Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
17. apr 2011

@margetakuska ďakujem ze tehulky a vítam ta, no s tym hlienom ti velmi neporadim, lebo ja sama si ho nejako nesledujem, len viem že ho mam ale určit aky je tak to tazko ale určite ti tu niekto poradi, len to potrva, lebo poslednu dobu tu nie sme tak často ako kedysi 🙂 drzim palce, aby ste sa v majiaj tak trafili do plodnych dni a podarilo sa vam otehu 🙂

snazivazuzi
17. apr 2011

@margetakuska ahoj, nie som doma v téme... ja som si nikdy teplotu nemerala, ani som sa nesledovala, no viem ze pocas ovu mám hlien ako vajecny bielok. Cyklis som nemala nikdy ukázkovy... 35-40dnovy vacsa, ale po potrate sa mi este viac predlzil, na 2-3 mesiace, a potom som uz ms nemala lebo som otehotnela 3 mes po potrate. Mozno sa ti maternica dáva do poriadku po kyrete a cyklus sa ti predlzil o pár dni t. j. aj ovu.
Vela stastia 🙂

margetakuska
17. apr 2011

@tinika ďakujeme veľmi pekne, ja som sa stihla sledovať len mesiac potom som hneď otehu čomu sme sa moc tešili takže teraz začínam na novo tak dúfam, že sa to tým potratom nepokazilo, to by bolo dosť blbé, lebo podľa toho môjho režimu by som mala mať plodné dni práve vtedy keď sa manžel vráti 😉

margetakuska
17. apr 2011

@snazivazuzi ďakujem, uf tak to teda dúfam, že sa mi ten cyklus nepokazí, viem že má byť cez ovu hlien ako vaječný bielok a aj som ho tak mávala ale teraz som ho mala asi len raz keď som bola na wc a odvtedy len tento hnusný hustý 😒 šak uvidíme kedy dojde teraz mrcha a podľa toho 😅

tinika
17. apr 2011

@margetakuska ja jedine čo tak som merala BT a vyslo mi to dvakrat, druhykrat dokonca hned na prvy sup 🙂 ja mam rozbity cyklus cely zivot, takze jedina sanca ako si to odsledovat bolo meranie BT hihi a aj podla toho som vedela kedy mrcha dojde .)

margetakuska
17. apr 2011

@tinika 😉 naozaj je to super vec,ta BT , len mňa to moc nebavilo... cyklus som mávala pravidelný až moc 😅 ten mesiac čo som si ju merala bolo super a fakt viem že sa nám podarilo otehu kvôli tomu ale teraz som povedala, že to necháme tak a že keď to má prísť tak to príde teda som sa obmedzila len na ten hlien aby som zhruba vedela... len teraz toto a ja som trošičku v keli 😀

tinika
18. apr 2011

@margetakuska no ja pri druhom som tiez povodne chcela nechat na nahodu,ale chcela som zase na zaimu babo 🙂) tak som predsa merala .)))

vavenka
autor
18. apr 2011

@margetakuska neviem ti povedt co ten hlien, ja som mala kyret 2x, a ked neratam ten mesiac hned po, tak potom som mala furt normalny cyklus... Ale ktovie, mozno este mas rozbite hormony po tehotenstve... Na tvojom mieste jeden mesiac pomeram BT, aby som vedela, ci fungujem 😉

margetakuska
18. apr 2011

@tinika no asi budem musieť začať aj ja 😉

margetakuska
18. apr 2011

@vavenka vďaka, tak asi začne znova s tým otravným meraním 😅

tinika
19. apr 2011

ahojky, tak utz super 🙂 fazulka uz ma 52mm takze skor citronik ako fazulka 😀

vavenka
autor
19. apr 2011

@tinika gratulujeme, uz ides zo strukovin na citrusy, to je fasa 😀 ja mam zatial estelen hrasok 😀

vavenka
autor
19. apr 2011

@tinika uz si aj nieco pribrala? a ozaj, ake mena mate v zalohe? a co vybava? napriklad kociar - nechavas Patkov, ci kupujes novy?

tinika
19. apr 2011

@vavenka 🙂))) vidis, my sme od azčiatku mali fazulku, hrašok ma nenapadol .))) a zatial som schudla 2kg .)) ale dobehnem a brucho mam akoby som uz 10 pribrala .)) no postielku mame, kočik zatial ten ale zvazujem jeden surodenecky, kedze aj co sa pytam okolo, tak kazdy vravi, ze ked chodime na dlhe prechadzky, určite ho este budem potrebovat, lebo pato tolko vladat nebude a po rukach ho vlačit nemienim, tak kukaj aky drahy .))) a teraz jedna baba predava skoro novy za 370 :( ale nemam teraz evry ani ho nechcem skladovat, budem riesit az po porode🙂) srandaz e pri patovi som ho mala uz doma pred porodom, čo ludia skor su poverčivi .))

dam link ale nasla som prv taky hihi http://www.prenasedeti.sk/obchod/cid/174/catego... toto by som tlačit nechcela, mala som moznost minule potlačit len rovno dvojičkovy za sebou a mala som dost a nie este ho dvihat na obrubnik abo ist po nasich odhrnutych chodnikoch v zime či do zakruty. ))

prv som chcela tento je lacnejsi http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ale da sa az od 6m babatka pouzit

este ten ma brutal vela variant
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product... ale male kolečka predne

tak nakoniec zvazujem ten, kedze iny podobny som nenasla

http://philandteds.com/products/push/vibe

tinika
19. apr 2011

@vavenka a vsimaj ten premakany system na sladanie http://philandteds.com/products/push/vibe#_fold

kamoska ma dojky a kupila ho na cestovanie, dnes som ho aj skusala, je uzasny .))

tinika
19. apr 2011

@vavenka a čo sa mien tyka, tak dievčenske čo bolo pri patovi mi zhnusila kamoska a tak sme začali listovat znova kalendarom, hore-dole a dilema, bo čo ja chcem muz nie a opačne, tak sme niečo vybrali ale neviem neviem 🙂) ze riško a barborka
ja som chcela strasne timeu, alebo tamarku a karinu a muz take tradične ze zuzka ... janka... a chalanske som napr. timotej, timon, tobiaš, tobias take ma teraz c hytili )) a muz ze matej, matus a ja ze haha moji byvali nehrozi .))) tak ze hugo reku zabudni tak nakoniec riško hoci richard je take tvrde, ale aj tak ho budeme volat riško a dufam, ze bude baba 🙂 bašena .)

tinika
19. apr 2011

@vavenka a muz este ze karolinu chce

mum_to_be
19. apr 2011

tinika, ten vibe vyzera super. ja som nanho narazila, ked som s hrozou myslela, ze som tehu. 🙂 babenky, drzte sa, akoze budete to mat narocne. ale je to aj velmi pekne... nasa verca ma denno denne hlasky. dnes sa asi hodinu ukladala spat. po tej hodine pocujem zo spalne suchot (vytahovala spod nocneho stolika vahu) a potom posepky z chodby mi hovori: "maminka, dvanast kilov uz spinka." 😀 maska mala...

tinika
20. apr 2011

@mum_to_be podarena 🙂))

katka444
20. apr 2011

ahojte babenky,

drzím vám palce nech drobcov v zdraví donosíte.
@snazivazuzi tebe tiež gratulujem

a my už máme rok. neskutočne rýchlo to ubehlo. a chodíme plávať. to je niečo úžasné. tak šťastnú som kristínku snáď ešte ani nevidela.

tinika
20. apr 2011

@katka444 🙂) aj my sme chodili plavat, ale prisla zima, tak sme prestali a potom neboli evry a teraz uz som tehu hihi tak si to uzivajte, my mame zase hroznu noc, maly sa budi asi kazdych 10minut a straaaasny plač akoby ho čosi bolelo, ale zuby uz su vonku, teraz by mala byt pauza tak neviem :(

katka444
20. apr 2011
katka444
20. apr 2011

tini, ja tiež chodím teraz k malej každých 10 min., tak aj píšem len tak heslovite. čím sme starší, tým horšie spíme.
a to je jedna aktualna fotka a fotka torty, čo som vyrábala.

tinika
20. apr 2011

@katka444 jojo presne, čim sme starsi je to horsie :(( ale dnes je to fakt taky bolestivy plač, nie ako inokedy tak neviem .(
aka je uz velka kočka : )tak vsetko najlepšie k prvemu ročiku, nech vam robi len radost a je hlavne zdravučka

mum_to_be
20. apr 2011

ahojte, katka444 - gratulujeme kristinke!
nebojte sa, spinkanie sa zlepsi. u nas to bolo tak, ze veronika sa od zaciatku budila 1 krat za noc. ked jej sli zubky alebo bola chora, tak 2-3 krat. ked som ju prestala dojcit (13 a pol mesiaca), este asi 2 tyzdne sa budila v hodinu, ked zvykla papkat, ale uz proste jest nechcela. no a od tych 14 mesiacov spavala celu noc. ale boli tyzdne, ked sa budila povedzme o dvanastej, ocinko si k nej lahol a spala dalej. alebo sa budila v inom obdobi nadranom. ale vzdy to trva len kratko 1-2 tyzdne a zase je to dobre. teraz ma uz od cca 2 rokov 99 percent noci bezproblemovych.

mum_to_be
20. apr 2011

romanko sa budi 2 krat. sem-tam je uz nadranom taky zobudeny, ale to sa snazim "nevsimat si to" a vacsinou teda este pospinka do 7-7:30 hod, takze da sa to. 🙂

vavenka
autor
26. apr 2011

Caute, Kristinke prajeme vsetko najlepsie 🙂 🙂
Mum stastna to zena, ze deti ti tak krasne spia 😉
Vanda ako malicka spavala relativne ok, 2-3x sa budila... Potom ked sli zuby tak boli velmi zle noci, potom som ju oducala od nocneho jedenia no a posledne 2-3 tyzdne sa budi kazde dve hodiny! Zamrnci, dam jej dudu, pohladkam, alebo sa napije caju a spi dalej... Ale budi sa velmi casto a budicek mame o polsiestej! Ma porazit ide, ja som teraz unavena ako pes, uz nech skonci prvy trimester 😀

tinika
26. apr 2011

@vavenka poznam velmi dobre,rano sa neviem z postele vykotit, poobede si občas zdriemnem s patom bo večer by som po 4 chodila hihi a to uz som 2 trimester začala a ziadna zmena .(

mum_to_be
26. apr 2011

tak to mna unava po prvom trimestri presla. akoby sibol carovny prutik. 🙂 vavenka, a inak sa ako citis? byva ti zle?

vavenka
autor
26. apr 2011

Mum ani nie, nebyva mi zle, len ta unava priserna a mam pocit ze uz mi rastie brucho! Nejak skoro 😅 inak som bola vo stvrtok u dr kvoli tomu spineniu, tak vsetko ok a uz aj srdiecko bolo 😉 zajtra idem zas, mi vravela nech sa po sviatkoch zastavim, pre istotu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre