Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
10. aug 2011

ja som zvedava, kolko mi vyrataju matersku.... Ako sa mi to bude ratat, neviete? Z coho? Ked idem z rodicaku na matersku zas..... Z coho bude zamestnavatel vychadzat pri vypisovani udajov pre socialku?

tinika
10. aug 2011

@vavenka z pravdepodobneho platu, teda z platu ktory by si mala, keby si teraz pracovala .) takze tak ako pri vande 🙂)

vavenka
autor
10. aug 2011

@tinika vdaka, tak to musim zavolat nasej personalistke, nech tam supne maximalku 😀

tinika
10. aug 2011

@vavenka sak aj tak som to myslela .)) ze maximalku no sice neveim aky mas VZ za tie roky to slo hore .ale aj tak bude pekna materska .)) keby aj o par eur nizsia

vavenka
autor
10. aug 2011

@tinika sak maximalny vymeriavaci je 1116, tak nech mi tam da taku pravdepodobnu vyplatu a hotovo 😉

tinika
10. aug 2011

@vavenka ale to neviem ako ked by ze mas v zmluve nizsiu vz, teda neviem či ako počas MD ti mohli zvysovat mzdu, jedine ze mas niekde v prac. zmluve ze sa bude "valorizovat", ale sak sa opytaj a uvidis 🙂

vavenka
autor
11. aug 2011

@tinika ja mam dvojzlozkovy plat, takze pohoda - druha zlozka je variabilna, takze tam sa da 😉

tinika
11. aug 2011

@vavenka ta super 🙂)

vavenka
autor
11. aug 2011

@tinika ta ne? 🙂 no len dufam, ze nebudu robit problemy 🙂 akurat dnes v telerane hovorili, ze teraz je materska 34 tyznov - teda 8 mesiacov a od noveho roku sa este o mesiac predlzuje! skoda, ze to uz nestihneme.....
inak vsetkym zuzankam vsetko naj naj naj k meninam!

tinika
12. aug 2011

@vavenka hej viem a aj o 5% viac,no co uz,aj tak lepsie ako nic

mum_to_be
14. aug 2011

caute caute, ako ste vikendili? my super. 🙂 dnes sme boli v tigrej oaze (24 tigrov a aj daky ten lev) a este pozriet koniky a kozy. aj zajtra chceme dakam vyrazit, MM ma dovolenku, tak to vyuzijeme. 🙂

tinika
15. aug 2011

@mum_to_be my sme boli od stvrtka u babky na prazdninach, takze tiez fajn 🙂)

vavenka
autor
15. aug 2011

Cauko mum, videla som fotky na fb, fajne to tam vyzera 🙂 A Romanko je nenormalny krasavec, furt sa kocham, ked pridas nove fotky 🙂 🙂 🙂 som zvedava, na koho sa ten nas bude podobat 😉
My sme tiez mali ok vikend, sobota na dome, boli aj nasi - oco este dokachlickovaval wcko, mamka okna umyvala a my sme sa motkali 🙂 a vcera u nasich na zahradke grilovacka... Dnes neviem co, chcela som povodne ist na kupko s malou, ale uz nevydrzim dlho na slnku, tak asi radsej nebudem riskovat sama.. Takze klasika, o chvilu sa vytrepeme pred barak na ihrisko a poobede asi skocime niekam do parku s kamoskou/kami....

mum_to_be
15. aug 2011

vavenka, diky 🙂 romanko je ozaj krasny s tymi ociskami, to sa raz budu balit baby... 🙂 teraz nam kamoska porobila par fotiek, tak sa tesim, zatial mam jednu v albume ja s vercou. 😉 kamoska si spravila par kurzov fotenia, retusovania a foti fakt krasne. strasne ju to chytilo.
inak, co sa podoby tyka, to je nevypocitatelne. nam vacsinou hovoria, ze veronika je ocinkova a romanko na mna. ale su aj taki, co povedia celkom opacne. 🙂 ale to je fuk.

mum_to_be
15. aug 2011

a este daco - verca je na prazdninach od dnesneho obeda do stvrtka vecera, keby ste vedeli aky klud... 😎 😎 😎 program uz mam natesnany, jasna vec. dva dni u segry v blave a este sa chcem stretnut tam s 1-2 kamoskami, ist aj na nejake nakupy... zajtra tiez jedno stretko s odstahovanou kamoskou. snazim sa to vyuzit... aj ked, od septembra bude veronika v skolke, tak sa mi bude jednoduchsie planovat...

mum_to_be
15. aug 2011

vavenka, a meno uz mate? ci prekvapko bude?

tinika
16. aug 2011

@mum_to_be presne tak, u nas vačšinou ze čisty tato a niekto ze mama 🙂)

vavenka
autor
16. aug 2011

@tinika tak poznam vas sice len z fotiek, ale vas syn je original tatova kopia, myslim, ze z teba nema nic, este ani pisulu 😀 😀 ja som zvedava, ako bude prcek vyzerat, sa mi dnes v nosi snivalo, ze mu odstavaju uska 😕

@mum_to_be meno nemame este... Absolutne neviem, padlo par navrhov, ale druha strana zamietla uplne, tak vane neviem... Mne sa pacil Gabko a Kristof - drahy ani pocut 😀 on chcel zas Davidka, toho nechcem ja, takze neviem zatial vobec.....
A uzi si vercine prazdniny 🙂 az ti trocha zavidim, ja som zatial bez vandy nebola dlhsie ako par hodin.... Uz musime ale zacat trenovat, co ak budem musiet do nemocky, alebo co? Sak minimalne odrodit pojdem tak ci tak 🙂

mum_to_be
16. aug 2011

vavenka, a po ocinovi nedate? my sme si povedali, ze ked sa nedohodneme, dame po nom. a tak aj je. 😉

mum_to_be
16. aug 2011

prazdniny si uzivam!!! to mi ver!!! aj ked, verca pojde o chvilu do skolky, tak toto bude "normal". aj sa tesim, je to narocne dieta. sikovne, ale fakt ze narocne!

vavenka
autor
16. aug 2011

mum no, aj to je jedna z moznosti, aj ked - nas tatino sa vola Drahomir 😅

mum_to_be
16. aug 2011

vavenka, tak to je na zvazenie, hihi. ale aspon by nemal spoluziaka s rovnakym menom. 🙂

vavenka
autor
16. aug 2011

mum, to isto nebude mat 😀 ale tak uvidime este, no.... Mame este chvilu cas 😉 joooj a zavidim ti tu skolku, ja mam hrozne obavy, ako to zvladneme cele.... Ty mas aspon babky poblizku, ja budem na ne sama - jedna babka daleko, druha este pracujuca ☹

tinika
16. aug 2011

@vavenka ja tiez vravim ze je čisty tato .)) inac kočky prietoky ukazkove, placenta sla hore takze rodime ako pride a včera si tak vravim ze by bola sranda keby sa narodil 26teho ze mesiac pred patom a dnes mi taky termin povedali :D tak som strasne zvedava .))
a nas tato nechcel meno po sebe davat ,ze dedo ma take, on tak stačilo 🙂 v tejto tradici pokračuje jeho brasko, ma syna po sebe pomenovaneho 🙂)

vavenka
autor
16. aug 2011

@tinika gratulujem k prietokom a placente 🙂 ty fakt chces ist spontanne? ja sa bojim, za by mi rupla jazva....

tinika
16. aug 2011

@vavenka no jasne ze sa bojim, ale ja sa bojim aj na sc takze to jedno 🙂)) uvidim ako sa to vyvinie

vavenka
autor
16. aug 2011

@tinika no ja tiez niesom nadsena sekciou, ale tak prezijeme... kdezto rupturu maternice by sme nemuseli 😖 aj ked, ktovie, no... Uz ako bude, hadam dobre bude.....

tinika
16. aug 2011

@vavenka ako ja uz som bola psychicky na sc pripravena tak neviem ako to teraz preondim .))) uvidime čo na ctg potom povedia bo utz uz nebude a moj gyndos povedal uz pred otehu ze do roka sa da rodit normalne tak neviem, a za kazdu cenu na sc necchem bo som sa davala dlho do kopy a z dvoma krpcami to bude tazsie, ale ked sa s tane zazrak a susedia schvalia budeme mat vytah 🙂 ale neverim ze sa podari, ako serkalo by ma ze som sa s patom srala po schodoch ale lepsie teraz ako vobec si zivot ulahcit a nakupy netahat hore a tak .)

vavenka
autor
16. aug 2011

@tinika moze sa vsetko, ked si to matka praje... No ved ktovie, pri vande som bola nastavena na vsetko mozne, len nie na sekciu a nakoniec ma rezali.... Teraz som zmierena s tym, ze zas si to odtrpim (mimochodom aj ja som sa davala dost dlho do kopy) a mozno nakoniec aj ja budem tlacit, kedze s tym neratam 😀 co beriem ale ako krajny pripad....

tinika
16. aug 2011

@vavenka sak ja tiez sc ani nepripustala 🙂 a teraz mi je to tak....

kocky ianc mlady mi zjedol neviem kolko kremu na zapareniny IMAZOL ale nikde som nenasla čo s tym ak sa zje :((

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre