Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
10. aug 2010

@vavenka krasna je 😵

mum_to_be
12. aug 2010

@vavenka - naadherna!!!! princeznicka!!!!!
@evitkamalicka - uz sa vam podarilo trosku sa zladit s babatkom? kolko bol adamko prec? a co hovori na braska?

majulienka32
12. aug 2010

evitka gratulujeeeem 🙂 malinky je krasnucky 🙂 🙂

janulik.j
12. aug 2010

ahojte diefcene 😉
my sme boli u Kubkovej prababky na vidieku od soboty, tak sme boli trosku na cerstvom vzdusiku a od rana do vcera vonku. akurat vcera sme sa vracali a Kubis nam zacal v aute vracat chudak. celu ma ovracal a v sob. chudak mm tepoval cele auto. este ked sme nasadli mu hovorim, ze si pripadam ako v novom aute 😅 potom este 3X vracal a nastastie odvtedy uz nic, ale nechce dnes nic papat a zajtra mame ist do tych Tatier. dufam, ze zajtra mu uz bude lepsie, teploty nema. tak neviem ci to bola nejaka viroza alebo nieco spapal 😒 Rano vstal 6,30 a 9,30 uz chcel ist zase spinkat, tak som si lahla s nim, lebo som bola hrozne nevyspata, celu noc mrnkal potom jedol suchy roztek, co bol hladny. Tak som dnes zmatena kolko je hodin. Mam naruseny rezim 😀

Vavus co sa tyka zaspavania, nas Kubko zaspaval dlho na rukach a potom vedla mna. a cez den od roka zaspava pekne sam, akurat vecer si musim k nemu lahnut ale vacsinou zaspi do 15 min. a ked nie ho prelozim a zaspinka sam. Tiez som ho vzdy skusala ulozit sameho a chodit za nim, ale ked moc plakal, tak som ho uspala na rukach... toť moja skusenost 😉

evitkamalicka
12. aug 2010

@mum_to_be s Olim nemame problem, je velmi dobrucky tak ako Adamko....Adamko sa dnes vratil z prazdnin a na braceka reaguje velmi dobre, chodi ho hladkat a ze jeeej jeeej, velmi je podareny

tinika
13. aug 2010

ahojte, tak uz sme doma, bolo suprovo, večer nahodim aj nejake foto papa zatial idem vybalovat a do ke kupit sedačku papa

tinika
13. aug 2010

ahojte, tak uz sme doma, bolo suprovo, večer nahodim aj nejake foto papa zatial idem vybalovat a do ke kupit sedačku papa

tinika
13. aug 2010

waw kati mala uz ma 4 mesiace? ved neavno si rodila ved ans patko uz onedlho 9mesiacov tiez neverim

tinika
13. aug 2010

@vavenka krasna princeznička

slniecko4
13. aug 2010

tini, kúpili ste sedačku? a nepoužívaš už vajíčko? to je tuším do 13kg, nie? Peťka má 8200g, takže ešte neuvažujem nad sedačkou, až k jej prvým narodkám.. ale ak nájdem nejakú peknú v akcii, kúpim aj skôr.

tinika
13. aug 2010

slni hej kupili, a vajko som este dnes pouzivala ale sme dali uz sedačku bo uz mu hlavka skoro trčala z vajka

mum_to_be
15. aug 2010

my sme mali vajicko do 9 kil, takze cca do 8. mesiaca v nasom pripade...
my sme vcera svadbili, fajne bolo, verca bola riadna tanecnica, zo svadby sme ju zobrali az okolo desiatej. 🙂 a my sme sa potom este vratili a buduca maminka tancovala do tretej v noci!!!! 😀 😀 😀

ingulik
16. aug 2010

ahojte
no som tu davno nebola....
my mame v nasom aute uz velku sedacku taku pre dve kategorie od 0 do neviem kedy 🙂 a u nasich mam v aute este vajko, sice Nike z neho trcia nohy ale malo by byt do 13 kg a mame zatial 11kg tak este chvilku musi stacit...
....baby neviete poradit nejaku lokalitu na dovcu? chceme ist aspon na par dni niekam kde by sa dalo aj okupat s malou.... lebo chatu co sme raz boli u znameho tak neprenajima uz....mm ma 3 tyzdne dovcu, ale ked vobec niekam pojdeme tak mozem byt stastna...furt len na tu stavbu chodi 😒 (ja viem ze to robi pre nas, ale ma to aj stve, lebo ked poviem ze idem s Nikou napr. do zoo tak len fnuka ze bez neho, ale zo stavby neodide....)
....tak som sa trosku postazovala....
tini...aku ste mali dovolenku? pocasie super, ze? ....som na vas myslela, ked som sa sama tulala po PO...no a teraz sa budete tulat vy bez nas, kedze tam chvilu zas nebudeme....

tinika
16. aug 2010

@ingulik takze aspon nejaka dovca? tam kde sme my boli bolo suprovo a aj kupat sme sa boli v taloch dvakrat

ingulik
16. aug 2010

@tinika no neviem naisto ci sa niekam dostaneme, kedze mm je zavaleny stavbou....ale snad pojdeme, len este neviem kam...

tinika
16. aug 2010

tak nech vam to vyjde a oddychnete si a potom sa na vas tesime
moj patko sa uz pokusa stavat, este poriadne ani nelozi a uz na kolenach je a by aj vyssie siel hihi tak hodim foto potom ak sfotim ze čo robi hihi

tinika
16. aug 2010

par fotiek no len dve nakoniec bo konovi sa nechce

tinika
16. aug 2010

moja nova sedačka

tinika
16. aug 2010

neviem prečo tu nemozem dat viac ako dve fotky, v inej teme som dala 5 a pohoda

vavenka
autor
16. aug 2010

Jeej maly zlaty je, cisty tato 🙂

tinika
16. aug 2010

🙂 vave vdaka, kamoska jedna povedala ze čisty ja, druha ze podla toho kto ho drzi hihi ale inac kazdy ze cisty tatko

vavenka
autor
16. aug 2010

Tini jednoznacne, sice TM len z fotiek poznam, ale ten usmev, pohlad, no ten nemoze pochybovat ci je jeho 🙂

tinika
16. aug 2010

🙂 veru len sa smejeme ze vsetci (ja, ocko, svokrovci, svagor, moja mamca) mame hnede oči a on ma sivo-zeleno-hnede, sivozelene po mojom ocovi a bratovi, a svokra ze po postarovi, ta som ju uzemnila ze my sme mali postarku ked som otehu hihi az tu mame v novom postara 🙂)

mum_to_be
16. aug 2010

tinika, patko je krasnucky! a ten kukuc - no to sa mu budu jedneho dna balit baby... 🙂

tinika
17. aug 2010

@mum_to_be 🙂

slniecko4
17. aug 2010

čaute babenky.. 🙂 ako sa mi máte? @tini,malý je zlatunký,taký smejko.. 🙂 akú značku sedačky máte a za akú cenu?

tinika
17. aug 2010

@slniecko4 dik, sedačka je zopa - carrera za 107eur

maly ma dnes zlosti reve jak divy a nema dovod a vidno ze nasilul ale uz chvalabohu zaspal

mum_to_be
17. aug 2010

my mame maxi cosi priori, kupovanu cez ebay. ale cenu si uz fakt nepamatam. navyse sme ju kupovali aj s letnym navlekom (frote) = super vec, samotna sedacka je ako nova, ani fliacik... a este aj s opierkou na hlavicku pre mensie deticky. sme s nou velmi spokojni.

ingulik
18. aug 2010

my mame chicco proxima autosedacku myslim ze cca 100e stala...

ingulik
18. aug 2010

ale Nika v nej najradsej takto sedi...

slniecko4
18. aug 2010

ahojte 🙂 @ingulik,veď Nika sleduje,ako taťko jazdí,chce mať prehľad.. 😀 my sme dnes kúpili sedačku Zooty Pegasus za polovičnú cenu-47 eur,super.. 🙂 a ináč,dnes sa nám prerezal prvý zúbok. 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre