Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
25. feb 2009

Si čítala čo mi veštica odkazala?

janulik.j
25. feb 2009

brý večer...
evus ti zavidim akurat dnes hovorim mangelovi, ze by som potrebovala niekde vypadnut. raz za tyzden mam "krizovy" den, ked mam pocit, ze sa na tej materskej zblaznim z toho stereotypu 😀 ale v pia ideme na oslavu ujovej 50tky, tak aspon sa trosku odreagujem...
Maly uz spinka a ja si pozeraj jeho fotky ako straaaasne rychlo rastie. inak som bola teraz samoska na MMB a objednala som mu teplacky a tricenko 😎

evus
25. feb 2009

tinika citala,no ak to takymto sposobom pojde dalej,tak bude mat pravdu 😒 .tinika,manzel ma vyhana od pocitaca,idem ja na panelak.

tinika
25. feb 2009

ok evi, aj ja si myslim ze ak to takto pojde dalej .... a mam napadnika 😀 😀

majulienka32
25. feb 2009

vavenka ano ocko pomaha a velmi, nosi ho ako najvacsi poklad na svete..je velmi zlaty a starostlivy 🙂
kojim, ale momentalne si odsavam, lebo mam zapal prsnikov, a mam ich riadne bolave a dohryzene..pri kojeni som az plakala..musia si prsia trochu oddychnut..
a druhe babo? no to planujeme az o dva roky, vsak skor sa ajtak nemoze po cisarskom..

tinika
25. feb 2009

ahoj maju

tinika
26. feb 2009
katka444
26. feb 2009

dobre ranko 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

tini ☹ ale ved este sa mozu objavit 😉

katka444
26. feb 2009

sevzuz dakujeme za bacilky 🙂

tini a koho mas napadnika 😨

katka444
26. feb 2009

k tej vestici. ja som u nej bola v auguste, ked som mala 18 rokov. jasne ze sa vypytovala najskor na celu rodinu a potom vestila. tak som tomu moc neverila. reku najskor sa povypytuje a potom vesti. no ale povedala mi ze moj brat sa onedlho ozeni. vtedy uz chodil nejaky cas s vtedy este mojou nastavajucou svagrinou, no svadbu vobec neplanovali. no v novembri ostala svagrina tehu a 8 januara uz bola svadba.
ako 18nact rocnu ma samozrejme zaujimala kedy stretnem nejakeho chlapca s ktorym budem chodit. vestica mi nato povedala ze to bude na jar. no na jar sice nic nebolo, ale v maji som stretla manzelika a dodnes sme spolu.
a tiez mi vtedy povedala, ze sa vydam a budem mat 2 deticky.
takze celkom zaujimavo sa mi to poplnilo.
a este som si dala raz vyvestit jednej babe, asi to bolo niekedy cez leto. na Lady sk vo fore jedna vestila. tak som jej napisala datumi narodeni mna aj manzelika a pytala som sa ci budeme mat babo a ako dlho to bude trvat. odpisala mi ze babo bude len to chvilu potrva a cosi si budeme musiet preskakat. no tak i to sa zatial plni.

tinika
26. feb 2009

kati nepoviem 😀 😀 😀 😀

evus
26. feb 2009

maju,kup si klobuciky na kojenie,tie ti pomozu,ked mas teraz bradavky dohryzene

tinika,podla mna tehu si,ale asi je este skoro na testy

inak bre ranko,mangel isiel nakladat veci do auta,tak mam kedy

evus
26. feb 2009

tinikaaaaaaaa,prezraaaaaaaaaaaaaad

katka444
26. feb 2009

tini, no tak ty uz mas nahradu 😠 😀

evus tak krasny vikendik 🙂

evus
26. feb 2009

kati,dik,karin ma 4.marca narodky,ale ideme oslavovat teraz u nasich,tak sa tesim

katka444
26. feb 2009

evus tak prajem vsetko naj naj a hlavne zdravicko 🙂

tinika
26. feb 2009

kati nie nemam, xiii. To len on by si to želal 😉

tinika
26. feb 2009

A si predstavte čo mi muž večer povedal. Konečne išiel za mnou skor, ze bude tutu mutu ale som telefonovala s kamoskou o tej vestici asi hodinu - on si myslel ze s klientom - tak to vzdal po par minutach, a urobil si jest, hoci ja som mala pocit ze do kuchyne dosiel len na to aby si urobil jest. A ten riad tam stale stoji neumyty, a na susiaku veci vyprate. Ani ma nehne, dnes idem na hokej a nech sa stara 😠

katka444
26. feb 2009

tini, tini mas to tazke. asi by bolo na case to riesit. radsej hned ako sa trapit a potom to aj tak zle dopadne.

tinika
26. feb 2009

kati ked mi kamoska hovorila o tej vestici co jej ta povedala vsetko, ze to uplne presne sedi a to ani nepoznala a nevedela nič o tych ludoch na ktorych sa pytala, tak zacinam tomu verit a hned včera som volala s klientkou a praca sa pohla, tak daco z toho bude, teda ak to vyjde, splni sa aj to čo predpovedala mne 😲

tinika
26. feb 2009

Najhorsie je to, ze on si proste zije svoj zivot, tvari sa ze vsetko ok, a ja budem ta zla furt nespokojna s niečim, ale čo sa zabijem ked to tak citim, ze uz posledne dni rozmyslam, ze ma nase manzelstvo tak nenaplna ako som čakala? A že či s nim neostavam bo sa bojim samoty??? Ja fakt neviem, že čo robiť. Ale takto neodidem, ze teraz je v podstate klud len mne vadia nejake veci.

katka444
26. feb 2009

no tini, na tom vesteni asi nieco bude. aj ked netvrdim, ze vsetko sa na 100pro vzdy splni. predsa sme si kazdy strojcom svojho osudu.

ale to je super, ze pracicka sa pohla dalej. nech ti to vyjde 😉 🙂

tinika
26. feb 2009

a je mi luto ze po roku snazenia mam pocit, ze keby to teraz vyslo, tak sa ani tesit nebudem, dost sa mi to skomplikuje. Ta vestica pvoedala ze aj ked budeme mat babo, nas to len rozdeli, ze aj tak sa rozvedieme

tinika
26. feb 2009

len ja som taka, ze sa neviem zmierit s prehrou, s tym ze mi niečo nevyslo, ze ... a mozno aj preto som pri poslednej krize este ustupila

zuzub
26. feb 2009

ahojte 🙂

čo sa týka veštíc tak ja sa k jednej chystám už asi 2 roky 😀 😀 😀 neviem asi mám strach čo by mi povedala a potom je človek podľa mňa dosť tým ovplyvnený........ ale myslím si že niečo na tom bude, je to tak na polovicu...zlatá stredná cesta, netreba tomu veriť na 100% ale ani to podceňovať

katka444
26. feb 2009

ahoj zuzub, ako sa mame?

vavenka
autor
26. feb 2009

ja som svojho casu bola u vestice kazdy mesiac a raz to vyslo podla nej a raz nie, takze tazko povedat....Ale verim tomu ze existuju ludia ktori vedia zachytavat nejake signaly alebo energie inac ako "normalni smrtelnici" a teda mozu vediet nieco predpovedat 🙂

zuzub
26. feb 2009

mam sa dobre lebo dnes nejdem do práce 😉

tinika
26. feb 2009

vaven presne, aj ja tomu trocha verim, ale nemienim tomu podriadovat svoj zivot.

katka444
26. feb 2009

jasne tini, netreba sa toho drzat, ze to tak bude na 100pro. to je blbost.

ahoj vavenka 🙂

zuzub ja som sice v praci, ale dnes bez sefa a kolegynky, takze veget.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre