Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
1. júl 2011

caute! tinika, prave posielam hlas. 🙂 patko je tam zlatucky, ako vzdy! bodaj by ste to vyhrali. a aj na fotke pri porodniciach ste podareni! fuha, tak na toto som ja nikdy nebola, pisat do casopisov. este mozno tu fotku poslat. 🙂 uz mji skoncila obedna prestavka, romanko sa zobudil. veronika lezi tak 10 minut. 🙂 takze kavicku som dnes nestihla. ☹

tinika
1. júl 2011

@mum_to_be dakujemeee 🙂) no ved ani ja nie som na take, ale ona poslala take otazky na ktore som odpovedala, tak sa to dalo 🙂) je tam len čast z nich .)

tinika
1. júl 2011

ja som dnes rano hned piekla kolačik pudingos, potom tepovala koberce takym vysavačom a tak sme sli odviest havu na prazdniny 🙂) a von, a medzitym este pato spal a stihla som aj ja polhodku 🙂 Inač sme prisli z vonku a Paťo hlada havu po byte a narieka :D bo ho nevitala .))

vavenka
autor
2. júl 2011

@tinika no ale aka sikula! To fakt si ty piekla, alebo z netu stiahla obrazok, haa? 😉
Sme boli od utorka u vandinej babky na vychode zas trocha povegetit, akurat aj celkom pocasie vyslo, co sa uz o dnesku povedat neda. A to som s malou kade tade po tom dazdi sa trepala - rano na byt (podnajomnik potencialny chcel vidiet), o druhej sa spoluziacka vydavala, tak sme jej zagratulovat boli a o polpiatej kamos oslavoval narodky, tak som mu pravicou bola zatriast, ale kedze drahy na stavbe, tak som malu po rukach cely cas vlacila, kedze cely den prsi.. Dufam len ze chore nebudeme, no... Ale stihli sme vsetko 😉 a sa tesim na zajtra, konecne zas vsetci traja pokope....

tinika
2. júl 2011

@vavenka ti sfotim kachličky v kuchiny? 🙂) či to sedi? 🙂) sak keby som z netu stiahla ta kus podarenejsie vyzeraju ne? 🙂)) hej hej ja robila .)

vavenka
autor
3. júl 2011

@tinika veriime, sak srandicky, nie? 😉 joj jak je hnusne vonku.... Sa mi nic nechce a decko sa nudi 😅

tinika
3. júl 2011

@vavenka my sme rano stihli ist troska na ihrisko, sice fukalo ale svietilo občas slnko a neprsalo, uz zase prsi :( ale pride babka a krstna a po oslave ideme k babke do utorka tak aspon zmena bude

vavenka
autor
4. júl 2011

Caute kocky, tak mame potvrdene pohlavie na 99% 😉 a tripple ukazkove, tesim sa 🙂 len meno sa bude taazko vyberat, lebo sme nepocitali 🙂

mum_to_be
4. júl 2011

caute. no my mame veroniku choru, ma chytene horne dychacie cesty. ☹ od piatka mala teploty, az tuto noc to uz bolo lepsie. ale zas kasel ma strasny. az sa poriadne nemohla nadychnut v noci. romanko mal len soplik, ale uz sa mu sfarbil mierne do zelena, tak aj jeho sme radsej zobrali dnes k doktorke. no potesi... a este k tomu tlaciace sa zuby... no viete si asi predstavit. pomoooooooc. 😲

mum_to_be
4. júl 2011

veronika dostala lekarsky kufrik, no co vam poviem, cely vikend pedinovala babiky, babku aj dedka. top hlaska bola - dedo, ja uz neviem co s tebou. volam sanitku! 😀 😀 😀 tusim z nej bude doktorka. alebo totalny hypochonder, jak sa v tom lieceni vyzivala. 🙂))

vavenka
autor
4. júl 2011

Jeej cau mum, no takze Verca bude lekarka? Super 😉 a tie choroby vam nezavidim... Sa rychlo uzdravte vsetci 😨
Nasej Vande sa konecne prerezala druha stolicka, riadne zurivo vsetko okusovala, takze uz ma plovicu zubov von 😉 este raz tolko 😅

slniecko4
4. júl 2011

@vavenka gratulujem ku chlapčekovi,aj k tripple testom..🙂 tak predsa sa tato dočkal.. 😵
@mum, skoté uzdravenie veronike.. ani sa nedivím,že je chorá,veď to počasie nemá chybu, u nás leje a je taká sivá obloha,ako keby snežiť malo.. 😒

vavenka
autor
6. júl 2011

@slniecko4 dakujeme 🙂 🙂 🙂 az teraz mi dochadza - ved ja vsetko oblecko musim nakupovat , kedze Vanda ma vacsinou dievcenske farby a motivy a v rodine sama baba 😀

tinika
6. júl 2011

@vavenka 🙂)) tak prijemne nakupovanie .)))
@mum_to_be skore uzdravenie 🙂 sikulka lekarka 🙂)

mum_to_be
6. júl 2011

vavenka, to pozname...ja som nastastie aspon tie vecicky 0-6 mesiacov mala neutralne. ale odvtedy skoro nic. ale teraz aspon pyzamka nakupujem take neutralne. aby aspon daco sme nemuseli dvojmo kupovat... a z H&M som kupila aj chlapcenske nohavice pre veroniku, hnede. tuto farbu jej davam rada, dobre sa kombinuje aj s ruzovou. tak aspon daco bude...

cukor
6. júl 2011

@vavenka ....som rada,ze testy vysli ukážkovo a myslím ,ze aj ocko bude spokojný 😉

tinika
6. júl 2011

@mum_to_be no ja sice mam druheho chlopa ale veci do 6m skoro ziadne hihi bo som mala skoro vsetky od svagriny .) takze sa tesim na nakupovanie, ale dačo este dostaneme tak sa setrim 🙂)

vavenka
autor
6. júl 2011

@cukor dakujeme 🙂
Mum, Tini, ja sa celkom tesim na nakupy a pri Vande som vacsinou vo vypredajoch kupovala, ved bol cas, kedze som bola skoro cele tehu na marodke.... Teraz tiez ked je nieco v zlave, tak kupim - minule som v h&m ku vymakla pefektny overal teply na zimu - 56tku - bude mi treba - a bola tam cena ze z 34,- eur na 7!! Tak som ho vzala, taky neutralny. Joj ako som sa tesila 🙂 🙂 a pyzamka mam tiez nejake ze cisto biele aj bodynka... Takze mi bude treba par reprezentacnych kusov, ked pojdeme k lekarovi/na navstevu a mozno aj nejake sekace navstivim... Je mi jasne, ze 56, 62 a ani 68 sa neoplati za draho kupovat, ked to ma babo doslova na par tyzdnov.....

tinika
6. júl 2011

@vavenka ta super, aj mne treba overal, vahala som či nie prechodny, ale sak ked tak tensie oblečiem do zimneho a mam potom jedne čo sme dostlai ale tak sa blbo oblieka bo jeden zips je a len do rozkroku ta som malemu skoro nohy lamala ked som ho tam sukala

vavenka
autor
6. júl 2011

@tinika no ten co som kupila je peckovy, dva zipsy od klucnej kosti az po nozku, vies ho uplne rozopnut, su k nemu aj rukavcky na cvoky aj kapucna s odopinatelnou kozusinou, rokosny je 🙂

tinika
6. júl 2011

@vavenka super, ja som chcela bez tych odopinatenlnych noziek ale taky ako pises s 2 zipsami pri patovi som taky mala od kamosky pozicany ale maly tak kratko a potom pato dostal od svagrovcov ale ta :( nedobre sa obliekal a kedze mam veci inych dost tak krstna teraz taky kupi 🙂 len dufam, ze budu mat kym porodim bo na pata som minuly rok nahanala a este v novembri poriadne neboli :(

mum_to_be
6. júl 2011

my sme mali overalov tusim 5. vsetky sme dostali. 🙂 akoby sa dohodli... ale nastastie boli vo vsetkych velkostiach, co sme potrebovali. 0-3 aj 3-6 mesiacov. a boli rozne hrube, tak super. a najradsej som mala jeden ako pise vavenka, cely sa dal perfektne rozopnut. a este jeden, ten bol do najvacsej zimy a dal sa zaponut ako overal aj ako fusak. 🙂 a dali sa k nemu aj pripnut rukavicky. krasny bol, z mothercare. 🙂 vsetky som ich posunula segre. 🙂

mum_to_be
6. júl 2011

aj ja nakupovanie mozem, ale uz tak viac s rozumom pri druhom babatku. 🙂 a snazim sa kupit tiez, ked su dobre ceny, aj vacsie velkosti. uz teraz mam nejake 86-tky. (a koncime s 74-kou pomalicky, resp. nosi mi teraz 74 aj 80). verca ma 98-ku, to je 2-3 roky. ale pre nu kupujem len minimum, vsetko sme dostali po jednom dievcatku + daco mame aj pozicane. takze len ked neodolame... a topanocky...

vavenka
autor
7. júl 2011

Mum presne ako pises, pri Vande som vela kupovala, hlavne viac "peknych" ako uzitocnych veci, sak kto mal vediet, nie? A potom co sme toho este podostavali! Tretinu som ani nerozbalila a posunula dalej, lebo to aj tak Vanda nemala sancu vynosit... Teraz uz to bude podstatne opatrnejsie, najprv pretriedim, co z vandinych veci bude nositelne aj pre nasho maleho muza 🙂 potom nieco nutne na uvod zivota do zimy, potom si pockame na dary na krstiny a potom pretriedime, kto co pozicia a napokon budu az nakupy 😀

tinika
7. júl 2011

@vavenka ja som aj pri patovi aj teraz len par veci kupila na začiatok, uvidim čo dostaneme a potom si podla potreby dokupim, sak zase potom hned vianoce .)) takze darčekov bude habadej

vavenka
autor
7. júl 2011

@tinika jeeej vazne, ved vianoce budu 🙂 inak rozmyslam, ze uz teraz nejake darceky treba zadovazit, ved potom uz nebude kedy 😀

tinika
7. júl 2011

@vavenka 🙂) no ja som to celkom stihla ale tiez som kupovala este pred porodom .))

vavenka
autor
7. júl 2011

@tinika lenze teraz uz budu dve, chapes 🙂

tinika
7. júl 2011

@vavenka sak jasne .)) no mne v podstate treba len nasim a svokre, s braskom si nedavame ,sme sa dohodli a svagrovci snad uz tiez pochopia .) no a este deckam 🙂

mum_to_be
7. júl 2011

ze vianoce... u nas vonku takmer 30 stupnov, to by ma teda nenapadlo rozmyslat o vianociach. 😉 ked mate decembrove terminy, treba nechat zodpovednost na manzelov a partnerov, nie? 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre