Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
1. aug 2010

@tinika mala som nadstandard tak to preto 😉

tinika
1. aug 2010

@evitkamalicka aha 🙂

slniecko4
1. aug 2010

evitka,blahoželám,malý je náááádherný.. 😵 a to si 4 dni po cisárskom išla domov? 😨
babenky,čítam,že rozoberáte nočník,nie je skoro dávať ročné dieťa na nočník? ja mám švagrinú,ktorá ešte ani neuvažuje o nočníku a malý má rok..

tinika
1. aug 2010

@slniecko4 ja som bola na nočniku a ani sediet som poriadne nevedela a som tu, ja len vyskusam a uvidim, nič nebudm silit a navyse u chlapcov sa vačšinou trva dlhsie zbavit plienok tak som zvedava 🙂

evitkamalicka
2. aug 2010

@slniecko4 ano u nas pustaju po cisarskom na 4 den tak ako po normalnom porode pokial nie su komplikacie, na co tam zbytocne ostavat, doma sa clovek hned citi ovela lepsie

mum_to_be
2. aug 2010

ahojte, s tym nocnikom je to asi individualne. ale nasa veronika tam uz proste nechcela ist sadnut ani len oblecena, ked mala daky rok aj co ja viem 3-4 mesiace... ako som pisala, teraz ju davam rovno na wc, ale zatial bol len jeden uspesny pokus za cca 2 tyzdne.

mum_to_be
2. aug 2010

evitka, a adamko je bez plienok, ci ako ste zatial na tom?

evitkamalicka
2. aug 2010

@mum_to_be ano bez, mame len na spinkanie

katy2
2. aug 2010

@evitkamalicka jej, evitka, co to vidim 😵 😵 😵 😵 gratulujem z celeho srdca a prajem hodne zdravicka..... drzte sa..... 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
2. aug 2010

@katy2 dakujem

slniecko4
3. aug 2010

@evitkamalicka,aha,som nevedela,ja som išla domov až na 8my deň.. ako sa vám zvyká doma? maličký ako? 😵
@tini,to aby som išla kúpiť nočník,my ešte nemáme.. 😅

slniecko4
3. aug 2010

evitka,teba tuším nemám na fcb,pošli mi údaje do IP.. 🙂

vavenka
autor
3. aug 2010

Tini no ja si to vzdy preratam na plienku.... A tuna to vychadza na 6 Sk/ks, to bezne dostat aj v Tescu.... Ja kupujem, ked vychadza plienka na 4,- Sk/ks 😀

Evit gratulujem, maly je krasny 🙂

Slni ja som tiez sla na stvrty den domov 😉

tinika
3. aug 2010

@vavenka tak tu som nikdy lacnejsiu akciou ako 0,16eur za kus nenasla

tinika
3. aug 2010

ja som do porodky dosla v utorok, rodila vo stvrtok a domov sla v utorok

ingulik
3. aug 2010

ahojky....
....no este sme nocnik nekupili, ale hadam zajtra a zaciname....
evitka...blahozelame este raz, tfuj tfuj maly je krasny
vave....v tescu som tiez este za taku cenu nevidela, najlacnejsie boli 132 ks za 25e....obcas maju ale mensie balenie za dobru cenu....
....ja som rodila v nedelu a domov sme sli az na dalsi pondelok, ale bezne sa pusta na 5.den po SC a na 4.den po normalnom porode....

tinika
3. aug 2010

ingu ved 132ks sme v lidli za 22eur kupili to lacnejsie ako 25 v tescu 🙂

vavenka
autor
3. aug 2010

ja som kupovala plienky vtedy ked bola akcia 2+1 balenie zadarmo, to bola super cena....
Ale nehadam sa, nesledujem to az tak, kedze som sa vtedy predzasobila a odkedy je Vanda na svete, este som plienky nekupovala 😉

tinika
3. aug 2010

@vavenka tak to je super, u nas take akcie nie su od kedy kupujem pampersky

janulik.j
3. aug 2010

ahojte dievcence 😉
tusim mate plienkovo-nocnikovu temicku... u nas nocnik zatial nehrozi, sadne si tam, ked sa vykaka a obleceny, takze tak 😵 aj sme skusal v lete slipky, ale behom pol hodky precikal troje, tak ma to aj rychlo preslo... 😅
A ja kupujem v DM babylove plienky a su podla mna minimalne take dobre ako pampersky a za nizsiu cenu. Ja som si na ne zvykla a uz by som nemenila.
Mangel ma teraz dovolenku, tak aj ja oddychujem. Rano si dlhsie pospim, vcera sme boli na vcereru a dnes s kamoskami na kave, normalne neviem co so sebou 😀 Ale od septembra mi nastanu tazke casy, tak teraz vyuzivam kazdu prilezitost 🙂
Vavus ramienko sa nelepsi? Skus ten repik, nam bylinky vzdy zaberu, aj na zapareniny najlepsie kamilkovy kupel. Inak odkedy pouzivam Sebamed kozmetiku, tak Kubis ma krasnu prdelku aj tvaricku 😎

vavenka
autor
4. aug 2010

Cauko janulik, tak len si to pekne vychutnaj, kym mas muzika doma, mas moj obdiv, mne je za tazko ked ten moj ide prec len na vikend, neviem si predstavit ze by bol prec rok, ale zas na druhej strane, hned by sa nam lahsie domek dokoncoval.... No hold niekedy si clovek nevyberie....
Vande to pliecko prasklo - teda trocha som tomu pomohla 😅 som do toho tam supala, ten hnis vytiekol, ale nie cely do kelu, a ked som jej to isla stlacit tak sa tak rozrevala ze som jej to radsej nechala tak :( a sa jej na to mkrvava chrasta spravila 🙄 no nic, v pondelok je poradna, som zvedava co povie dochtorka....

Tini tie akcie museli byt vsade, toto bolo aj v reklame, takze to bolo po celom slovensku, ale sak to je jedno 🙂

tinika
4. aug 2010

@vavenka ved ja sa nehadam, ale ja som prv kupovala babylove takze asi som taku akciu nepostrehla
@janulik.j ja som bola tiez spokojna do čisla 3 ale potom mi ic nejak precikaval tak som to zmenila a som spkojna aj s pamperskami

janulik.j
4. aug 2010

@tinika Mne ich Kubko nastastie neprecikava, ale faktom je, ze on malo pije. Ked su tie velke tepla, tak pije viac, ale inak vypije tak max. flasku caju za den + polievka a v noci mlieko a niekedy aj pred spanim. Stal sa z neho hrozny mliekoholik 🙂

@vavenka Vavus vytlacat nam to v porodnici zakazovali, ze sa to zahoji samo, tak uz jej to radsej nechaj tak ty drastacka 😀

Ja som si dnes pospala do 10tej, no aky luxus 😎 Teraz idem vypit kavicku so zmrzlinkou... normalne sa rozmaznavam 😀 😀

tinika
4. aug 2010

@janulik.j no moj toho tiez nepopije, on skoro vobec čaj, len občas ma sokne ze celu flasu ale musim mu nutit .( a aj to vypil ked nebolo horuco a rozmaznavam sa aj za nas, ved aj to treba

tinika
5. aug 2010

čafe čafte ja len tak ze tu dnes nikoho, my balime zajtra dovolenkaaaaa

evitkamalicka
5. aug 2010

ahojte,

@tinika a kam idete?

tinika
5. aug 2010

@evitkamalicka ahojky, len tu na Sk Lom nad rimavicou, taka dedinka do dreveničky zmenit vzduch 🙂 s jednou kočkou z konika maju dcerku mladsiu asi 2tt od nasho patka tak bude sranda

evitkamalicka
5. aug 2010

@tinika juuj to vam bude super, ja by som tiez niekam sla, ale tak musim pockat do buduceho leta

tinika
5. aug 2010

@evitkamalicka veru uz sa velmi tesime, neboj rok zbehne ako voda 🙂 my sme neboli minuly rok nikde sme prerabali byt tak uz treba oddychnut troska a este bud. rok ak sa podari k moru a potom sup na druhe snazenie 🙂

slniecko4
5. aug 2010

čaute babenky,
@tini,tak nech vám vyjde dovča a drobci si užijú.. 🙂
@evitka,neboj,pri dvoch drobcoch ti veruže zbehne rok rýchlo.. 🙂
ináč,baby,aký máte názor na chodítka? lebo čo čítam názory odborníkov,vraj sa do toho deti nemajú dávať,aby si nezničili chrbticu,ale veď my sme v tom vyrástli a nič nám nie je.. tak neviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre