Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
18. aug 2010

@slniecko4 takze uz aj vy ste zubkate? gratulujem hihi a dobra cena to aka sedačka som taku este nevidela

slniecko4
18. aug 2010

@tinika,opravujem,zooty jupiter,pozri do googlu,je istená aj proti bočným nárazom.. tiež som o nej nevedela,len švagriná kupovala,keďže boli za polovičnú cenu,tak sme vzali aj my.. a čo sa týka zúbkov,ani som o nich nevedela,len sme sa naťahovali a ona sa smiala a pozerám,obe už presvitali,dnes sa prvý prerezal,nejak ani zlá nebola,ani nič.. 🙂

tinika
18. aug 2010

sak ja som bola na poradni a lekarka ze uz budu a dva tyzdne nič a maly mi nechcel dovolit pozerat ta som to uz nechala tak a pred dovolenkou sme sli k lekarke bo mal hančky ta hovorim ze kde su tie zuby čo ste spominali pred 2tt a ona sak tu 🙂))

mum_to_be
18. aug 2010

no ja som dnes bola na prasky... akoze fakt som hotova... mm sluzi, bola som s malou sama, a taka zla bola, aj som jej dala po zadku, aj som si poplakala... pan boh zaplat, uz spi... 🙄

vavenka
autor
18. aug 2010

Mum presne Vanda! Asi do tretej to s nou slo, ale potom - len revala, vspierala sa, nervacila, no katastrofa... Tiez az na rukach som ju ucicikala, az zaspala od revu.... Asi bolo nieco vo vzduchu 🙂

Inak ahojte maminy 🙂

Mala Nika je rozkosna 🙂 az sa mi nechce verit ze aj nasa Vanda raz taka bude.....

slniecko4
18. aug 2010

@tinika,tak to je fakt dobré.. 🙂 myslím dr a tie zuby.. 😀 @mum,Nika nemala svoj deň?

slniecko4
18. aug 2010

@vavenka,neboj nič,veď pozri,Vanduška sa len nedávno narodila a už má 3 mesiace.. to letí.. 🙂

vavenka
autor
18. aug 2010

Slni ved to 🙂

slniecko4
18. aug 2010

vavenka a ako sa máte? som s tebou veľmi dlho nepísala..

vavenka
autor
18. aug 2010

Slni dobre sa mame, ved ako inak 🙂 Vanda - nepocitajuc dnesok - je zlata, usmievava princezna, aj som tu mminule fotky hodila, par stranok dozadu 🙂 ja tiez dobre, mliecka mam tak akurat, zatial staci, ale na doraz, tak som zvedava dokedy potiahneme... Aj som si kupila nejaky caj na podporu mlieka, ale v tom teple sa neviem prinutit 😅 Takze dobre, uzivam si matersku, v kuse niekde sme, ked je aspon trochu pekne..... Zajtra ideme na predlzeny vikend na zemplinsku sirvau, sa tesim 🙂

A co ty? Ako sa vam s Petkou vodi?

tinika
18. aug 2010

@vavenka parada ze mate mliečko a musia byt aj take dni aby si sa nenudila, ja spatne tiez nepamatam vela takych dni, Paťulo je zlaty 🙂
a fakt to strasne leti bud. tyzden uz druhykrat rodim 🙂

vavenka
autor
18. aug 2010

@tinika presne tak 🙂

V nedelu sa nam prvykrat sama otocila na brucho, tak som ju pocvakala 🙂

mum_to_be
18. aug 2010

veru, verca dnes definitivne nemala svoj den, a asi ani ja nie. 😠
vavenka, vanduska je krasnucka, a navyse, sikulka je to! krasa, ze uz sa pretaca!
inak, ja uz mam poprane a z 90% aj pozehlene vecicky pre maleho romanka. 😉 prave som ich ukladala, ani sa mi verit nechce, ze budeme mat take malinkate babeno. 🙂

vavenka
autor
18. aug 2010

Mum no to ti verim, ja to mam este v zivej pamati 🙂 akurat som kupila zas tu avivaz, ktoru som vtedy pouzivala, mi to vsetko pripomenula, zeleny Silan sensitive, mnam 🙂 kupovala si veci? ci si po niekom dedila? alebo Veronikine?

tinika
18. aug 2010

@vavenka boze ani sa mi verit nehce ze sa uz otača, sak nedavno si tehu bola

@mum_to_be ja som minule mala na rukach dvojtiznovu kocku a hoci bola tahsia ako nas pato v jej veku neverila som ze bol taky maly a lahucky, som aj sa bala ze by som ju nevedela okupat hihi

vavenka
autor
18. aug 2010

Tini ved o rok-dva aj ty budes mat take 🙂 nasa je v "partii" najmladsia zatial, takze nemam moznost povarovat babatko, ale cakame kazdu chvilu uz dalsi prirastok - kamoska je uz v termine a aj draheho kolegyna je v 25tt, tak sa uz tesim 🙂

tinika
18. aug 2010

🙂 no tak o ročik a niečo by som chcela začat snazilkovat tak uvidime ako sa podari, chcela by som zase na zimu 🙂

vavenka
autor
18. aug 2010

Tini to fakt? Ja si neviem vynachvalit jarno/letne babatko, si neviem predstavit co by som s takym malym robila v zime 😅 😅

tinika
18. aug 2010

Vave v zime aj tak sa mi nechce chodit na cely den vonku tak sme sli na obed, prespal 4 hodky a sup domov ziadne starosti s kojenim a v horučavach by sa potilo na siroko balene, tak ho to aspon hrialo a ja nie som tip kojacej matky na verejnosti tak by ma to dost obmedzovalo, dufam ze sa mi to podari bo nemienim potom odkladat furt aby vyslo na zimu hihi

tinika
18. aug 2010

@vavenka mozno keby bol letne babo b som tie nemenila hihi

mum_to_be
18. aug 2010

podla mna ma kazde to rocne obdobie vyhody pre babatko, a aj nevyhody. ak by som sa raz dala nahovorit na tretie babeno, urcite by som si ale koniec tehotenstva nenaplanovala na leto, je to umorne v tych teplach s kilami navyse...
vavenka, co sa tyka veciciek, tak vo velkostiach 56 a 62 mam hodne neutralnych veci po veronike, dokupila som zopar zavinovacich bodyniek (tie som davala najradsej) a nejake veci mam aj pozicane od kamosky po jej malom. zatial som ozaj nemusela skoro nic kupovat. horsie to bude potom od pol roka, to sa to uz u nas vo velkom ruzovelo, hihi. 😀

slniecko4
19. aug 2010

ahojte babenky,
@vavenka,Vanduška je krásnučká a aká šikovná,že sa už pretáča,klobúk dole.. 🙂 rozkošné šatičky má na tých fotkách. 🙂 Peťka sa učí loziť,lebo sedieť vie,stáť s oporou tiež vie,sa aj podrží,ale aby sa sama dostala do sedu a státia,to ešte nie.. ani štvornožkovať nevie.. 😀 A vy kedy plánujete druhé bábo?
ja sa pripájam k tinike,si myslím,že je lepšie mať bábo v zime,lebo do leta je už "vypiplané" a takisto názor mum,že koniec tehotenstva v lete je dosť úmorný,keďže sú letá akosi každým rokom teplejšie.. ale zas nebudem plánovať len pre ročné obdobie,kedy príde,bude tu.. 🙂

slniecko4
19. aug 2010

a vavenka,máme už prvé dva zúbky.. 😵

tinika
19. aug 2010

@slniecko4 ved to ze planujem na zimu ale budem pokračovat kym sa nepodari, bo keby len na zimu ta mozem tak čakat x rokov 🙂 ak sa bude tak darit ako pred rokom a nakoniec som bola spokojna ze to tak vyslo hoci som chcela septembrove babo ako som aj ja .) ale tie horučavy blee 🙂

tinika
19. aug 2010

@slniecko4 ved to ze planujem na zimu ale budem pokračovat kym sa nepodari, bo keby len na zimu ta mozem tak čakat x rokov 🙂 ak sa bude tak darit ako pred rokom a nakoniec som bola spokojna ze to tak vyslo hoci som chcela septembrove babo ako som aj ja .) ale tie horučavy blee 🙂

slniecko4
19. aug 2010

@tinika,veď to,keď si predstavím,ako je mne horúco,keď je tak teplo a ešte keď vezmem malú na ruky,to sa len lepíme jedna na druhú,si neviem predstaviť v tom teple s bruškom chodiť.. 😅

tinika
19. aug 2010

@slniecko4 tak to ani ja, ja kym oblečiem maleho či uz teraz v lete abo v zime som spotena az az a kym zleziem dole po kočik ta des a hruza 🙂

tinika
19. aug 2010

a to teraz idem sama a ked bude druhe babo a pato pomaly bude chodit hore ta asi umrem na ruky

tinika
19. aug 2010

@vavenka fakt je mala rozkošna .) a sikulka

slniecko4
19. aug 2010

@tinika,ja som normálne rozmýšľala,že keď budem mať druhé po roku,to bude mať Peťka skoro dva rôčky,ako budeme chodiť na prechádzky.. jedno v kočíku a druhé ako??? 😕 lebo dva kočíky asi nepotlačím.. 😅

zuzub
19. aug 2010

ahojte, ako sa máte? čítam, že už tu plánujete druhé kolo bábätiek 😀 j aby som tak chcela za 2 roky keby sa zadarilo, ale uvidíme je to ozaj vo hviezdach...
náš Mišino už pekne vystrája strašne sa ťahá do sedu a hrozne sa jeduje ked ho dávam cez den ležať tak mu furt musím vymýšľať aktivity, no sranda s ním a tento týžden si tak začal džavotať hrozne je zlatý 😵
kočky a kedy si ho budem môcť tak že posadiť na kolienka a oprieť o mna a podobne?
a pridávam nejaké fotos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre