Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. feb 2011

@vavenka nas začal chodit okolo nabytku v 11m. a prve kročiky presne 13teho decembra som si akurat uvedomila ze rok po krste 🙂)

vavenka
autor
8. feb 2011

Dakujem za odpovede 🙂 No Vandusa popri nabytku chodi uz davnejsie a akurat teraz na 9 mesiacov sa zacala pustat a sama 2-3 kroky spravi, ale to su este take pseudo kroky 😀 podarena je pri tom......

tinika
8. feb 2011

@vavenka no ja som do roka ani nečakala ze bude chodit 🙂 aj rehabilitačna to hovorila, tak som rada ze chodil tak ako chodil, kedze aj deti čo su v poriadku chodia poniektore este neskor .)) Vanda je sikulka

mum_to_be
9. feb 2011

ahojte, my sme dnes boli v poradni (4 a pol mesiaca). romanko ma presne ako verca v tejto poradni - 7280 gramov. 😎 vcera si prvykrat uz docahoval nozicky a dnes sa sam prevratil z chrbatia na brusko. 😉 😉 😉

mum_to_be
9. feb 2011

veronika chodila uplne sama, tak ze uz som sa nebala, ked aj sla do druhej miestnosti 10 mesiacov a 3 tyzdne. od 10 mesiacov dovtedy som jej este bola stale v patach, pre istotu.

vavenka
autor
13. feb 2011

Ako maminy? Aky ste mali vikend? My sme si po 100 rokoch boli s drahym vyrazit na party, fajne bolo, len to dnesne rano, uf 😀
No Vanda sa uz pekne pusta, ratam tak do mesiaca snad uz aj bude chodit, uvidime 😉 zajtra mame poradnu, som zvedava kolko vazi 😅

tinika
14. feb 2011

@vavenka tisko zavidim, my s mm sme este nikde sami neboli, nepočitam pivo u nasich v bare, my sme vsetci chory, uz nech sa vyliečime, mam toho dost, chudačik maly poriadne spat nemoze čo furt sopli a kasle

dnes mi stupla teplota na 36,8 vyzera to dobre aj pri patovi som mala o takom čase taku teplotu tak uvidime či sa udrzi

majulienka32
14. feb 2011

@tinika jaaj Tini uz sy vyliecte vsetci 🙂 a drzm palceky aby to vyslo a na teste boli dve ciarky..

tinika
14. feb 2011

@majulienka32 vdaka napodobne .)

slniecko4
14. feb 2011

ahojte dievčatá, čítam, čo nového u vás.. 🙂
@tinika, držím pršteky, nech sú na teste 2 čiaročky.. 😵 My by sa aj začali snažiť, no ja už od decembra nemám MS.. 😒 Doktorka zhodnotila, že je to z toho,že som ju začala viac kojiť,keďže keď jej išli zúbky,nechcela papať,tak sme sa viac kojili.. takže čakám,až zas dostanem,nech sa môžme snažiť.. 🙂

vavenka
autor
14. feb 2011

Paanecky, tu sa plodi v plnom prude 😀 tak potom informujte ked budete ocikavat testy 😉

zuzub
14. feb 2011

čaute ženy 🙂 my sme dnes boli všetci traja na večeru v pizerke, suoer bolo, sranda s Miškom.dnes sme mali poradnu, vážime 8990g 😀
@vavenka tak to super že ste s aboli takto zabaviť, nám to s mm v najbližšej dobe nehrozí, nemáme kam dieťa dať 😀
@tinika držím palce, informuj potom 😉

vavenka
autor
14. feb 2011

@zuzub aj ja som mala dnes s Vandou poradnu, ona je ine sumo, ma 10,3kg 😀

zuzub
14. feb 2011

@vavenka 10,3 kg? teda vôbec to na nej nevidno 🙂 našmu Miškovi každý hovorí, že je taký macko a pritom podľa váhy vpohode, ale líčka ma taká syslíkovské 😀

tinika
14. feb 2011

kočky vdaka
vy ste jake suma 🙂) nas mal v roku ledva 10 kg a to aj jemu kazdy hoavoril ze aky baculo, jak vravi teta, ze nam sa narodili lička .)

vavenka
autor
14. feb 2011

No ja neviem, asi ma tazke kosti po mne 😀 mne tiez nikdy nechceli verit kolko vela vazim 😀 joj len dufam ze nebude v puberte musiet dietovat.... Pribrala teraz dost, odkedy je na sunari....

zuzub
14. feb 2011

@tinika ved to mal Paťko v roku tak akurát 😉 náš Miško by mal aj viac veľký jedák to je,ale sa mu to trochu snažím korigovať, nie žeby som ju nedávala jesť alebo tak 😀 ale on by jedol a jedol a jedol....

zuzub
14. feb 2011

@vavenka to som ti vave išla písať, že aj z toho sunaru asi pribera 😉 neboj ked bude väčšia bude to iné.ja som sa napríklad ako decko liečila na detskú anprexiu, boli to dosť brutal som mnou a teraz sa snažím chudnúť lebo som jak veľryba 😀

tinika
14. feb 2011

@zuzub sak moj na sunari od narodenia 🙂 a tiez papa 🙂

vavenka
autor
14. feb 2011

No Vanda stale bola tazsia ako je priemer, aj ked bola na mojom mlieku 😉 ale ja verim ze ked sa rozchodi a vytiahne, tak sa tie kilecka nejak pekne rozlozia 😉

zuzub
14. feb 2011

myslela som anorexiu, samozrejme 😀
@vavenka jasne detičky všetko vybehajú 😉

slniecko4
15. feb 2011

@vavenka, naša Peťka má teraz 10,4kg, čo má 14,5 mesiaca.. 🙂 Ale detičky všetko vybehajú, počkaj,až začne lietať a vytiahne sa do výšky.. 🙂

evitkamalicka
15. feb 2011

ahojte,
čo nového? naš Adam má 26 mesiacov a 12,5kg

slniecko4
15. feb 2011

@evitkamalicka evitka,to nie je nejak málo? 😅

evitkamalicka
15. feb 2011

@slniecko4 vraj nie, Adam pritom vobec nie je chuty, brusko ma riadne, tak neviem ci ma papierove kosti alebo co 😅

evitkamalicka
15. feb 2011

@slniecko4 a spapa pomaly viac ako my s muzom dokopy, tak asi ma super spalovanie

slniecko4
15. feb 2011

@evitkamalicka evit,tak jedine tak. 😀 a drobček sa ako drží? už prikrmujete? 😵

evitkamalicka
15. feb 2011

@slniecko4 Oli sa ma dobre, uz je velkac a jasne my uz od ukonceneho 4. mesiaca kedze sme na UM

tinika
15. feb 2011

@evitkamalicka sa ti nedarilo dlhsie kojit? a adamko bol ako dlho kojeny? my tiez len tak kratko

evitkamalicka
15. feb 2011

@tinika Adamko ledva týždeň a Oli cca 3 týždne, ja by som aj kojila, ale nebolo čo, my to máme asi v rodine geneticky dané

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre