Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
6. jan 2011

@majulienka32 To uz bude mat Petulik 3 roky, ked bude dalsie???? Booze som si neuvedomila, ako to leti 🙂 a myslim ze vam to vyjde na prvy sup, tak ako mum 😉
My neplanujeme uz druhe.... Myslim ze aj to, ze mame Vandusu, je mini zazrak, takze ja som vdacna mama uz tak.....
Aj uz mam vek ten nejaky, aj hypoteky, takze myslim ze Vanda bude jedinacik... Aj ked mozno casom zmenim nazor, ale zatial sme takto rozhodnuti....

@zuzub to mas super ze este kojis, ja som si tak tajne priala, ze do roka aj ja potiahnem, ale som rada ze sme to vobec aspon do tych 7mych mesiacov potiahli.... Joj sa tesim, v noci som do nej natlacila 2x po 150ml a aj na desiatu spucila 150ml, ked sa mi do nej nieco podari natlacit aj na olovrant a vecer spapa kasu (robim jej mliecnu do mlieka), tak budem spokojna.... Na krabici je pisane ze tedaz by Vanda mala pit okolo 1000ml, ale to u nas nehrozi, ked do nej polovicu dostanem aj s kasami, tak som rada,... Tak len dufam ze casom sa to zlepsi 🙂
@tinika naaahodou, bud rada ze to mas tak, nas krpan je hore tak 5-6x za noc 😀 2x pije mlieko, 1x caj a este aspon 3x sa budi bud na to ze jej duda vypadne, alebo ze ma plny nos alebo len tak, proste sa zobudi.... Chvala bohu nieje problem zas zaspat, ale vzdy k nej musim vstat, pohladkat a tak, a kedze uz spi vo svojej izbe, tak furt z postele musim, do jej izby 🙂 ale mam fasa system - ked ja idem spat, tak jej navarim mlieko a dam horuce na radiator a ked sa zobudi, tak je akurat tak teple 🙂 no a ked dopije, tak jej navarim na druhe kolo a zas dam na radiator, takze ked sa zobudi tak sa nestihne rozcertit, hned ma flasu v puse 🙂 jooooj zlata dobra dida, ked som ju v polospanku len vytihla a bolo navarene 😀

zuzub
6. jan 2011

@vavenka s tým nočným budením sme na tom podobne, tiež Miška 2x kojím a pomedzi to je hore ešte XY krát niekedy to už ani nerátam...tak budem myslieť na teba, že aj ty si hore 😀
s tým druhým bábom to my tiež len také plány máme, ale či to tak bude to je vo hviezdach teraz sa tým nejako extra nezaoberám sústredim sa na Miška vyžaduje si veľa pozornosti a energie kedže to nie je žiadne tiché,kľudné dieťatko...a tiež uvidíme ako to budeme zvládať finančne kedže sme už v 4izbáku a tu máme oveľa vyššie náklady ako na 1izbáku, treba nám ešte dokončiť nejaké veci a máme tiež hypotéku, takže uvidíme, ja to beriem tak, že ked bude druhé budem rada a ked nie tak sa svet nezrúti ako písala Vavenka aj to, že máme Miška je zázrak 😵
@tinika ešte používate monitor dychu?
@majulienka32 tak nech výde braček alebo sestrička na prvý šup 😉

zuzub
6. jan 2011

ozaj kočky chcem sa spýtať, potrebujem Miškovi kúpiť nejaké prvé topánočky lebo už sa veľmi stavia na nožky a za ruky už prešiel pár kročkov a kedže bývame na prízemí a nemáme koberce nechcem aby len tak bosý alebo v požkáck stál na podlahe, viete mi nejaké poradiť?

tinika
6. jan 2011

@vavenka no sak moj sa tiez budi aj na cumel aj tak to ani nepočitam .)) a mate dobre radiatory, z mojho by flasa spadla 🙂)
@zuzub nie pouzivali sme kym bol u nas v izbe v postielke, takze tak cca 9m. potom sme prestali bo stalesa skurtil do rozka postielky a pipalo to zbytočne .)
a my sme kupili papučky od firmy rak
http://www.rak-obuv.sk/RAK_Katalog_2011.pdf take ako su na obrazku D1 bez spičky ale trocha iny vzor

majulienka32
6. jan 2011

@vavenka veru veru to uz bude mat Petusko tri rocky..🙂 hrozne rychlo to vsetko uteka.. A nechame sa prekvapit ci nam to vyjde na prvy sup..a ak nie na prvy tak hadam na druhy co treti 😀
@zuzub diky moc 🙂
a co sa tyka topanociek tak mu kup uz normalne topanocky s tvrdou podrazkou..ak to bude mat na doma tak mu stacia aj sandalky..dobry vyber a kvalitne topanocky a sandalky su aj v Daichmane.znacky Elefant ale aj ine..
A najlepsie je topanocky vyskusat a chytit ci netlaci a tak..

zuzub
6. jan 2011

@majulienka32 dikes pôjdem kuknuť

majulienka32
6. jan 2011

@zuzub nemas zac 🙂 my mame skoro vsetky topanocky odtial odkedy sa zacal stavat na nozicky az do teraz 🙂

tinika
6. jan 2011

@majulienka32 u nas mal byt deuchman otvoreny zač. decembra som čakala a furt nič tak som kupila v rene a čizmy v bardejove kde vyrabaju as u o polovicu lacnejsie ako tie iste v obhcodoch 🙂

majulienka32
6. jan 2011

@tinika vidis aj v rene su dobre..aj odtial sme mali vlani jedny zimne topanocky.. 🙂

tinika
6. jan 2011

@majulienka32 tak ja som tam nasla najlacnejsie papučky tie čo som spominala 🙂) takze aj ceny su dobre

vavenka
autor
7. jan 2011

Cauko, zuzi ja som kupovala u Batu, take sandalky s tvrdou podrazkou, mali ich len v cervenom a modrom, tusim 7,90 stali, fajne su 🙂

majulienka32
7. jan 2011

a fakt aj u Batu su perfektne..petko ma teraz odtial termocizmicky..a vobec sa nepremocia..a co mal z deichmanu tak tie sa mu zimne premocili..co sa tyka zimnej obuvy tak Batovky su na prvom mieste.. Kvalitne a primerana cena 🙂

tinika
7. jan 2011

@majulienka32 len ja som tam nevidela papučky take bez spicky a jedine jedne topanočky na prve kroky take biele s huseničkou, ale dobre vediet ze su dobre topky tam, hoci ja som spokojna aj s tymi z BJ len neviem este ako na snehu tvrdili predavačky ze nepremoknu tak uvidime ked pato bude behat 🙂 len ci este bude sneh 🙂)

vavenka
autor
7. jan 2011

@tinika ja som u batu kupila sandalky, mali dokonca viacero typov, takze urcite maju 😉

tinika
7. jan 2011

@vavenka ale ake sandalky? take s pevnou a vysokou patou? tak asi u nas nemali bola om viackrat :(

vavenka
autor
7. jan 2011

Tini hej, presne take, vysoka pata, dokonca aj proti plochym nozkam tam je taky vankusik a super zapinanie maju...

vavenka
autor
7. jan 2011

Tu su...

vavenka
autor
7. jan 2011

A tu je nas mini santa 😉

tinika
7. jan 2011

take iste mame ale červene .)) vy modre, my červene haha bo naše čislo mali jediny kus a červene .)

tinika
7. jan 2011

@vavenka krasna je

vavenka
autor
7. jan 2011

tini hej, maju podobne aj v tescu, aj kade tade.... myslim ze tie prve sandalky su vsetky na jedno kopyto 😉 ale hlavne ze su dobre a detiskam sa v nich dobre beha.dakujeme za kompliment 😅 Nasa Vanda uz neposedi, len dostvornozkuje tam kde sa da stverat a uz sa dviha, no a za ruky beha jak sip, aj v chodaku 😀 takze mam co robit teraz 🙂

tinika
7. jan 2011

@vavenka tak ja som mala este pokoj vtedy, moj len plazil 🙂)

ingulik
7. jan 2011

ahojte babule....ako sa mavate? citam ze preberate topanocky, my kupujeme tiez v deichmanne a zopar sme mali a z madarska, ale tusim tiez z deichmannu 🙂
no my sa o dalsieho drobca pokusame uz od leta...zatial zial neuspesne ☹ ale nadej zomiera posledna....aj pri Nikushke nam to trvalo 8 mesiacov, takze stale ideme dalej 😉
....ja skoro stale len na FB, vacsinou vsak ani tam, vymyslat Nike program na cely den je dost vycerpavajuce a tak som vecer rada, ze mozem len sediet a nerobit nist 🙂

vavenka
autor
7. jan 2011

Ahoj ingu, takze zatial bez uspechu? a merias aj BT? koky sa mi nechce verit ze uz je tu druhe kolo 🙂 🙂 🙂

Dnes ma Vanda 8 mesiacov, kokso 🙂 Este vam tu capnem nejake fotky 😉 Tini mame aj cervene topanocky 🙂 a tam kde je v lavori to je u svokrovcov 😉

ingulik
7. jan 2011

@vavenka nemeriam si BT, mm s tym nesuhlasi...on v podstate ani neberie ze sa snazime o dalsie....on si uziva tutumutu 🙂
ja si myslim ze cely problem je v mojej stitnej zlaze, hoci uz mam niekolko mesiacov od endokrinologicky povolene otehotniet a dalsi hacik je v tom, ze Niku kojim este 3-4x cez den a tiez aj v noci niekolko krat, ale viem ze dojcenie nie je antikoncepcia...takze snazime sa....ale idem v pondelok k dr. tak uvidim co mi povie...
...a vanduska je krasna...tfuj tfuj rastiete do krasy 🙂

vavenka
autor
7. jan 2011

Ingu fiiha, este kojis? Tak to mas super 🙂 Aj ked asi bude dost tazke ju "odstavit" teraz..... Ja som tu uz pisala, trochu mi je luto ze mala uz nechcela prsnik, takze len 7 mesiacov sme potiahli... Ale tak nevadi, hlavne nech su zdrave deturence nase 🙂
A ms mas pravidelne? Lebo ak ano, tak dojcenie tym padom uz nema vplyv na plodnost, myslim.... No drzime palce, dufam ze coskoro nam zahlasis radostnu novinu 😉

ingulik
7. jan 2011

@vavenka no este kojim, lebo Nikca zase nevela papa ine, vyberava je velmi a tak aspon to mliecko vypije, ale uz je to skor len zo zvyku ako o potrebe....odstavit ju sa mi podari asi iba ak na par di ju necham s oteckom alebo u babky a ja pojdem oddychovat a ked sa vratim tak dida bude v zabudnuti 😀
posledne mesiace som mala MS pravidelnu asi tak ze vzdy dosla cca 26teho....ale teraz na vianoce nedosla...vlastne este stale ju nemam....ale test na vianoce a na silvestra bol negativny....dalsi som nerobila, uvidim co bude v pondelok u dr....ale tehu sa necitim 😒

tinika
7. jan 2011

@vavenka no ja som tiez bola smutna ze len 3,5 m. som kojila, ale teraz ked si patovi rovesnici musia odvykat od prsa, 🙂 tak som zase ja vo vyhode .))

majulienka32
9. jan 2011

@vavenka jej zlata je 🙂

majulienka32
9. jan 2011

@ingulik potom daj vediet ako si dopadla u dr. Takze mozno si aj tehu 🙂 Juuuj to by bolo super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre