Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
9. nov 2011

ahojte, no citam citam...Nasa Nika je uz uplne bez plienok aj v noci, papat vie sama s lyzicou a vidlickou, sem tam aj s nozikom...minule makku salamku si pokrajala sama...cumel sme nemali ani minutu 🙂 a rozpraat zacala tak poriadne v lete, ale este jej nejde R a CH, sem tam ma aj vlastne slova ale uz jej rozumieme...
ale mam otazocku...pichalo vas niekedy pocas tehu tak dnu, akoby do krcka maternice? bo mna vcera sem tam pichlo, dnes rano zase....tak neviem co s tym...

tinika
9. nov 2011

@ingulik jej uz mate meno? aj uz viete ze to bude chalan :D no neviem nepamatam taku bolest, mna v bruchu pichalo

mum_to_be
9. nov 2011

ingulik, sikulka je to! ja myslim, ze by sa dalo pri veronike skoncit s plienkami aj skor, len v 21 mesiacoch sa narodil romanko a proste nedalo sa to tak idealne riesit. ale hlavne ze uz teraz je pokoj! ja som pichania veru nemala, to ti neporadim... (a pekne meno si vybrala, aj mne sa paci!)

vavenka
autor
9. nov 2011

Jaaj pre mna to je este take nepredstavitelne, ze vanda raz bude cikat na wcku a sama sa naje 🙂 ale takisto som si nevedela pred rokom predstavit, ze raz bude chodit 😀 😀
A uz vooobec si neviem predstavit, ze o par dni donesiem domov dalsieho maleho cloveka, mojho 🙂 🙂 🙂

ingulik
9. nov 2011

@tinika no ze to bude chalan je len tip od mojej dr, lebo na utz sa jej tam stale motal pupocnik, ale v piatok ideme na morfo tak sa to bud potvrdi alebo vyvrati 🙂

@mum_to_be meno vybral tatino, mali sme ho vybrate uz ked sme Niku cakali, ja by som teraz aj nejake ine mozno chcela, ale on je tvrdohlavy a maloco sa mu paci, tak ostal Filipko 🙂

tinika
9. nov 2011

@ingulik a ked baba ake meno? a to poznam my sme mali pri patovi ine meno dievčenske aj teraz ine

snazivazuzi
10. nov 2011

Dobré ránko dievcatá a chlapci 🙂

Vcera nám dr. potrvdil na 100% babu, tak sa z toho vytesujem... nie ze by bola katastrofa, keby bolo nase bábo chlapcek, ale dostala som od známich tolko ruzovych veci, ze by bolo skoda ich teraz vrátit s tym, ze sorry :D. Vázime cca 2770g, ale podla mna máme vyse 3 kila, danko bol tiez o nieco vacsi ako podla uzv.

Ako sa máte? Uz je vonku pekná zmina brrr, mozno nám uz pomaly aj nasnezi.
Tak pekny den vám zelám zienky, papa

Co dobrého varite dnes?

ingulik
10. nov 2011

@tinika no dievcenske mena som riesila iba ja, muz od zaciatku presvedceny ze chlapec bude tak o inom ani neuvazoval....v podstate mam z neho pocit akoby sa ani tak netesil....pri Nike sa tesil viac, ja brusko pohladkal aj ku mne bol nejaky milsi, teraz ma skor pocit ze mu ta raodst chyba a najviac ho asi sere ze nema pravidelny sex....mozno som to teraz dost tvrdo napisala ale taky mam prsto pocit :(
mne sa paci meno pre dievcatko Karolinka, Nellka ale aj Zara, Zoya (ale tu uz bude mat brat teraz v decembri)..pre chlapceka sa mi paci aj Damian, Alex alebo aj Nikolas ale o tom moj muz ani cut...

tinika
10. nov 2011

@ingulik tak to mi je luto, moj praveze pri druhom bol viac vsimavy lebo uz vedel ake to je mam babo a sex mu nechyba resp. nedava to najavo, ved sme mali zakazane tak čo mu ine ostavalo aa teraz je rad ked si pospi :D

mum_to_be
10. nov 2011

caute, ingulik, veroniku mame obe dve, ale teda na tych ostatnych menach by sme sa veru nezhodli. 🙂 filipko sa mi paci urcite najviac. 🙂 ale tak to ma byt, kazdy ma iny nazor a aspon nemaju nase deti dokola tie iste mena, vsak?
aj my tu mame riadnu kosu a moja slecinka chce chodit uz len v sukniach. tak na pancuchy davame aj leginy. 🙂 zuzi, gratulujem k dobrym vysledkom!!! aj moje deti boli vacsie nez podla utz. vytiahli to dokonca na tie 4 kila. ale sa ti to uz krati, oddychuj, kolko sa ti da a uzivaj si este jedno dietatko. uz na neho veru tolko casu nebudes mat... ☹

ingulik
10. nov 2011

@mum_to_be mne sa meno Filipko paci, ale tu naokoli sa kazdy pudel vola filip... a moja Nika zase slapky chce obuvat, mam co robit presvedcit ju na botasky ze je vonku uz zima...

ingulik
10. nov 2011

a keby bolo pri Nike po muzovi tak sa vola Nada, Natasa alebo Sasa...takze Veronika bol kompromis 🙂

vavenka
autor
10. nov 2011

@ingulik nic si z muza nerob, aj u nas je to teraz o inom, ako pri prvom tehu - nejak to neriesim, aj ked musim ho pochvalit, posledne tyzdne, co uz som nemotorna, tak sa ukazkovo venuje malej a ked sa stazujem, tak ma polutuje, no 🙂 ale tiez to nejak nepreziva a tiez mu chyba sex 😅 sice my sme tak do siesteho mesiaca pravidelne a potom este parkrat, teraz uz asi mesiac nic, kedze ja som rada, ked sa bezbolestne prevalim z jedneho boku na druhy 😀 tak este vydrzi 2 mesiace 😉
Filipko je pekne meno, ja mam naokoli niekolko filipkov, takze u nas ee...... A dost tazko sa mena vyberaju u nas, kedze sa nevieme dohodnut 😀 zatial mame Jergusa, Viliama a Maxima.....

ingulik
10. nov 2011

@vavenka vies keby to tak nedaval najavo tak by mi to az tak nevadilo...my sme mali do 4mesiaca zakazany sex a teraz uz nemam ani chut a naviac ma po nom boli brucho v okoli jazvy...

tinika
10. nov 2011

@ingulik joj toti chlapi :D hihi kazdy ma niečo aby bola zabava .D mna zlosti ten najmladsi :D

snazivazuzi
10. nov 2011

baby a co má povedat ten moj.... asi od 4mes ziadne tutu-mutu a nevyzerá to ruzovo ani na dalsie tyzdne 😀 /mesiace/ proste je hrdina 😀

ingulik
10. nov 2011

ja ho chapem ze mu to chyba, ale zase sa nemusi ku mne spravat ako kus ladu ked nedostane aspon rucnu masaz raz do tyzdna 😠

tinika
10. nov 2011

@snazivazuzi a moj? presne viem kedy sme mali posledny sex hihi ked som otehu a doteraz nič a zije :D a nestazuje si :D tak je divny?

vavenka
autor
10. nov 2011

@ingulik no to by teda nemusel, to je pravda 😠 😠 aj si mu nieco povedala??
Joj, nie dost, ze mame same so sebou co robit pocas tehu, este aj ich musime riesit 😔
@tinika tak ten tvoj je bud divny, alebo ma milenku 😉 🙂 🙂

ingulik
10. nov 2011

@vavenka snazila som sa ale dosiahla som len to ze sa urazil a ja plakala...snazim sa ho nevsimat si, ale len som z toho nervozna a vybijam si zlost na chudatku Nike, potom mi je jej luto a zas len do placu mi je.... ☹

tinika
10. nov 2011

@vavenka haha milenku nestiha tak asi je divny :P alebo si skusa pevnu volu

vavenka
autor
10. nov 2011

@ingulik ach jaj.... A to mas este polovicu pred sebou ☹ ☹ tak asi len vydrzat....
@tinika haha, no chlap ked chce, tak toto stiha, to mi ver 😉 ale to urcite nieje tvoj pripad, tak bud rada, ze nemas taketo "problemy" 😉 Ten moj to znasa hrdinsky, ale uz si parkrat nekusol do jazyka a tiez mal poznamocku... Akoze v tomto chvalabohu sme na jednej vlnovej dlzke, ked akurat niesom v deviatom mesiaci 😀

tinika
10. nov 2011

@vavenka ako mi hovor ja som mala tiez chut v tehu ale tak furt dačo prečo sme nemohli a furt som v podstate mala nejaku bakteriu :( neviem kedy ja zazijem ten super sex v tehu :D

snazivazuzi
11. nov 2011

@tinika sak to vyskusas v 3. tehu 😀
Inak chut by som ja mala...aj teraz, hlavne teraz 😀 uz sa mi buria hormony 😀 ale tvrdne mi brusko tak sa bojim, ci sa porod nespusti od tutu-mutu, rada by som uz bola po procedure, ale za to, este taky tyzden by som rada vydrzala 2v1.
No a manzelovi nic iné neostáva, ako pockat si na 600nedelie a ideeeeeeeeeees 😀

vavenka
autor
11. nov 2011

@snazivazuzi inak aj mne uz dost tvrdne brusko, ale to je uuuplne normalne v nasom tt, takze neriesim. A dokonca pocas celeho tehu som ani jedno magnezko nevzala a super...Pri Vande som ladovala od piateho mesiaca.... A myslim ze sex raz za cas nema az take bozske ucinky, aby porod spustil 😉 to by ste museli 3x na den 😀 Inak mna paradoxne uz teraz ani netaha, prvy a druhy trimester to bolo o inom, teraz uz ani ee 😅

tinika
11. nov 2011

@snazivazuzi len či bude tretie tehu hihi a či budem mat chut a dovolene :D

ingulik
11. nov 2011

ahojky...no vidim ze tema sex v tehu ostala...ja som ani pri Nike chut nemala a ani teraz nemam vobec....skor by som prijala keby mi niekto chrbat poskrabkal... ja len neviem kde su vsetky tie baby so zvyysenou chutou na sex pocas tehu, ked kazda s ktorou som sa bavila mi povedala, ze chut nema a ked tak len minimalnu...

tinika
11. nov 2011

@ingulik jedna kamoska mala chut strasnu v prvom tehu :D

snazivazuzi
11. nov 2011

@vavenka Brusko mi tvrdne fakt velmi, berem magnezku 3x denne

vavenka
autor
11. nov 2011

@snazivazuzi no to aj mne uz celkom slusne, ale vraj po 36tt by sa uz magnezko nemalo brat - aj ked - to asi plati hlavne pre "prirodzene" rodicky, nam cisarkam to asi moze byt jedno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre