Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. aug 2011

@vavenka aky je rozdiel medzi bum... sty dry a flip organic?

vavenka
autor
8. aug 2011

Mum vdaka... Ale predpokladam, ze taketo nohavicky sa pouzivaju, ked uz dieta ako tak chodi na nocnik, ale este sa stane nehoda.... Moja by to mala len ako plienku 😀 cize toto asi momentalne nepomoze....
Tak este ma cas, no, ale uz aspon sem tam by mohla do nocnika nieco spravit, este sa jej nepodarilo ani raz 😀 ale uz velakrat sa stalo, ze ako tak s vypatim mojich sil som ju udrzala na nocniku a potom sa herecka rozmyslela, vstala a ocurala koberec 😀 no co vam budem.... Rozmyslam, ze kupim rovno tu redukciu a na wcko, ktovie, mozno tam by sa jej viac pacilo, ked vidi nas tam chodit....

vavenka
autor
8. aug 2011

@tinika ani ti neviem povedat, asi material je iny....

tinika
8. aug 2011

@vavenka jedine čo mi tam tuklo ako vravis jedno je aj s gumou mam pocit

vavenka
autor
8. aug 2011

Tini, ja som zas z toho taku vedu nerobila - najprv som myslela, ze kupim nejake od ruky na skusku, ale vymakla som europsky tyzden latkovych plienok, vtedy vacsina e-shopov dali na vsetok tovar 25%tnu zlavu a ked som si este aj zvyhodnene packy objednala, tak ma to vyslo lacnejsie, ako zo sekaca -.... Napriklad teraz uz na stranke tu akciu 3+1zdarma na kapsove ani nemaju. Vtedy ju mali a este na to 25%tnu zlavu som mala, takze to bola ok kupa... Som sa rozhodla ze skusim - nieco som si precitala tu na fore - ale tam su uz maniacky zeny, az prilis na moj vkus 🙂 takze som presla 2-3 stranky predajcov a vybrala som - podmienka bola - jednovelkostne, tie bum genius ma aj kamoska a bola spokojna, sa mi pacili tieto a plus vrchne nohavicky a nejake vkladacky - tiez som riesila to, aby bol hlavne uspokojivy pomer kvalita/cena, takze som vybrala tu dennu sadu kde mas 2+6 (nohavicky+vkladacky)... Nejak do hlbky som to az neriesila..
Pravdupovediac - po tyzdni som myslela, ze to predam, lebo Vanda mala dost vystipanu cikulu a casto sa mi precurala - predsalen treba castejsie prebalovat ako pri jednorazovkach - ale je to o zvyku, casom sa to dostane do podvedomia, castejsie kontrolovat stav.... No ale potom som si nasla system, aj cikula sa asi po 2 tyzdnoch sama dala na poriadok (asi si len pokozka musela zvyknut na novy material) a teda latkujeme 🙂 nie uplne, lebo na noc by trebalo ine materialy a na to som uz moc pohodlna, ale aj tak si myslim, ze som urobila dobre a aj lutujem, ze nie skor som sa nakoniec nechala zlakat 🙂

tinika
8. aug 2011

@vavenka 🙂 no na noc asi aj ja ostanem pri jednorazovkach 🙂 ale tie al in one vyzeraju dobre 🙂 a aj tie kapsove, asi tiez len kupim nejake na skusku a uvidime

nas tu redukciu velmi ee ale čo sme boli na dovci a kamoskyn chodil na wcko tak aj bez redukcie sedi 🙂)

tinika
8. aug 2011

@vavenka kukam tie tvoje dva linky a asi mi uz sibe, prvy je ze nohavičky +vklady a druhe su ako AIO? či tiez s vkladom?

zuzub
8. aug 2011

čaute,

@vavenka super , že latkujete 😉 aj ja som uvažovala, ale akosi sa mi do toho nechce 😀 😀 😀
inak tehulky, krásne vám tie týždne pribúdajú 😵 teším sa.
ja hlásim, že sme začali poctivo snažilovať, tak hádam sa čoskoro dostaví aj nejaký výsledok 😅

zuzub
8. aug 2011

@tinika tini skoré uzdravenie vám prajem 😔

tinika
8. aug 2011

@zuzub vdaka a uspesne snazilkovanie 🙂

zuzub
8. aug 2011

@tinika diky, diky 😀

tinika
8. aug 2011

@zuzub poslem nejake tehu bacilky? 🙂

zuzub
8. aug 2011

ano, ano prosím si 😀

tinika
8. aug 2011

@zuzub TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vavenka
autor
8. aug 2011

Jeeej cauko zuzi 🙂 takze idete aj vy na to? Som zvedava 🙂 aj teplotu merias? 😉
Tak poslem aj ja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

@tinika kapsove su tiez s vkladom, je to ale ina plienka, ako len vrchne nohavicky a vkladacky, tato plienka ma stay-dry vrstvu - v podstate ty ju pouzijes len raz a potom peries - kym vrchne nohavicky pouzivas viackrat - az kym sa nezaspinia a menis do nich vkladacky.. TIe vkladacie vlozky by pri tych kappsovych teoreticky mohli byt napevno, su vyberatelne len kvoli tomu, aby plienka rychlejsie vyschla.....

mum_to_be
8. aug 2011

tinika, ano. poslem ti ich v linku... do IP.

tinika
8. aug 2011

@vavenka ese pozeram ze tvoje kapsove bumy su podla velkosti ze? Takze ak bude chciet pre druhe musis kupit mensie

vavenka
autor
8. aug 2011

@tinika tinika nie, to su jednovelkostne 🙂 ako som pisala, to bola jedna z podmienok pri vybere 🙂

tinika
8. aug 2011

@vavenka hej kukam ze to asi kazda firma ma ine .))

tinika
8. aug 2011

@vavenka uz len jedna otazočka, bo som teraz studovala studovala a nejako nechapem tie kapsove maju vklady a tie AIO ako čitam tiez tak aky je medzi nimi rozdiel potom? vdaka, uz cca viem ktore 🙂) vychadza mi ze tie čo ty .)) a ty si to zmakla rychlejsie

vavenka
autor
9. aug 2011

@tinika no v podstate aio a kapsove su skoro to iste 🙂 niektore aio sa nedaju rozoberat - je to fajn, lebo je to uplne ako jednorazovka, akurat ze potom to dlho schne.... A mozno je tam aj nejaky iny rozdiel, len o nom neviem 🙂
S tymi, ktore mam, som spokojna 😉

hhenike
9. aug 2011

@vavenka ta z teba sa aka "poradkyna" stala ;) tesim, tesim.

vavenka
autor
9. aug 2011

@hhenike tha ked sa da, tak odpoviem, ale aj ja mam v mnohych veciach hokej este 🙂 ako sa mate?

hhenike
9. aug 2011

@vavenka joj jasne..... len cisto nahodou som si to vsimla, tak normalne si mi vycarila usmev 🙂. Dobre sa mame, vcera sme boli prvý krát na kupalisku, fajny den bol, malemu sa pacilo. Tak buduci tyzden asi pojdeme na trosku dlhsie - dame si asi 3-4 dnovu dovolenku.

slniecko4
9. aug 2011

@tinika ahoj, trošku neskôr,ale predsa.. pýtala som sa o tú materskú, je to tak, ako písala vavenka, z vymeriavacieho základu 1116,75 60%, čiže tých 670 eur..

tinika
9. aug 2011

@slniecko4 tak vdaka 🙂 a nevies mi povedat, potrebujem doplatit nemocenske za ten tyzden čo som bola na dovci a vypisana, to by som mala tak počitat ze 1116,75/31dni je 36,024x7 je 252,168 z toho 4,4%11,095 a zaokruhlim na 11,02? vdaka to zaokruhlovanie ma stale zarazi :(

slniecko4
9. aug 2011

@tinika neviem ti povedať, ja som macher na dávku v nezamestnanosti, ale zistím,ak ti to stačí zajtra.

tinika
9. aug 2011

@slniecko4 jasne ze stači 🙂 ja som teraz leniva zase hladat po nete ako to zaokruhlit tak ak mozem byt taka otravna .)

slniecko4
9. aug 2011

@tinika nie si otravná,veď to mám len cez chodbu oproti.. 😉

tinika
10. aug 2011

@slniecko4 vdaka za odpoved, takze ale dobre chapem ze nie VZ je 11,10 ale suma co mam zaplatit 🙂) a aj tak som tava bo to 10 dni som nebola PN nie 7 🙂) ale viem uz ze zaokruhlit nahor .)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre