Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
18. jan 2011

vavenka, aj u nas sa to zlomila v roku. to uz spavala len raz denne. a tiez sme mali obdobie, ze len v kociku vonku...

tinika
18. jan 2011

@majulienka32
@vavenka veru, človek si zvykne na niečo, nejak pri tom stiha robit a dieta sa rohnodne ze dost bolo stereotypu a zase to pomeni a tak dookola .))

ingulik
18. jan 2011

Ahojte...no my sme mali tiez par dni ked spala Nika len raz cez obed, ale to spala rano do osmej pol deviatej a sla spat od pol jednej ale teraz sa zas vratila k tomu, ze spi doobeda taku tristvrte hodku a poobede vie potiahnut aj dve ako dnes 🙂 ale vacsinou ked si myslim ze bude spat dho sa obudi o polhodiny....je to kazdy den ine

tinika
19. jan 2011

@ingulik sak to ze kazdy den inač :( čo uz len spominam na ten jeho krasny spanok 🙂 som dufala ze aspon do 1,5r bude spat 2x 🙂 ale dufam ze ked raz tak sa to časom upravi a bude spat dhlsie

ingulik
19. jan 2011

@tinika no veru kazdy den inak, dnes spala len raz cez obed aj to len polhodku v postielke a potom este hodinku pri mne na gauci...sa neda vobec spoliehat na to kedy a uz vobec nie ako dlho budu spinkat 😉

slniecko4
21. jan 2011

ahojte babenky, rozoberáte spánok detičiek.. Naša Peťka nikdy nechcela spať 2krát denne,zobudí sa okolo 7mej,polôsmej,ide spať o poldvanástej a ak spí do jednej-poldruhej,tak sa vytešujeme.. 🙂 A večer chodí spinkať o polsiedmej. 🙂

vavenka
autor
21. jan 2011

caute 🙂
no musim sa vam tu postazovat castejsie, lebo ako som to tu napisala, tak asi 2 dni na to zacala Vanda pekne spat aj poobede v postielke 🙂 🙂 takze sa tesim, aj dnes pekne pospala od tretej do stvrtej 😉
Ako sa inak mate? Vsetko ok? Deticky su zdrave? Tento tyzden mi nejak rychlo zbehol 😉

mum_to_be
24. jan 2011

ahojte, ja som sa polepsila. 🙂 zase som tu, hihi. no my sa mame ok, ale romanko ma soplik, aj mu to zateka, lebo trosku aj zakasle. :( a je taky mrzutejsi. on je take babatko smejko, ale teraz sa dost nosime a pomrnkava si... este ze to nebyva kazdy den, to by teda bolo dost dost narocne...

mum_to_be
24. jan 2011

@vavenka - vanduskine fotky som pozerala na FB, sikulka je to!!!

vavenka
autor
24. jan 2011

Ahoj mum. dakujeme 🙂
Inak aj Vandusa ked mala okolo 3m aj nieco, tak zacala soplit a boli z toho zubky nakoniec 😉

mum_to_be
25. jan 2011

@vavenka ja si zas pamatam, ze verca slintala od 3 mesiacov a prvy zubok bol az v 7.mesiaci 🙂 ale dnes je uz romanko zase nase slniecko. vcera to bolo ozaj huste...

vavenka
autor
25. jan 2011

@mum_to_be tak to sa tesim 🙂
Vanda tiez dost skoro zacala slintat a nieco pred polrokom jej vyliezli oba spodne 🙂

tinika
30. jan 2011

čafte, nejako to tu zanedbavame poslednu dobu, asi by ste mali začat druhe kolo a hlasit tu stavy 🙂 😀 😀 😝 aby to tu ozilo 🙂

slniecko4
30. jan 2011

@tinika , ja tu občas nakuknem,ale nikto nič nepíše,tak nebudem sama so sebou písať,že? 😀 A stavy,vy ste ešte nezmenili názor,až na Paťkove druhé narodeniny súrodenca? Ja rozmýšľam,že kedy,ale o rok končím školu,tak neviem,ako to bude s dvoma deťmi.. 😅

tinika
30. jan 2011

@slniecko4 my sme zmenili nazor ze snazilkujeme uz teraz 🙂 povodne sme chceli az na patkove druhe narodky, tak uvidime, možno sa podari a budeme uz 4ja .)) ale skusame len dva mesiace a potom pauza

slniecko4
30. jan 2011

@tinika jeeeejha,to mi je novinka.. 😵 som nevedela.. 😵 a prečo len 2 mesiace? 😕

tinika
30. jan 2011

@slniecko4 no lebo som sa az teraz rozhodla ze predsa to skusime, a narodilo by sa tak oktober, november a potom uz nechcem, lebo sa musim zabehnut s babom kym bude danova sezona, mam to tazsie kedze pracujem doma ale čo uz stale som kludna ze este mam rok čas kedze sme chceli az o rok skusat 🙂 tak uvidime či sa podari či nie 🙂

ingulik
30. jan 2011

@tinika podari sa....🙂

tinika
30. jan 2011

@ingulik 😉 aj tebe 🙂 a budeme spolu rodit

jahoda
30. jan 2011

ahojte baby, vidim, ze Vy ste stale v kontakte...uz mame dost velke deturence, vsak? ako to bezi, len nedavno sme si gratulovali k prvemu tehotenstvu...

tinika
30. jan 2011

@jahoda ahojky, som ta tu dlho nevidela 🙂 ako sa mate? veru letiiii to ideme na druhe kolo 🙂

jahoda
30. jan 2011

ved citam, kocky...teda ;) no, mame sa dobre, rastieme do krasy ;) a s tym druhym - no, uvidime, musime poriesit byvanie najprv...mame maly bytik...

tinika
31. jan 2011

@jahoda jasne, tak nam to tak super vyslo, ze ako sme byt vačši riesili, tak sme aj patka čakali 🙂 ale izby tu nie su velmi velke, stale by sme chceli dom 🙂 tak uvidime, čo nam zivot prinesie

katka444
31. jan 2011

ahojte, ani vás nestíham čítať. ešte tak na FB skočím. snažím sa čo najviac byť s Kristínkou. veď už o 3 mesiace idem do práce 😢 . Len sme boli chorí, tak ani von moc nemôžme, lebo sa jej nejako vracia kašlík. boli sme asi 3 x a znovu začala pokašlievať. Páni a už máme 9 a pol mesiace. To strašne uteká.

vavenka
autor
31. jan 2011

Caute zeny, ja umrem Tini! Tha ty take nepovies??? Ze plodite? 😉 Aj BT meras? Bude vitazny graf? 😉
Kati fuuha, tak ty uz ides zarezavat... Nezavidim... Ale ani ja to nepotiahnem doma s Vandou az 3 roky, sa nejak rychlo zacali minat financie, odkedy mam rodicak - a to je len mesiac 😀 😀 No uvidime... Joj uz sa tesim na nove brucha a ocuravanie testov 😀

tinika
31. jan 2011

@vavenka ta ked som to nechcela nikomu povedat a aj tak som to vytarala uz kolkym ludom ja neviem usta drzat 🙂)) tak aspon tu som chcela byt ticho :P Neviem či bude vitazny, čim dalej tym viac chcem , tak čakam ze sa nepodari 🙂) a čo sa tyka rodičaku, tiez sme boli potom na tom zle ked materska skončila
a meram ale ako pride, ked sa rano nezdohatam a bezim k mlmu ta nemeram, tak tato dsotal ulahu ma budit kym maly spi aby som zmerala, ale to len tak informačne 🙂 a čo sa brucha tyka to mam aj teraz jak pred porodom 😀 😀 😔
@katka444 veru strasne to leti, minule som stretla kamosku ze maly ma 5m. a dnes uz ma 9 a to mam pocit ze moj za ten čas ani nevyrastol ze nas nejako dobehuju vsetci 🙂)

zuzub
2. feb 2011

čaute 🙂 ženy ja nič nestíham 😕 ani čítať ani písať, ten náš malý to je úpne tornádo furt v pohybe furt si vyžaduje pozornosť, a je na mne totálne závislý ani krok nesmiem bez neho 😒 no bude to asi tým, že je väčšinou času len som mnou mm celé dni v robote alebo na služobke moja mamina chodí tiež do roboty a mm rodina je včavese na východe, sa niekedy smejem, že som jak slobodná mamička 😀 inak sa máme dobre len s tým kakanímsa stále trápime 😔 už neviem ako, čo by som mu dala.zatiaľ kojím a na večer nutrilon ale aj tak sa v noci budí 2-3x
a s tým rodičákom je to fakt bieda ☹ ja tiež neviem či vyžijeme tie 3 roky ale rada by som, už len kôli tomu, že u nás v robote sa toho strašne veľa zmenilo ako som doma a bohužiaľ k horšiemu 😖 takže nemám najmenšiu chuť sa tam vrátiť.....
@tinika tak tfuj tfuj nech sa rýchlo zadarí 😉 ja som teraz vo fáze, že nad drhuhým ani nerozmýšľam lebo neviem ako by som to sama zvládala, fakt je to o inom ked máte chlapa doma a ked je furt v čavese a ani z rodiny nie je veľmi kto by vám pomohol, takže uvidíme asi budem nad druhým uvažovať až ked pôjde Miško do škôlky, nechcela by som,aby bol jedináčik a druhé mám v pláne dievča 🙂

tinika
2. feb 2011

@zuzub dakujem, no ja som v podstate tiez sama na maleho, babky pracuju, a tato chodi domov o pol 6 z prace to tak na hodku sa pohra s malym a ide spat a muz ma volno ak nezehli 🙂)) bo teraz zehli on čo mam vela prace 🙂 ja tiez neviem ako zvladnem ale musim si najst system, nemyslim, ze o rok by sa zmenilo niečo bude uz zase starsi, sice v skolke tak aspon čast dna menej na starosti, ale ako aj neter, tak viac uz vymyslaju, spekuluju, takze to je asi v kazdom veku niečo za a proti .)

ingulik
2. feb 2011

@zuzub ani moj mm sa od ochoty pomahat s malou nepretrhne....teda teraz je to uz lepsie ale kym bola mensia tak skoro nic....

vavenka
autor
2. feb 2011

Zeny myslim ze sme na tom vsetky podobne, zial, chlapi musia zarabat na nase "dovolenky" materske 🙂 ten moj sa rad pohra a postara, ale tiez skor ako o piatej malokedy pride domov a samozrejme aj nejaky ten futbal a tak... Ja sa nestazujem - varim malokedy pre nas, len pre Vandu a to nieje ziadne varenie zatial, s poriadkom si moc starosti nerobim, vacsinou sa niekde flakame po navstevach, takze sa to zatial celkom da... A moja mama aj s ocom este zarezavaju v praci, svokrovci su sice dochodcovia, ale vela kilometrov od nas, takze tiez mi nema kto pomoct.... Nevadi, stale si hovorim ze ten prvy rok je najtazsi, potom to uz pojde, ked uz bude chodit, rozpravat, bude vediet povedat co chce a tak.... Dufam teda 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre