Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
2. mar 2009

podla dr. mám termin medzi 31.03 - 23.04 😀 To kvoli mojmu fantastickému cyklu /35-42/.... no som zvedavá co mi povie v stredu, mám poradnu.

Idem teraz do obchodu, hned som spat. /dufam ze ma manzel nenechá vonku cakat...- od kedy som mu v hypernove odpadla, ma nechce brat nikam ani do malého ochodu kt. je na konci ulic 😀/

tinika
2. mar 2009

Kočky čo mate hafanov, neviete poradiť? od kedy mame havu tak mam strasne suche ruky, az popraskane, hlavne prsty a medzi malickom, prstenikom a prostredníkom. Občas to az stípe a svrbí stale si ich kremujem no velmi nepomaha? Je to fakt daco od havy?? Bo som s tym nikdy problem nemala a mali sme psa aj u nasich. Len od vtedy som take postrehla

snazivazuzi
2. mar 2009

tini a nemoze to byt kvoli pocasiu? vietor...suché pocasie... a tak? ja som to mala este dávnejsie, natierala som si ruky s indulonou a potom to preslo.

tinika
2. mar 2009

no zuzi je pravda ze mam stale suchsiu pokozku ale tak hrozne som to postrehla az od kedy mame havu. Ja si tiez teraz dost kremujem ruky trocha to pomaha ale aj tak je to neprijemne. Medzi prstami sa mi aj chrasty robia z toho .

snazivazuzi
2. mar 2009

tini, niekedy hlavne ak má havo dlhsiu srst, sa prach ukladá na pokozke, a potom sa odtial dostane na tvoju pokozku... alebo ja neviem. krémovat, krémovat a krémovat..... kup si indulonu, modru. tá je naj

tinika
2. mar 2009

no skusim. hihi

vavenka
autor
2. mar 2009

Uf dnes mi riadne rychlo znehol den 🙂 ako je u vas? Mne od rana krasne svieti na monitor slnko 😀 😀

snazivazuzi
2. mar 2009

no a krémuj si iba cisté, suchá ruky 😉

ahoj vavenka, ako? si sa dnes flákala, kde si bola, 😀

zuzub
2. mar 2009

u nás je škardo zamračené 😠 už chcem aj ja slnko, dnes som videla v orsay pekne slnečné okuliare,na výplatu pôjdem asi kúpiť 😎 😎

evus
2. mar 2009

cau zuziiiiiiiiiiii,akoooo?

snazivazuzi
2. mar 2009

Pred chvilou som sa napapala, takze fajn 🙂 Este si dám milka cokoládu, karamelovu mnamky.... a bude mi este lepsie 😀
a co ty? deti su uz pripravené na bublinky a teplu vodu? 😀

evus
2. mar 2009

zuzi,deti su uz okupkane,najedene a idu drichmat,dnes ma sluzbu mangel,takze ja oddychujem a brazdim po mmb 😀

snazivazuzi
2. mar 2009

mmb.... no ja sa vyhlásim za hrdinku 😀 som tam uz cca mesiac nic nekupila... 😎
Vraj ideme zajtra do mesta, snád juz nejaky fajn kociar najdeme.
Evus, ako casto ti tvrdlo brusko?

evus
2. mar 2009

zuzi,my rozmyslame,ze ten kociar co mame,tak predame,lebo ked ideme na dlhsie k nasim,tak len palice zaberu dost vela miesta v kufri,tak na mmb hladam nieco dobre skladatelne a za rozumnu cenu...a ty ten kociar,co masv albume nechces?ved je super,myslim ten coneco...mne brusko uz posledne tyzdne tvrdlo skoro stale,denne aj viackrat

tinika
2. mar 2009

Ahojte ja uz zase pracujem, som bola na hodku s kamoskou posediet a som si fajne pokecala, trocha sa mi ulavilo a je mi lepsie troska

evus
2. mar 2009

tinika,tak je to spravne,uz si to vazne potrebovala

cka
2. mar 2009

ahojte kocky....co nove??? ako sa mate??? nove tehulky?? nove deticky??? 🙂

evus
2. mar 2009

cka,myslim,ze vsetko po straom,snazilky snazilkuju,maminecky sa staraju a tak dookola a co ty?

cka
2. mar 2009

evus, ja v pohode, akurat po hrubej prerabke detskych izieb, sme spajali dve do jednej, natahovali stierky, a tak....robili sme pripravy na prichod babatka. 🙂 A stale pracovne, chodim do prace, esteze mam taku v pohode, ze sa tam moc nemusim pretrhnut. 🙂

evus
2. mar 2009

jeeeeeeee cka uz aj foto mas 🙂 ...tak sa vytesujete pripravami,to jesuper,vsak zachvilku je to tu 😉

cka
2. mar 2009

no to je pravda.....ani na to pomysliet nemozem, bo sa hned bojim a mam zle sny.....hroza.
Ano, uz som si dala fotku, nech je vsetko jasne, ale do albumu sa mi moc nechce 😀

evus
2. mar 2009

cka,nemysli na nic zle,tes sa na babo,veru mohla by si nejaku tu fotecku do albumu prihodit

tinika
2. mar 2009

evuska dakujem 😉
trocha som si vyčistila hlavu ale nemeni to nič na tom ako sa sprava ten moj muz 😖

evus
2. mar 2009

tinika a je doma?

cka
2. mar 2009

evus...prihodim, prihodim, neboj sa. 🙂

tinika
2. mar 2009

evus ano je

tinika
2. mar 2009

😉 cka gratulujem k tehu hoci uz asi neskoro hihi kezde ani sa nenazdas a uz budes mamina

adenka
3. mar 2009

ahojtee, katka pekne ides hore, snazilkovanie bolo statocne, tak drzim palce 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre