• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
A de ste secky? :confused:
27. feb 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven ked kupim test :grinning:
ja tu riesim problemy, nič nesedi, invetura v keli
27. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini tak chod kupit test :slight_smile: kasli na inventuru :grinning:
27. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau vaven, ja dnes musim asi pracovat :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning:
27. feb 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati mne sa nechceee strasne :frowning2: poobede asi zdrhnem :slight_smile:
27. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Zuzi, ako sa mame? pekne pekne 33tt :slight_smile:
27. feb 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vaven pojdem na nakup poobede tak kupim, len jak kukam na ten sneh, začinam pochybovat ze pojdem autom :grinning:
27. feb 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mám sa fajn, az na to, ze som vela nespala ani teraz v noci. chuda manzel sa vzdy budil ked ja.. a on musel vstat do práce o 4,30 :frowning2: bolo mi ho luto, ale co uz....
27. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes ani z postele nechcela vyliest a mala som v nej radsej ostat :slight_smile:
27. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: podľa mňa všetci muži sú rovnaký aj ja musím tomu môjmu 25x hovoriť keď má niečo urobiť... ale už mu radšej ani nič nehvorím a urobím sama :grinning:
27. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale on si odrobi 8 hodin, zatiaľ čo ja robim 16 a este mu mam aj sluzku robit????
27. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.. ziadna nova tehulka? :slight_smile:
27. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji :slight_smile: jeeej aká zlatá fotka, malý Peťko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no co, uz mas test? :slight_smile:
Som hladna, idem daco schrustat :slight_smile:
27. feb 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven mam, 2 a jeden som hned vyskuslaa :grinning: bo pisali ze hocikedy sa da - secret women mam. a cisti jak lalia, vaven ja ti hovorim, mi budeme tehu v ten isty mesiac :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no ja mam teraz dilemu, lebo podla tabulky pocatia mi na marec vychadza chlapec, a potom az dooo novembra dievcatko - ktore by som radsej, takze ja to vidim asi az na april :unamused: pockas tolko so mnou ? :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini a ktovie, mozno zajtra alebo pozajtra bude druhy test iny-tienikovsky :grinning:
27. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka v pohode, ja to zase odkladam kvoli muzovi, či sa spamata aj teda uz nie som tehu :grinning: :grinning: A ten druhy si nechavam tak na nedelu-pondelok
27. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale som hrozna, fakt som cely tyzden nemyslela na to, ze este 10 dni do testovania a ste ma v pondelok po týzdni zlomili :grinning: :grinning:
27. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....tinika ved este niejaka sanca je...nie?
...a inak s vavenkou ste si slubili ze budete spolu tehu , tak to ber tak ze ty si jej verna :wink:
...inak ja som dnes prisla od dokiho....dostala som injekciu aby sa mi maternica vycistila sama, kedze ma dobabrali na kyrete a zle mi ho urobili....alebo budem musiet ist na docistenie.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
strasna smola....nielen ze clovek pride o babo este aj dalsie problemy.... :frowning2:
27. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, ste tu niekto? taka som vytočená že hrôza, už ma tí chlapi fak neskutočne štvú-slušne povedané... tak ja dnes z roboty letím na veľký nákup nech máme cez víkend čo jesť :grinning: prídeme domov všade neporiadok tak som začala pratať a môj muž sa vyvalil na postel a mal v paži ani sa len neopýtal či mi netreba pomôcť alebo čo a potom po pol hodke, že on ide na nejakú testovaciu jazdu na nový golf!!! :angry: :angry: :angry: :angry: chápete tých chlapov???? vôbec ho netrápi, že ja budem zajtra celý deň v robote a v nedeľu budem pol dňa variť a on nebude celý víkend robiť teda bude, surfovať po nete a čumieť na telku :angry:
jaaj sa mi uľavilo, keď som sa takto vypísala :sunglasses: idem si dať kafčo :wink:
27. feb 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bry vecer..je tu niekto? my sme u svokrovcov, lebo sa nam nechcelo nocovat v tom nepriadku co mame doma...
titni, fotecky dam, neboj, len teraz nie je kedy...malovanie a stshovanie a k tomu este vo stvrtok mam preukazat svoju pracu za 1,5roka na diplomke a ja jaksi netusim co tam ukazem :confounded: :rolling_eyes:
dnes som si kupila svoje prve tehu nohavice, lebo moje mi uz nestacia...ked sedim ma tlacia... :sweat_smile:
27. feb 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi poznam to veľmi dobre s rozdielom, ze ked mu poviem, tak uz aj urobi niečo. ale sam od seba tak aurat povysava a odlozi riad. Ale aj to dačo ne? Sak nemozem byt naročna ne? To len chlapi su naročny.
27. feb 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prva prva... :slight_smile: krasne slnieckove ranko... :sunglasses:
28. feb 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bree ranko.len skoda ze to slniecko u nas nie je
28. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu je krasna modra obloha ako pri mori, skoda len ze ked vyjdes von tak ti omrzne nos :sunglasses:
28. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko :slight_smile:
28. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: ja som dnes do 18hod v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. feb 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok