Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
21. nov 2011

@tinika ckala dost..... Chrcat asi nechrcala a revala - ako kedy, niekedy ano, niekedy nie... Ale pisem, ze ona len taky slaby reflux mala.... Chvalabohu......
No ked to pride skor tak sa da meno hocijake, aj tak potom na matriku musime ist obaja, ked chce tato dat priezvusko mlademu a tam sa to da zmenit furt este 😉

mum_to_be
21. nov 2011

vavenka, ty si srandistka. 🙂 ale mozno sa fakt rozhodnes, az ked malickeho zbadas... 🙂
ja som v takom 30.tt tiez riadne capla, ale na zadok a rovno do blata. a potom hybaj, takto domov...

vavenka
autor
21. nov 2011

@mum_to_be jooj radsej by som bola, kebyze mame meno vybrate, ale tak nevieme sa zhodnut/dohodnut a uz sa mi ani velmi nepaci ani jedno meno, ktore sme mali ako tak vybrate 😀

tinika
21. nov 2011

no pri riskovi som nespadla ale pri patovi zo schodov, nastastie tak ze som si klakla

tinika
21. nov 2011

@vavenka a ake mate vybrate? tak vyberte ine, prejdite znova kalendar :D

vavenka
autor
21. nov 2011

@tinika uz som to tu pisala, Jergus, Maxim, Viliam, Darius... Mne sa pacil aj Kristof, Stefan...
Ale ved jasne, nejako sa nakoniec uz len volat bude, len fakt nemam sajn, ako 🙂 🙂 Mozno bude nakoniec Janko a bude pokoj 😉

tinika
21. nov 2011

@vavenka kočka co so mnou lezala pred porodom ma dvojky a volaju sa kristof a oskar hehe

vavenka
autor
21. nov 2011

@tinika pekne mena, ale tie mi doma nepresli 🙂

tinika
21. nov 2011

kocky dnes som dala AR mlieko a je to este horsie .((( maly uz polhodku brutal reve nič nepomaha, vratili sme sa o krok spat

slniecko4
21. nov 2011

@tinika tini, čo je AR mlieko?

vavenka
autor
21. nov 2011

@tinika jaaaj moja ☹ a myslis, ze ten rev je z refluxu? Nemoze byt kolika? Treba vydrzat, no.... Tie prve tri mesiace su najhorsie....... A Patko ako? Nevadi mu plac?

tinika
21. nov 2011

@slniecko4 anitrefluxne
@vavenka kedy ako mu vadi, no ale uz nemal taky plač ako dnes, asi ta zmena mliečka to zapričinila

mum_to_be
23. nov 2011

ahojte, no co nastavajuce dvojnasobne mamicky??? updatujte nas!!!!
ja som dnes rano mala stresy - nemohla som najst kluc od bytu a odist do skolky. ale nasiel sa, nastastie, 😀 . o 11-tej ideme plavat!

mum_to_be
23. nov 2011

tinika, treba vydrzat, aj romanka bolievalo brusko tych prvych asi 6 tyzdnov, potom sa to velmi zlepsilo. ked sa tu da, davaj mu svoje mliecko, to sa spravi, neboj sa...

snazivazuzi
23. nov 2011

Ja som este 2v1, mám dnes poradnu aj ctg v nemocke, tak mi drzte palce.
Vcera vecer som mala také ms bolesti vecer ze az... aj ma pichalo na pravej strane a tvrdla som furt, asi aj kazdych 5 min. brutálne to bolo, uz som si myslela ze idem rodit, nevedela som zaspat.
Som zvedavá co mi dr. povie.
Majte sa zatial.
Keby som sa dnes neozvala, tak som uz ubytovaná vo wellness 😀 😀

mum_to_be
23. nov 2011

zuzi, ze wellness 😀 😀 😀 drzim palce!!!

tinika
23. nov 2011

@snazivazuzi hehe welness

vavenka
autor
23. nov 2011

Seruste, aj ja furt 2v1, vcera poradna ok, krcok vysoko zavrety, jazva sice tensia, ako doktorka cakala, ale ze v norme, ked sa nic nepredvidane nestane, tak buduci piatok ideme na to 🙂
Zuzi som presvedcena, ze na wellness mas este minimalne tyzden 🙂

tinika
23. nov 2011

@vavenka ale ty aj tak ides na sc ne? bud. piatok to bude 2,12 ako si chcela či?

snazivazuzi
23. nov 2011

No caute baby,

takze situácia je taká, ze krcok mám taky makky, ze sa porod moze rozbehnut hocikedy aj dnes.... takze kufor mám prekontrolovany 😀 Dr. mi povedal ze na ten december mozeme uuuplne zabudnut, 0 % sanca... takze sme dohodnutí tak, ze ak to vydzime do utorka, tak mi sc spravi v utorok, ale neveri tomu velmi. brusko mám tak nizko ze ledva chodim a boli ma vsetko, celá panva, kosti, a na pravej strane ma veeelm pichá, este aj tie ms bolesti. takze tak....

vavenka
autor
23. nov 2011

@tinika jo, SC, ak sa nic nestane dovtedy, tak 2.12. 🙂

vavenka
autor
23. nov 2011

@snazivazuzi fiiiiiiha 🙂 takze mozno nakoniec este aj potlacis 🙂 koksoooo, mas v mobile net, aby si nam napisala, ked pojdes? Alebo cislo na niekoho? 😉

snazivazuzi
23. nov 2011

ee, ani jedno ani druhé... ☹ mala som na evus, ale menila som tel. v lete, a mnoho tel. c. sa mi stratilo, aj to na nu.

tinika
23. nov 2011

@snazivazuzi tak napis mne abo vave dam ti čislo

snazivazuzi
23. nov 2011

@tinika Ok diky 🙂
inak mala som aj vavenkyne cislo, ale tiez sa mi vymazalo. Odlozila som si to tvoje, a urcite ti dám vediet, keby.... 🙂

ingulik
23. nov 2011

ahojte babule...ja sa len hlasim ze vsetko je &ok, len mi odisiel PC tak som bez netu, pisem Vam len z muzikovho booku....juj tak Vam drzim palce a som zvedava kedy to pride...

snazivazuzi
24. nov 2011

Hlásenie: este som celááá 🙂 ale kazdym dnom ma boli maternica a krcom viac a viac. citim kazdy pohyb malej, ked kope, tak to faaaakt zaboli. Este mám takych 30 min. na oddych v posteli, a potom pride domov maly nezbednik a zacina sa den 😀 Inak kym som v klude celkom fajn, ale ak sa zacnem pohybovat, hore dole behat za dankom, stát pri umyvani riadu alebo pri sporáku... a bum je to tu a pichá a pichá, a boli a vsetk mozné.
Pekny den vám zelám zienky, majte sa krásne, a naobliekajte sa teplucko, vonku je uz zimaaaaaaaaaaaaa 🙂

vavenka
autor
24. nov 2011

@snazivazuzi takze este si neporodila??? 🙂 a akoze pride maly nezbednik? NA noc ho niekam davas? Ci ako? SOm nepochopila.... Joj Vanda tak zle spi, by sa mi bodlo jednu noc bez nej, sa normalne vyspat... Ale to asi az v nemocnici 🙂
Co mate dnes v plane?

snazivazuzi
24. nov 2011

@vavenka hihi no jasne, na noc ho dávám do dojcáku 😀
ale nie, ... vcera sme boli u nasich a on tam chcel zostat, mama dnes sla do práce az na 9tu takze sme ho tam mohli nechat. 🙂
No jo, som celá este, ale pred hodinkou som mala také stahy maternice, ze som sa zlakla. Bolo to také z nicoho nic, celá maternica sa mi stiahla na sekundicku, a odvtedy ma boli zas ako pred ms. No uvidime.... Keby nieco tak napisem tinike hlásenie 🙂

vavenka
autor
24. nov 2011

@snazivazuzi joooj ako ti je dobreee 🙂 to moje dieta bezo mna nezaspi! Vcera sme sa dohodli, ze ked v noci bude mrncat v postielke, tak ju tato vezme na manzelsku, ja som si rozlozila v hostovskej na pohovke... No samozrejme, ze tak rycala, ze som musela ist k nim a potom este 2 hodiny nacvicovala v nasej posteli, mozno o piatej rano zas zaspala..... Kokso, neviem, kedy sa ja vyspim... Asi tak o 5 rokov 😀
Tak sa setri, aby si do utorka vydrzala... Ja teraz tiez poraadne tvrdnem, ale tak preberala som zimne bundy, nieco slo na vesiak, nieco do mechov, lebo mame plne skrine a samozrejme nosim jednu bundu cely cas 😀 tak som sa trocha ponatahovala.... Ale tesim sa na obednajsi spanok zasranej, trosku pozehlim a potom aj ja zdriemnem - ak sa podari a decko normalne pospi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre