Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
6. máj 2011

@vavenka no to mas pravdu ale na tu rychlost som pripravena nebola hihi ze tak super to vyjde 🙂

mum_to_be
9. máj 2011

vavenka, ja som brusko sem-tam odfotila aj pri romankovi, takze mozes porovnat. 🙂

vavenka
autor
9. máj 2011

Mum s tebou sa neporovnavam, ty si modelka 😀 sak aj po verci si krasne schudla a takmer bez bruska si sla do druheho tehotenstva a minimum si pribrala 🙂 ach stastna to zena 😉

mum_to_be
9. máj 2011

@vavenka o to nejde, niekto priberie viac a niekto menej, ale tak ci tak, pri druhom babatku som mala brucho tak o mesiac vacsie. inak, kamoska velmi tazko zhadzovala po prvom babatko a teraz po druhom sa po 10 mesiacoch dostala na normalnu vahu. vyzera jak modelka!

tinika
9. máj 2011

@mum_to_be tak verim ze taky zazrak aj ja zazijem po druhom .)

vavenka
autor
9. máj 2011

mum no to ja som az taky problem s vahou nemala, pri vande som pribrala 23 kil, mozno aj viac (posledne 2 tyzdne som sa nevazila) a do 3 mesiacov od porodu som bola na povodnej vahe, ale dost sa mi zmenila postava, ostalo mi brusko. Ani nie v casti pod pupkom, ale skor nad, tam ako je zaludok a teraz co som zas tehotna, tak mi brutalne vybehlo hned, ani vtiahnut ho uz neviem 🙂
Akoze nestazujem sa, ved je to jedno v podstate, len konstatujem 🙂

tinika
9. máj 2011

@vavenka aj mne rastie viac nad pupkom pri zaludku 🙂

mum_to_be
9. máj 2011

@vavenka - tak to si dobra, ze si sa tak rychlo vratila na povodnu vahu. ja som nepribrala vela, ale odchadzalo to tak postupne. aj teraz tak. uz sa neviem dockat, kedy podleziem 60 kil. 🙂 furt mam 60 cele daco. 🙂)) a neboj sa, na bruchu mam aj ja dobre zasoby...

mum_to_be
9. máj 2011

@tinika - sa smejem, ze zazrak. 😀 😀 😀 😀 no ta moja kamoska vyzerala perfektne. tak si na nu spomeniem, ked mam chut na cokoladu, hihi.

tinika
9. máj 2011

@mum_to_be no baby ja uz z porodnice prisla z povodnou vahou 🙂) :P ale brucho bolo stale obrovske a po tom ako som dokojila som pribrala :((( a perfektne som ja nikdy nevyzerala, takze preto mne len zazrak pomoze.

inac @mum_to_be aj ty si sa v druhom tehu citila horsie? panva ma bolela aj pri patovi, ale ja uz teraz som an tom ako v 8m ze mam problem ked dlhsie posedim, chodim, otočit sa na posteli je hroza des :(( a navyse ma vkuse boli podbrusko akoby mechur a este aj do krizov mi bolest striela .(( neuzivam si to ako som chcela

mum_to_be
10. máj 2011

@tinika ja som nemala problemy ani bolesti. akurat nizsi tlak, to som si dala vzdy trochu koly. no a brala som zelezo, inak ma nic netrapilo. ak teda neratam napr. palenie zahy v zaveroch tehotenstva. ale to patri k tomu, zbytocne sa nad tym zamyslat. mna najviac trapilo to prenasanie oboch babatiek, hihi. 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
10. máj 2011

tak poradna za nami, odbery az o tt lebo som len 15+1, tak este skoro

vavenka
autor
10. máj 2011

Caute, ja som dnes na hemato bola, tak vsetko ok, aj na NT som uz objednana, 31.5. idem. No ja zatial klopem, tiez vsetko ok, az na tu unavu, no. Hadam o 2-3tt prejde 🙂

tinika
10. máj 2011

@vavenka super tesim sa s tebou, dnes mojej kamoske na utz povedali, ze čaka babu a chcela chlopa, tak dufam, ze nevyjde moja predpoved ze ja čakam chlopa a ona babu bo chceme naopak 🙂) ako zazijem riadny sok ked povedia ze chalan, bo ja citim babu aj som pripravena na babu hih

mum_to_be
10. máj 2011

@tinika - a hlavne si asi babu aj zelas, nie? 😉 len sa priznaj! 😀

tinika
10. máj 2011

@mum_to_be jasne, aj tato chce 🙂)) ale hlavne zdrave babo, ale priznavam sa ze riadny sok bude ked chalan, kedze aj pocitovo sa citim na babu a aj ked nie som na take veci, aj činska tabulka a vek krvi to ukazuju a pri patovi vsetky tieto tri veci sedeli aj ked kazdy vravel ze bude baba 🙂) a teraz ako kto vravi

vavenka
autor
11. máj 2011

Tini no tak drzime prsty 🙂
Mne podla cinskej vychadza chlapec, tak som zvedava 🙂 citim sa - neviem na co, ale badam rozdiel, pri Vande som sa nevedela sladkeho dojest a teraz mi az tak nechyba....

tinika
11. máj 2011

@vavenka no ja praveze teraz viac jedla sladke no teraz uz tak nie ako začiatkom tehu, ale svagrina mala obe tehu ine a ma dve baby, tak ani to nie je zaruka .)) no vy babu mate, tak vam by chalan bodol či? jedno vam? ako ja budem rada ked bude zdrave, ale tak chcela by som si uzit šatičkovanie, copikovanie 🙂

vavenka
autor
11. máj 2011

Tini no mne je to jedno.. Ja osobne by som mozno trochu viac babu chcela, ale zas kvoli chlopovi - ten viem ze by synatora. Takze uz ci bude tak alebo tak, dobre bude 🙂

tinika
11. máj 2011

@vavenka mam pocit ze ma nejako dobehujete, o chvilu mas koniec 1. trimestra 🙂

vavenka
autor
11. máj 2011

Tini neboj, nedobehnem ta 🙂 a sak do konca prveho trimestra mam este skoro mesiac 🙂 ved teraz som estelen 3. mesiac zacala 😉

tinika
11. máj 2011

🙂)) no mne sa furt zda ze kamoska uteka a vy dobehujete a ja stojim 🙂))

vavenka
autor
12. máj 2011

Tini neboj, ved uz mas 16tt... Mne to celkom rychlo uteka, pri vande sa mi tie prve tyzdne zdali ako vecnost, asi aj preto, ze som musela lezat. Teraz nemam casu ani na wcko pomaly pri nej, tak dufam ze to pojde ako po masle 🙂 a tesim sa na letoooooo 😵 😵 😵

tinika
12. máj 2011

@vavenka no sa vravi ze pri druhom nestihaš sledovat tehu, ale ja akosi stiham 🙂)) az bars 🙂 a dnes mi bolo tak na nič, strasne mi tlači na mechur picha a som skoro chodit nevedela .( a este tie horučavy čo sa blizia jaaaj ako ja budem v noci spat na boku a este v horučave :(

vavenka
autor
13. máj 2011

tini no a to este ani polovicu za sebou nemas 🙂 tak sa treba nejak naladit a vytazit pozitiva 🙂 ja sa strasne tesim na leto 🙂

tinika
13. máj 2011

@vavenka hihi sak to, no snazim sa mysliet pozitivne, tiez sa tesim na leto, len neviem ako prezijem tie horučavy my mame v byte strasny hic a kedze mi nezaplatila jedna klientka, rozlučila som sa s klimou :(((

vavenka
autor
14. máj 2011

Tini no to si ani predstavit neviem, hic v byte, my sme na prizemi a mame tu stale chladok, co je v lete uplne super.... A dufam ze na jesen uz budeme v dome, snad 😅
Tak sup sup kupit pozemok a stavt tiez, uz aj Evus zacali, a mam strach ze budu byvat skor nez my, vsak 😀

tinika
14. máj 2011

@vavenka ale my mame hypo na byt, keby jeden predame kupime pozemok a nemame nič .(
zatial čakame ako sa poriesi ans pozemok od mojich rodičov bo ho vynali z uzemneho planu kvoli vysokemu napatiu a ked tak budeme tam stavat, ja som byvala na prizemi 20r. ale v zime bola kosa a v lete sme estemali stare okna, takze horuco aj tak lebo som sa bala spat pri otvorenom okne .(((

vavenka
autor
14. máj 2011

Tini no aj my mame na vsetkom hypo, zijeme americky sen, vsetko na dlh 😀 a ja sa nemozem stazovat na prizemie, v zime teplo, v lete fajny chladok. Asi aj zavisi aky stary barak, ake prizemie a samozrejme okna robia vela. Jedine co mi vadi, aj to hlavne kvoli malej, je hluk - ci uz buchanie brany vchodovej, alebo ked sa ludia rozpravaju ako cakaju na vytah a pod..... Uz sa mi stalo, ze niekto tresol branou (alebo bol prievan) a malu mi to zobudilo 😖 v kazdom pripade sa uz tesim do domu 🙂

tinika
14. máj 2011

@vavenka tak to ja mam vyhodu, lebo hore uz len susedia chodia 🙂 no ved hej ale vy mate an hypo dom či? my uz byt, takze nemozeme druhu hypo a keby predame byty kde budeme byvat kym postavime? takze musime aspon pozemok poriesit a potom postupne 🙂 no my sme mali stare okna a nezatepleny byt, teraz uz je ta bytovka zateplena tak by to bolo asi ine a sme mali 4izbovy, tak by spal maly vzadu a nič by ho nezobudilo 🙂 skoda ze sme ho predali, ale ja som stale chcela ist do domu a brasko nakoniec tiez 🙂 tak sa predal a kupil starsi dom a bracho si ho opravuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre