Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. feb 2009

A de ste secky? 😕

tinika
27. feb 2009

vaven ked kupim test 😀
ja tu riesim problemy, nič nesedi, invetura v keli

vavenka
autor
27. feb 2009

Tini tak chod kupit test 🙂 kasli na inventuru 😀

katka444
27. feb 2009

cau vaven, ja dnes musim asi pracovat 🙄 😅 😀

vavenka
autor
27. feb 2009

Kati mne sa nechceee strasne ☹ poobede asi zdrhnem 🙂

snazivazuzi
27. feb 2009

Caute 🙂

vavenka
autor
27. feb 2009

Ahoj Zuzi, ako sa mame? pekne pekne 33tt 🙂

tinika
27. feb 2009

Vaven pojdem na nakup poobede tak kupim, len jak kukam na ten sneh, začinam pochybovat ze pojdem autom 😀

snazivazuzi
27. feb 2009

no mám sa fajn, az na to, ze som vela nespala ani teraz v noci. chuda manzel sa vzdy budil ked ja.. a on musel vstat do práce o 4,30 ☹ bolo mi ho luto, ale co uz....

tinika
27. feb 2009

ja som dnes ani z postele nechcela vyliest a mala som v nej radsej ostat 🙂

zuzub
27. feb 2009

ahojte 🙂 podľa mňa všetci muži sú rovnaký aj ja musím tomu môjmu 25x hovoriť keď má niečo urobiť... ale už mu radšej ani nič nehvorím a urobím sama 😀

tinika
27. feb 2009

zuzi ale on si odrobi 8 hodin, zatiaľ čo ja robim 16 a este mu mam aj sluzku robit????

majulienka32
27. feb 2009

ahojte babulky.. ziadna nova tehulka? 🙂

zuzub
27. feb 2009

ahoj maji 🙂 jeeej aká zlatá fotka, malý Peťko 😵 😵 😵

vavenka
autor
27. feb 2009

Tini no co, uz mas test? 🙂
Som hladna, idem daco schrustat 🙂

tinika
27. feb 2009

vaven mam, 2 a jeden som hned vyskuslaa 😀 bo pisali ze hocikedy sa da - secret women mam. a cisti jak lalia, vaven ja ti hovorim, mi budeme tehu v ten isty mesiac 😀 😀

vavenka
autor
27. feb 2009

Tini no ja mam teraz dilemu, lebo podla tabulky pocatia mi na marec vychadza chlapec, a potom az dooo novembra dievcatko - ktore by som radsej, takze ja to vidim asi az na april 😒 pockas tolko so mnou ? 😀 😀

vavenka
autor
27. feb 2009

Tini a ktovie, mozno zajtra alebo pozajtra bude druhy test iny-tienikovsky 😀

tinika
27. feb 2009

Vavenka v pohode, ja to zase odkladam kvoli muzovi, či sa spamata aj teda uz nie som tehu 😀 😀 A ten druhy si nechavam tak na nedelu-pondelok

tinika
27. feb 2009

Ale som hrozna, fakt som cely tyzden nemyslela na to, ze este 10 dni do testovania a ste ma v pondelok po týzdni zlomili 😀 😀

domka28
27. feb 2009

ahojte.....tinika ved este niejaka sanca je...nie?
...a inak s vavenkou ste si slubili ze budete spolu tehu , tak to ber tak ze ty si jej verna 😉
...inak ja som dnes prisla od dokiho....dostala som injekciu aby sa mi maternica vycistila sama, kedze ma dobabrali na kyrete a zle mi ho urobili....alebo budem musiet ist na docistenie.... 😝
strasna smola....nielen ze clovek pride o babo este aj dalsie problemy.... ☹

zuzub
27. feb 2009

ahojte žienky, ste tu niekto? taka som vytočená že hrôza, už ma tí chlapi fak neskutočne štvú-slušne povedané... tak ja dnes z roboty letím na veľký nákup nech máme cez víkend čo jesť 😀 prídeme domov všade neporiadok tak som začala pratať a môj muž sa vyvalil na postel a mal v paži ani sa len neopýtal či mi netreba pomôcť alebo čo a potom po pol hodke, že on ide na nejakú testovaciu jazdu na nový golf!!! 😠 😠 😠 😠 chápete tých chlapov???? vôbec ho netrápi, že ja budem zajtra celý deň v robote a v nedeľu budem pol dňa variť a on nebude celý víkend robiť teda bude, surfovať po nete a čumieť na telku 😠
jaaj sa mi uľavilo, keď som sa takto vypísala 😎 idem si dať kafčo 😉

ingulik
27. feb 2009

bry vecer..je tu niekto? my sme u svokrovcov, lebo sa nam nechcelo nocovat v tom nepriadku co mame doma...
titni, fotecky dam, neboj, len teraz nie je kedy...malovanie a stshovanie a k tomu este vo stvrtok mam preukazat svoju pracu za 1,5roka na diplomke a ja jaksi netusim co tam ukazem 😖 🙄
dnes som si kupila svoje prve tehu nohavice, lebo moje mi uz nestacia...ked sedim ma tlacia... 😅

tinika
27. feb 2009

zuzi poznam to veľmi dobre s rozdielom, ze ked mu poviem, tak uz aj urobi niečo. ale sam od seba tak aurat povysava a odlozi riad. Ale aj to dačo ne? Sak nemozem byt naročna ne? To len chlapi su naročny.

ingulik
28. feb 2009

prva prva... 🙂 krasne slnieckove ranko... 😎

petulig
28. feb 2009

bree ranko.len skoda ze to slniecko u nas nie je

ingulik
28. feb 2009

no tu je krasna modra obloha ako pri mori, skoda len ze ked vyjdes von tak ti omrzne nos 😎

vavenka
autor
28. feb 2009

Dobre ranko 🙂

zuzub
28. feb 2009

dobré ránko 🙂 ja som dnes do 18hod v práci 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre