Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
28. feb 2009

Zuzi nezavidim, ale potesim, ja tiez budem doma pracovat, tak aspon takto s tebou budem solidarna 😉

tinika
28. feb 2009

Ahoj vaven

zuzub
28. feb 2009

ďakujem tini 🙂

evus
28. feb 2009

ahojteeeeeeeeeeee

tak my dnes chystame oslavy pre tu nasu Karin,idem uvarit kuracie masko sosampinonovou omacku,kuraciupolievocku a mame aj tortu 🙂

tinika,ty si tehulka ako vysita,len asi treba pockat,kym hcg stupne,aby to aj testik konecne ukazal

zuzub
28. feb 2009

fiiiha evuš to niekomu je takézo oslavy 😉

evus
28. feb 2009

zuzub,veruze hej a este som jej kupila taku party sadu macka pooh,kde su pohariky,slamky,balony,girlanda a ine blbosticky,tak sa bude vytesovat,potom pofotim a hodim do albumu

vavenka
autor
28. feb 2009

Evus tak nech sa oslava vydari 🙂
Co mate v plane dievcata dnes?
Tini preco mas teplotu v kruzku? Neskoro si merala? 😉

zuzub
28. feb 2009

ja som vavenka v práci 😠

tinika
28. feb 2009

Ano vaven merala som cca o 9 a meram zvyčajne o 6-30. Tak preto.

zuzub
28. feb 2009

tini a kedy opäť testuješ?

vavenka
autor
28. feb 2009

Jooj Zuzi to Ti nezavidim 😒
Ja idem trochu popratat a potom oddychovat 😀
Dufam ze vecer uz nebudem mrchovat, uz sa s drahym ovoniavame ako psicek s fenkou, zjavne mame deficit 😀 😀

tinika
28. feb 2009

Zuzi najskor v zajtra alebo až v pondelok, podľa teploty

tinika
28. feb 2009

Ahojte, no som si všimla taky vytok, ako pred ovulkou.

snazivazuzi
28. feb 2009

Ahojte 🙂

Tini, a zvyknes mat taky vytok pred ms? Ja nie..... a ked som bola tehu, som mala vzdy taky hlienovyty, ako vajecny bielok. /mozno som nechutná, ale nejako to treba opisat, no ne? 😀/

majulienka32
28. feb 2009

ahojte 🙂
zuzi ze uz 33 tyzden.. pekne sa ti to krati 😉
tini ano opis by nam pomohol 😀
vavenka a vecer sa mozes pustit do toho.. 😉
ahoj evus aj zuzub

snazivazuzi
28. feb 2009

Cau maju, ako sa máte? Uz si si zvykla na novu rolu? 🙂 No veru, kráti sa mi to... a ˝najlepsie˝na tom je, ze ani neviem kedy to na mna pride, ak pride.... bo mám aj viac terminov, a sekcia bude naplánovaná na den, ked má moj gyndos klin. den.... no len dufam, ze to do vtedy vydrzime 2v1 😀 Nerada by som zistila napr. pri vareni ze mi odteká plodová voda :-P a nehovoriac o tom, ze by som asi fakt panikarila ze kt. dr. tam bude práve v ten den...

majulienka32
28. feb 2009

zuzi diky.. mame sa fajn.. malinky akurat zaspinkal.. velmi vela papka, nestaci mu moje mliecko. tak mu davam aj trocha Nutrilonu..
a kde vlastnu budes rodit?jaaaj ked si ja spomeniem na ten moj zaciatok porodu, ako mi vn oci zacala odtekat plodovka.. tie stresy. ze ci ej to ono alebo nie...
a ako sa citis?

snazivazuzi
28. feb 2009

v podstate je mi fajn, som iba unavená. a to furt... 24 hod....
Budem rodit v KN.

tinika
28. feb 2009

Evus dame sa prekvapit. No ja som nepostrehla ze by som mala vytok pred mrchou, mozno bol, mozno nie. Ale teraz mam taky no da sa povedat ze ako vajecny bielok, ale len trochu, teraz som bola na wc a nebol

snazivazuzi
28. feb 2009

tini, ten vytok /myslim tehuvytok/ nemusi z teba vytekat non stop cely den 😀
raz ho más ... potom nemás... potom ho najdes na papieri, potom nenajdes... mozno si to iba nevsimnes... 😉

zuzub
28. feb 2009

tini je to jasné podľa mňa si tehulka 😉

majulienka32
28. feb 2009

tini jasne ze si tehulka jak vysitá 🙂

snazivazuzi
28. feb 2009

tini a kedy /ne/cakás mrchu? niekedy bud. tyzden, vsak?
Mne sa ten vytok objavil cca tyzden pred neocakávanou mrchou.

tinika
28. feb 2009

No ja som dnes 13dpo a to som doteraz mala vzdy najneskor mrchu v tento den, a mna len tak slabulinko skoro vobec boli brucho mrchovsky. takže uvidime. zajtra asi testnem 😉

zuzub
28. feb 2009

tini tak držím palce, nech sú zajtra // 😵

snazivazuzi
28. feb 2009

Fhu tini, snád od nás nechces aby sme vstali v nedelu tak skoro ráno? 😀 nechcela by si testovat radsej niekedy poobede? 😎 Alebo dalsia moznost je, ze si dás vzorku mocu do nádobky este ráno o 06,00 a okolo 10, ked uz budem hore, testnes? 😀

tinika
28. feb 2009

sak ja testnem rano a vy si to tu prečitate poobede ,ved pc aj tak zapnem az dakedy o 10 bo si hned po testovani pojdem este lahnut. A poobede som testovala dvakrat a nic takze začinam byt poverčiva 😀

zuzub
28. feb 2009

tini to musííš ráno, aby tam boli // 🙂
som volala práve s kamoškou, že bola včera u doki a má už fazuľku čo má 6cm 😵 😵 😵 a vraj keď to bude dievča tak bude Zuzka 😉

tinika
28. feb 2009

tak dalsia zuzka na tomto svete 😉

tinika
28. feb 2009

Kde ste všetky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre