Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
21. jún 2011

@zuzub no zavisi kedy bola ovula... zvykne ti meskat? ale ak uz 4 dni meska a mas pravidelny cyklus, tak ak si tehotna, isto uz bude test pozitivny 😉

vavenka
autor
21. jún 2011

Tini preco carovny august? 😉

zuzub
21. jún 2011

@vavenka mala som to take rozhadzane, ale posla dva mesiace už pravidelne, len to ťažko lebo pred mesiacom som prestala aj kojiť tak možno aj to má na to vplyv....ved predvlani v auguste sme hlásili svoje tehu 😀

zuzub
21. jún 2011

@vavenka a ty už nemusíš pichať? juuj to máš na teda dobre, ja ked si na to pomyslím bleeee 😝

adenka
21. jún 2011

@zuzub drzim palce 🙂 .. a aj planujete dalsie?

tinika
21. jún 2011

@vavenka lebo v auguste otehu vela z vas a aj vela čo poznam bab a mali problemy roky .)

adenka
21. jún 2011

@tinika ale teraz bol maaaj lasky cas 😀

tinika
21. jún 2011

@adenka aha 🙂))

tinika
21. jún 2011

@adenka ta vies, my mame kexik zakazany tak som si ani neuvedomila hihi

vavenka
autor
21. jún 2011

@zuzub picham picham, ale len obden 0,2ku,.... Akurat zajtra mam hematku, som zvedava na vysledky...
No tak teda zajtra testni, to bude prca 😀
@adenka ty ako sa citis? nevolnosti su?

adenka
21. jún 2011

@vavenka je to zatial lepsie ako pri domi, poucila som sa, snazim sa stale nieco jest a potom sa mi ulavi.. pri domi som nejedla, len grcala.. nemozem mliecne a ani sladke moc, to ide hned von.. tak len maso 😀

tinika
21. jún 2011

@adenka to bude chalan 🙂)

adenka
21. jún 2011

no podla cinskej tabulky to bude baba 😀

tinika
21. jún 2011

@adenka hej aj ja mam taku, s chvostikom 🙂))) prvykrat vysiel chlap ale teraz nevysiel chlap a bude chlap 🙂

vavenka
autor
22. jún 2011

@adenka pri vande mi strasne islo sladke, na tony som ho jedla, teraz nemusim.... Podla tabulky vanda mi vysla, teraz by to podla nej mal byt chlap, no gynekologicka ma zatial opacny nazor 😀 to ale uvidime na 100% az na morfo o mesiac, uz sa neviem dockat 😉

@zuzub no ako????????

tinika
22. jún 2011

@vavenka čo gyndoska uz dačo videla?

vavenka
autor
22. jún 2011

@tinika tak vravela ze to vyzera na babu, ale to som estelen 14tt bola, tak nech to neberiem este na 100% 😉

tinika
22. jún 2011

@vavenka 🙂) a ja mala pocit ze som v 16tt videla pipika hihi ale betar lekar nechcel povedat 🙂

zuzub
22. jún 2011

ahojte takže hlásim krásky negatívny výsledok, našla som doma jeden test bol síce po záruke ale aj tak.....počkám si asi na ten august 😀

vavenka
autor
22. jún 2011

@zuzub drzime palce! 🙂

mum_to_be
22. jún 2011

caute, ja dnes hlasim psycho den. 😝 veronika nespala 🙄 , boli sme kupit listky do cirkusu, no cesta nekonecnaaaa... 😠, horko jak slak... ale teraz je mala v cirkuse s mojou maminou, takze do pol deviatej mam klud. 😅 😀 a romanko zlaticko, ten taha uz tusim dve hodiny, to mam za odmenu. 😵

slniecko4
22. jún 2011

@adenka gratulujem, jééééj, teším sa s tebou.. 😵 tuším tu všetci začínate druhé kolo, sa to riadne rozbehlo.. 😵 tuším už len ja, zuzub a ingulik za vami zaostávame.. Ale nebojte, dobehneme aj my.. 😵 Aj keď ja rozmýšľam, že kedy vlastne, keďže o necelý rok štátnice, aby som nerodila presne vtedy.. 😅

slniecko4
22. jún 2011

@vavenka, takže baba bude? 😵

adenka
22. jún 2011

@slniecko4 dakujem 🙂 ... no my sme to nejak neplanovali, ale tak co uz teraz 😀
ja by som inak chcela druhu tiez babu

tinika
22. jún 2011

@slniecko4 a hlavne ze ja chcela az o rok a som to tu rozbehla 🙂)
sak odstatnicujes a odrodis hned a mas pokoj 🙂)bude mudre babo

petulig
22. jún 2011

ahojtee,teda tu je tehotnych xi.too uz druhe kolo riadne zaostavam.my sa nevieme rozhodnut ci teraz druhe,ci do robty a druhe neskor,asisa musi pritrafit neplanovane a bude rozhodnute.

tinika
22. jún 2011

@petulig 🙂 a mas sa kde vratit? bo ja by som hladat musela a to sa mi neoplati 🙂

vavenka
autor
22. jún 2011

@slniecko4 no uvidime 🙂 mala som zo zaciatku citak na chlapa, ale teraz uz ani sama neviem 😀 a je mi to v podsstate jedno, teda dievcatku by som sa mozno trochu viac potesila ja, chlapcovi zas moj drahy a teda ja by som sa tesila kvoli nemu, chapes, takze uz co bude, dobre bude 😉

@adenka to sa mi zda nejake povedome 😀 😀 😀

vavenka
autor
22. jún 2011

@mum_to_be ak ti to pomoze, ani vanda dnes nespala a to je podstatne mladsia od tvojej 😀 masaker to bol...

tinika
22. jún 2011

kukam ze vdaka druhemu kolu nam oziva tema .)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre