenka my sme boli aj na čistenie ale netusim uz ako dlho to hnisalo, kamoskyna ma pol roka a este ma s tym problem
@mum_to_be krasne brusko a ze obrovske, ani jedna stria a akurat

tinika
27. júl 2010

@vavenka ave jasne aj teba som zabudla prepač, sme s majulienkou na fb rozoberali a zistili ze nemame vas vsetky 🙂

janulik.j
27. júl 2010

ahojte dievcence 😉 tak my sme konecne zdravi obidvaja ale hl. maly uz zacal pekne papat ako predtym, lebo vobec nic chudiatko nechcel. Vkuse v noci pil potom mlieko, co zrovna neni najvhodnejsia hnackova dieta, ale som bola rada, ze vobec nieco do seba dostal 😒
Kati z toho kojenia si nic nerob, urobila si pre to maximum. Kubko tiez nebol kojeny a nebyva chory az teraz sme boli prvykrat od januara 😉 a ja som bola kojena do 2.mes. a som tu. Kedysi sa s tym vobec neparali. Sunar bol taky lacny, ze sa aj prasatam kupoval, som sa nedavno dozvedela 😀
Vavus a co mala Vanduska poslucha? Tak si si snad na vychode aj oddychla... Ja sa uz neviem dockat Tatier. Teraz som sama s malym treti tyzden a uz to na sebe citim. Neviem ako zvladneme samy ten rok 😢
@mum_to_be Ze brusisko Ha Ha... akuratne gulatucke brusinko 😵 Dufam, ze Veronika uz nemala teploty.

mum_to_be
27. júl 2010

baby, tak to mate nazor na moje brucho opacny ako cele moje okolie. mozno ta fotka skresluje, ja neviem, ale aj mne sa zda giganticke. 🙂 nastastie teda bez strii. tinika, mna asi na FB este nemas, posielam ti moje udaje. 🙂 ozaj, v piatok sa evitke narodi malicky. 🙂

tinika
27. júl 2010

@mum_to_be dakujem
no ja som zase na fotkach mala pocit ze obrovske brucho a v skutočnosti sa mi zdalo v pohode

tinika
27. júl 2010

ked tak pozeram vase albumy druheho tehu ta sa veeelmi tesim aj ja len si neviem predstavit ked uz teraz sa gulam

vavenka
autor
27. júl 2010

Tini a ako tvoje behanie?
Janulik Vandula poslucha, hej 🙂 je krasna, dufam ze aj zdrava a lenoch, vobec sa nechce pretacat na brusko a ked ju polozim na brucho, tak sice hlavku pekne dviha, ale ryci pri tom ako keby ju rezali 😀 nelubi byt na bruchu..... Aj ked ju mam na rukach, tak len chrbatikom ku mne, inak sa zlosti ....

tinika
27. júl 2010

@vavenka biedne, bola som vtedy raz a odvtedy bud prsalo,bud sme neboli doma abo bolo bars horuco, takze čakam na vhodne počasie hihi a stale si najdem vyhovorku

janulik.j
27. júl 2010

@vavenka Ozaj nasmu malemu sa to tiez po tom ockovani dlho hojilo. Pamatam si to podla toho, lebo mm sa vratil, ked mal maly 3 mes. a isli sme ho kupat a on vytrestil oci, ze preboha to co ma na ruke 😀 Takze to mal vtedy este tiez trochu zapalene... viem, ze to tak dlho trva, ale nam to vzdy v poradni kontrolovala dr. tak neviem radsej jej to ukaz, ked najblizsie pojdete.
Mne sa dnes tak nic nechce. Dostala som mrchnu a najradsej by som lezala cely den. O chvilu pride kamoska aj maly sa zobudi, takze pojdeme sa niekam prejst. Len dufam, ze nebude prsat, lebo sa akosi zatiahlo 🙄

tinika
27. júl 2010

@janulik.j u nas cely den prsi na prestavky, takze sme zavreti doma, boli ma strasne hlava ani zdriemut som si s malym nestihla bo spal furt len hodinku a kym zaspal som tam nesla bo ked ma vidi ta po spanku :( a aj k nam dnes pride navsteva - Paťko krstna, vratila sa z dovolenky tak sa tesim na zazitky

mum_to_be
27. júl 2010

caute, jeeej, konecne sa nam to tu trosku dnes rozbehlo, vsak? 😉
janulik, a kedy ti mm odchadza prec?
tinika, vyhovorky sa vzdy najdu. ja som chcela chodit cvicit aj pocas druheho tehotenstva, ale nejako na to nedoslo, hihi. ked mam moznost, radsej oddychujem... som si hovorila, ze ked skoncim skolu (uz je to takmer 2 mesiace...) a nic. ale od augusta som uz nahlasena na plavanie pre tehulky a na to sa fakt tesim. je to tu u nas novinka, tak dufam, ze to bude dobre. malo by to byt 45 minut raz do tyzdna. 😎
jeej, este som vam chcela napisat, ze kolegyna, co mala termin 9.9. (ja mam 17.9.) dnes porodila!!! dost ma to sokovalo, malicky ma len 1900 gramov, tak si urcite pobudnu aj dlhsie v nemocnici. ☹ ja dufam, ze vydrzim 2v1 este aspon 3 tyzdne, totiz o 14.augusta mam ist za svedka na svadbu mojej sestre...

tinika
27. júl 2010

@mum_to_be waw aj plavanie pre tehulk je? my sme nahlaseny s patkom na plavanie 🙂 takze skor on si zaplava
to v ktorom tt porodila? boze nech sadrobec drzi, jedna kočka čo mala rodit ako ja rodila v 24tt a maly ma uz 11 mesiacov chvalabohu

mum_to_be
27. júl 2010

tinika, asi 34.tt. ja som teraz 33.tt, ona je par dni pred mnou. ale udajne okrem toho, ze je malicky, je ok. nastastie.

janulik.j
27. júl 2010

@mum_to_be Ze plavanie pre tehulky, hmmm 😎 to znie dobre, hadam kym budem zase tehu, tak aj u nas sa nieco take zorganizuje. Mangel odchadza v septembri, tak si ho chceme teraz v auguste poriadne uzit, lebo ma dofcu. Uz sa tesim, ked pride, ze trosku vypnem aj nejaku literaturu som si od kamosky zadovazila, tak uvidime 😅 Maly teraz zle spava, celu noc mrnci a narieka, kazdu hodinu som hore a mlieko pije aj 3X. Dufam, ze sa coskoro vratime do normalu...
Idem si v ramci diety niecoho zajest 🙂 Vsetkym peknu nocku!

tinika
27. júl 2010

@janulik.j prijemne chudnutie .)

mum_to_be
27. júl 2010

janulik, tak to si fakt treba ten mesiac uzit. moj mm je stale v praci, tiez si nas velmi neuzije. a teraz v juli, ako mal tie 2 tyzdne dovolenky, totalne sa s vercou na seba namotali, to by som neverila, co dokazu spravit take dva intenzivne tyzdne... inak, aj ja som zacala zase citat (ine veci ako studijnu literaturu) 😉, odkedy som zostatnicovala. je to super. kazdy den si dakych par minut ukradnem pre seba, ked veronika spinka. 🙂 dobru noc vsetkym. aaaa, este sa vam musim pochvalit, som sa zaprela a ozehlila mm 5 kosiel, co som opatrovala v pradlovom kosi vyse mesiaca. 😀

mum_to_be
27. júl 2010

na to plavanie sa fakt tesim, ved potom napisem. o par dni by sme uz mali mat prvu hodinu. 😎

mum_to_be
30. júl 2010

ahojte, dnes sa malo evitke narodit babatko, vsak? som zvedava!!!

katka444
30. júl 2010

ahojte,

babenky kedy ste zacali davat prvy prikrm? citam ze uz od ukonceneho 4 mes. u nedojcenych deti a od ukonceneho 6 mes u dojcených. ale vraj je lepsie zacat s prvym prikrmom az od ukonceneho 5 mes.

mum_to_be
30. júl 2010

kati, u dojcenych deti od ukonceneho 6.mesiaca, u ostatnych deticiek o mesiac skor. este mate cas. 🙂

slniecko4
30. júl 2010

ahojte babenky,ako sa máte? nevieme nič nové o evitke?
a ozy,mamičky,ktoré prikmujete,poraďte,čo dávate bábätkám na olovrant,lebo Peťka kašičku absolútne odmieta-asi v tom cíti to umelé mliečko a výživu každý deň jej tiež nechcem dávať.. ovocie samotné ona veľmi nemusí a ani nemá čím ho požuť,keďže zúbky ešte nemá.. 😀

mum_to_be
30. júl 2010

@slniecko4 - my sme davali na olovrant ovocie, vacsinou vtedy este vo forme vyzivy. kase boli na veceru, ale tiez ich uz potom veronika nechcela, zrejme kvoli umelemu mlieku... na obmenu mozes dat napr. ovocie s piskotami, ked uz teda papate lepok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre