Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
25. aug 2011

no u nas nocnik u veroniky tiez dlho nic... potom zacala don kakat a sem-tam sa jej podarilo aj vycikat, ked som ju tam dala. ale to cikanie snad az v dakom roku a pol? a od 2 rokov uz je bez plienok, este mala dvakrat par dni, ze sa pocikavala, ale rychlo sme sa vratili spat. a v noci je bez plienky tak od 2 rokov a 4 mesiacov. ale sem-tam sa stane nehoda, hlavne, ked nespi doma. ked sme boli na dovolenke, dost sme sa trapili s tym nocnym cikanim... a doma nic. pohoda. 🙂
romanka davam na nocnik od 8 mesiacov, kakanie sa nam dost dari, ked vidim, ze tlaci, uz aj ho davam. a snazim sa aspon parkrat za den dat ho tam cikat, vzdy mu dam vtedy aj pit, no a niekedy sa podari, niekedy nie. ale dufam, ze oduceny bude skor ako v 2 rokoch... uvidime...

mum_to_be
25. aug 2011

jj, a veronika tiez kakala a cikala do zachoda, nie do nocnika, to som nenapisala.

tinika
25. aug 2011

@zuzub tak na prvy sup teraz aj nam vyslo a prve rok sme "robili" baby teraz aspon verime ze je to aj o psychike, pri nasich drobcoch sme nemali vela času premyslat o tom .)) inac moj mal minuly rok najradsej hojdačku, teraz smykalku a piesok ale uz ho zase chyta aj smykalka 🙂 a jemu stači lopta a vie sa hrat hodiny 🙂 aj doma sa hrava vačšinou sam 🙂 ale dakedy ma furt taha len abys om pri nom aspon sedela .))

nam uz chybaju len dve zadne stoličky a jeden očak 🙂 dufam, ze pri riskovi to nebude take ako pri patovi ze budeme vediet skoro o kazdom 🙂 najma v noci .)) a zuby si mlady dal čistit ked mal par, teraz nechce .(( len sam a to tak akurat pocucka kefku a konec :( sa bojim či sa mu zuby nepokazia ale ako na silu mu mam čistit? a boli sme u zubara na prvu prehliadku bo vraj sa ma chodit poroku, tak ona ze nie len tak čuchat ale zhora dole bo pri dasne najviac bordelu reku tak toto uz nedokazem teraz vyčarovat ked ani kefku do ust mu nedam sama

tinika
25. aug 2011

@mum_to_be aj mojho sme davali od 8m. uspesne ale sa zasekol po vianociach nechcel sediet a dlho odmietal netlačila so na pilu hoci občas uz stresujem či bude hovorit, byt bez plienok adt do 2r. ale ak nie sa nezabijem no ved ako ho prinutim?

zuzub
26. aug 2011

@tinika aký ste kupovali tem súrodenecký kočík? a nový či cez bazoš?

mum_to_be
26. aug 2011

no my uz balime posledne veci na dovolenku... drzte sa tu. 🙂 ahoooojte babenky, potom sa ozvem. 😎

tinika
26. aug 2011

@zuzub nakoniec novy z čr, vibe2 take na bazosi este nie su, resp. neboli ked som kupovala, vzhladom na to ze novy ma stal 650 so vsetkym a na bazosi za 500 vibe1 tak som si povedala ze potom ja za 500 predam

inac sme boli v nemocke, vsetko ok ale stale mam strasne pichanie do brucha, ak to neprejde idem si polezat :(
@mum_to_be uzite si to

zuzub
26. aug 2011

@tinika vďaka tini.jaaaaj a to čo tie bolesti 😨 držkajte sa moje

tinika
26. aug 2011

@zuzub dala som druhu nospu tak na chvilu bolo lepsie ale mlady strasne kope prave tam kde to naviac picha tak si uzivam dufam, ze nebude take sidlo ked sa narodi .)) ked to neprejde mam ist do nemocky, ze aj večer ta uz ma vidia čo viac mi daju? infuzku? som mohla polezat namiesto čakania na lekara dve hodky a bola by stiekla a sup domov ne?

snazivazuzi
27. aug 2011

Cau tehule 😀 hihi /toto oslovenie uz plati skoro na vsetky v téme-troska nostalgie/
a samozrejme caute aj ostatné netehulky 🙂
Brrrrr aká mi je zima 😀
Mohlo by sa uz schladit to otrastné pocasie, aspon na takych 25, lebo sa idem z bláznit.....

Danko ma rok a mal vsetky zubky vonku, sme to stihli za rok 😀 mali sme stastie ale s nocnikom sa trápime uz mesiace a stále nic, odmieta uuuplne. Normálne dosane histericky záchvat ked sa ho spytam ci sa nechce celkom náááhodu vykakat/vycikat do wc alebo ci radsej mám doniest nocnik? a on radsej cely den nekaká ☹

tinika
27. aug 2011

@snazivazuzi to fakt do roka vsetky zuby????? my do roka mali 7 🙂

snazivazuzi
27. aug 2011

Ano tini, ked sme oslavovali 1.rocik uz mal vsetky vonku 🙂 Od 4 mesiaca mu po styroch vysli von, najprv 4 dolné, poton 4 horné, atd atd.... 🙂

tinika
27. aug 2011

@snazivazuzi waw takto ste si dali rychlovku hihi my prvy zub v 9m. 🙂

slniecko4
27. aug 2011

@snazivazuzi že whaw, všetky zuby v prvom roku??? Peťka má ešte len 12 teraz.. 😅

vavenka
autor
2. sep 2011

No ako sa mate zeny? Nove tehule, ako sa vam dari? Zuzi, Aden? 😉 Ja som sa prehupla pomaly do posledneho trimestra, nenormalne rychlo mi zbehlo tychto 6 mesiacov 🙂
Prazdninujete? My len tak, sem tam niekde na vylet, alebo na domcek, skontrolovat, co sa tam robi 😀 .... Inak vsetko ok, sme zdrave - aj ked ja som mala nejaku zaludocnu pliagu, 2 dni som si uzila zvracania a nevolnosti, ale uz dobre...

tinika
2. sep 2011

@vavenka čaf no vidis a mne sa to teraz uz vlečie 🙂) no ja sa mam tiez fajn, v piatok som sice mala mensi poplach sa radsej do nemocky, ale vsetko ok 🙂 tak ratam dni kedy uz budem rodit .)) ale este si kus počkam .)

vavenka
autor
2. sep 2011

@tinika fiiha tini a co bolo, ze do nemocky si sla? Daj si ty este pokoj s rodenim, este mas 2 mesiace 😉 ja este tri, uf.... Mozno sa to aj mne povlecie po 30tt, ktovie 🙂

tinika
2. sep 2011

@vavenka no od stvrtka večera do piatku poobede ma brutalne pichalo na pravej strane cele brucho, nemohla som v noci ani spat, ani sa pohnut tak somradsej sla, ale vsetko bolo ok tak neviem z čoho to bolo, keby to nepreslo mala som sa vratit do nemocky ale nastastie v sobotu to uz bolo lepsie a v nedleu to preslo, len som sa bala, maly sice kopal az bars, takze som vedela ze je asi ok, ale proste som nemohla fungovat tak som radsej sla, sme tam stravili skoro 4 hodky v tej horučave bleeee ale aspon som vedela na čom som 🙂

vavenka
autor
3. sep 2011

@tinika juuj tak chvalabohu ze sa nic nepotvrdilo.. Svagrina tak pred polrokom porodila, v 32tt.... Este sa neponahlaj, mala je sice ok, ale co si uzili, tak to radsej ani nepisem, no....

zuzub
3. sep 2011

čaute ženy, my celkom dobre akurát mi tento týžden začalo byť fajne zle, fuuuj ked sa nenajem zle je a ked sa najem tiež, tak som si dnes kúpila zázvorový čaj a popíjam.v utorok idem konečne na gyndu tak uvidíme

slniecko4
3. sep 2011

@zuzub zuzi, ešte stále si nič nepovedala manželovi? 😨

vavenka
autor
4. sep 2011

@zuzub juuj som zvedava, co ti v utorok povedia 🙂 a tie nevolnosti ti veru nezavidim ☹ mne bolo len parkrat zle, ale pri malom decku je to dost velka zataz - tak nech ti to cim skor prejde 🙂

zuzub
4. sep 2011

mm som povedala,ešte min.víkend, hehe sranda bola, normálne mi najskôr neveril 😀 ale strašne sa tešil, tak som rada 🙂

tinika
4. sep 2011

@zuzub moja ja mam tiez take stavy .))) ale negrcam len asi maly tlači strasne na zaludok tak mi je beeee

@vavenka no nastastie zatial je tam kde ma byt a dufam, ze min. do 36tt tam ostane .) uz to nejako vydrzim 🙂) ale podla toho aky je tam aktivny dnom aj nocou kope, sa obavam, ze to nebude take kludne babo ako patko :(((

mum_to_be
4. sep 2011

zuzi, no ved to by bolo, keby sa netesil!!!!
tinika, drz sa, hadam to dotiahnes az do terminu doma...
my sme sa dnes vratili z dovolenky, bolo fajne. ale narobena som teda viac nez doma, lebo tu mi parkrat do tyzdna poobede aspon na chvilu zavaruje mamina veroniku a cez vikendy tiez pendlujeme medzi svokrovcami a nasimi. ale bolo krasne, boli sme v podgore (cca 10 km pod makarskou), more bolo fantasticke, asi najteplejsie, ake si na chorvatsko pamatam. a to som bola v chorvatsku desiaty raz! 😎 😎 😎 aj sme trosku opaleni. veronika ani nie, tu moc slnko nechyta. ale maly romanko je ako ciganik. 😎 a to bol vacsinu casu v tieni. 🙂

mum_to_be
4. sep 2011

aaaa, zabudla som... zajtra je veronikin velky den - ide prvykrat do skolky!!! akoze, fakt sa tesim, lebo posledne tri mesiace to bolo pre mna fakt narocne... uvidime, ako sa aklimatizuje. doporucili uz hned zajtra doniest aj pyzamo, tak uvidime, ci tam aj prespi, alebo po nu pobezime. 😉
no a ja sa idem ukazat mojim ziakom, siestakom a siedmakom. je to ta ista budova, takze snad to vybavim v pohode. mam tam byt na 8:00 hod., takze snad vercu zobudim o 7-mej... 🙂 jaaaaj, mam z toho zmiesane pocity, drzte palce... aj sa tesim, aj sa bojim, ...

tinika
5. sep 2011

@mum_to_be dakovam moja 🙂 aj ja verim ze min. do 36tt a bola by sranda keby aj prenasam 🙂 neboj, mala to zvladne .)

vavenka
autor
5. sep 2011

Jeeem mum vitaj... Fuh, si viem predstavit, ze dovolenka bola zaberak, ja mam taky plan, ze prisetrit a vziat aj nasich na dovcu, sama si to s 2 deckami malickymi neviem predstavit - teda viem, ale pre mna by to nebola dovolenka, no.. A takto si to ze uplne viem predstavit - nasi hoc aj v inom hoteli, ale na plaz by prisli pomoct, vecer postrazit deti a tak, aby sme si aj my trocha tej dovolenky uzili 😅 Ale to bude asi az leto 2013 - to este maly nebude mat 2 roky - cize by sa za neho aspon neplatilo a vanda uz bude mat 3, tak uz by sa to mohlo dat.... Uvidime 🙂
A co budes ucit? Som nejak prehliadla... Chemiu?
Daj potom vediet, ako dopadla verca (tisko zavidim 😀 )

Tini no to by si vela chcela, mat 2 kludne deti 😀 pri patovi si si oddychla, tak teraz troska zaberies 😉 ja sa zas modlim, aby druhe nebolo take zive, ako vanda, lebo inak si to mozem ist hodit, alebo zacat hladat psychiatra nejakeho 😀

tinika
5. sep 2011

@vavenka no sak to ze ma Paťo rozmaznal teraz bude pruser 🙂) dufam, ze aspo spat bude dobre bo si to tiez hodim

vavenka
autor
5. sep 2011

@tinika No, karty su uz rozdane, uz ake budu, take budu, tie deti, budu nase, takze zvladneme 😉 a brucho uz nepicha?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre