Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
21. jan 2013

Ahojte, kukam, že sa sem nikomu v novom roku neche. Tak to teda načnem ja.
Takže ako sa máte v novom roku?
My sme ho začali úplne "fantasticky". Dostali sme termín na výber nosných mandlí. Ááále sme ochoreli, takže sme ho museli zrušiť. Ááále nám to neprešlo, robili teda výteri, kde našli Kristínke bacila na kt. nepôsobili tie antibiotiká čo vyjedla a teda dostali sme druhé. Tak teraz čakáme až ich doužíva a dajú nám nový termín. Takže super začiatok nového roka 😀

vavenka
autor
21. jan 2013

@katka444 tak asponze sa zistilo, kde je problem, nie? Inak ta nosna mandla vie robit sarapatu, aj kamoskinmu synovi ju idu vybrat, teraz mal 3 roky a tiez v kuse problem so soplami... Tak hadam sa vam polepsi 🙂
My UZ dobre, ja som na silvestra horuckovala s anginou, potom deti obe ochoreli, po doktoroch sme behali, teplotovali aj cez atb.... Ale uz je to na dobrej ceste dufam, vanda je dnes prvy den v skolke od sviatkov....
No a ja idem v stredu do nemocnice, vo stvrtok ma rezu, mam od porodu pruh na pupku a ostali mi rozostupene komplet brusne svaly, takze mi ich zosiju a hadam uz nebudem mat take hrozne to brucho... Dufam, ze drahy to s detmi zvladne, lebo jergusko je taky zamamkovany ze koniec 😀 😀

katka444
21. jan 2013

@vavenka juj no tak sa drzkaj v nemocke, nech si cim skor doma. ako dlho tam budes?

s Kristinkou ideme vyberat na jednodnovej chirurgii endoskopickou shaverovou metodou, takze ak nenastanu komplikacie, vecer sme doma. inak ona nebívala moc chora, ani sopliky. len od pol novembra nehorazne chrcala a chrape odjakziva. na krcnom hned odporucili vybrat mandle. a teraz nas zaskocil ten hnusny bacil. inak aj ja som uz stihla v januari vybrat atb. a moc mi to neprechodi. tiez som si dala zobrat vyteri, v stredu bude vysledok, tak som zvedava.

tinika
22. jan 2013

@vavenka oj tak aj ty si uzivas pobyt v nemocke ked mas dve deti ako ja pred rokom kurna teraz prave bude rok čo som mala zlčnikovy zachvat, nastastie uz nemam zlčnik hehe drzkaj sa myslim na teba my sme boli tiez cez vianoce chory ja tak na striedačku jeden den dačo liezlo na mna dala som coldrex horuci napoj a dva dni bol pokoj ale risko mal prvykrat atb, mal chytene az priedusky bobak určite to chytil u lekarke ked sme boli pred Silvestrom s patom ked mal pipika zapaleneho, uz vtedy soplili a kaslali obaja ale toto čo mal potom risko bol des :( ja klop klop dufam ze ten rok mame pokoj, nemocky sme si uzili v r. 2012 vsetci okrem tata

vavenka
autor
22. jan 2013

@tinika no zajtra nastupujem.... Dufam, ze to tu zvladnu 🙂
A co domcek? Vsetko ok?
@katka444 v nemocke 3-5 dni pobudnem, podla stavu.... Dufam, ze ma cim skor pustia, nemam potrebu sa vyvalovat na lozku 😉 len dufam, ze budem aspon trochu pouzitelna, vraj to ma boliet menej, ako po sekcii, tak sa utesujem, ze to hadam nebude az take hrozne....

vavenka
autor
22. jan 2013

@katka444 a co vy druhe? Neplanujete surodenca Kristinke? 😉

zuzub
22. jan 2013

čaute ženy, po sto rokoch.ja ako vždy nestihačky, Miško totalne obdobie vzdoru na plne obrátky.....čistá kastrofa niekedy už aby išiel do školky a Simča totalne na mne zavesená, pri nikom nechce byť.inak celkom ok len Sima bola 1x chora aj antibiotika mala.teraz tu mám svokru lebo mm je dva týždne na služobke v BA

tinika
22. jan 2013

@vavenka tak mame troska vlhko este sak to bola bleskovka ale inac super :D akurat riesime fasadu ze aku farbu vybrat a ako to dat urobit :( dilema :D ja som po zlcniku bola od pondelka do sobotry operovali ma v utorok a aj po zlcniku laparo malo boliet menej ale ja som nemala ten pocit hehe svalovka brutal ked som vstavala a brutal mi prislo zle ked som po 48 bez vody a jedla mala vstat skoro som odpadla :D

katka444
2. feb 2013

?

katka444
2. feb 2013

???

katka444
2. feb 2013

ale sakra, uz som zabudla ako sa vklada ten blbý graf

katka444
2. feb 2013

cha, je to tam.

vysvetlenie: od porodu cykly 28-30 dnove, naposledy to bolo ale 24 dni. tak neviem ci mi len blbnu hormony, ci........?!
ale teda mm si dava dost bacha, lebo o druhom moc pocut nechce. ale ja neviem, zeby sa pritrafilo? 😖 😅 🙂

vavenka
autor
3. feb 2013

@katka444 no tak zajtra rano utekam do lekarne a ocikam test, niee?? No ci pana, zeby pokracovanie? 😉 A co na to tvoj zakonity? 😉
Ako sa mame zeny? Ja som bola na tej operacii brucha, mi zosivali svaly, co mi ostali rozostupene po tehotenstvach, tak sa teraz musim setrit....

katka444
3. feb 2013

@vavenka no skor poobede kupim test. mm zatial nic netusi, az to bude, tak mu poviem. nechcem ho strasit, aby si potom nezačal davat este vacsi pozor 😀 a to sa uz potom ozaj nic nepritrafí - možno moja jediná nádej na druhé bábo.

katka444
3. feb 2013

@vavenka vave ty si tiež otehu 2x s kondomom, ak si dobre pamatam. takze je to asi mozne 😒

katka444
3. feb 2013

@vavenka takze brusko uz zreparovane 🙂 tak uz nech je ok, nech nemusis do nemocky. a co bolelo to viac nez SC?

vavenka
autor
3. feb 2013

@katka444 no hej, jergusko sa tak podaril, to je pravda 🙂 raz sa nam tak "zadarilo" 😀 😀
No a co sa tyka operacie - tak problem bol, ze som po narkoze hodne zvracala a to si vies predstavit, napinat cerstvo pozasivane svaly 🙄 🙄 🙄 Takze klasika, prvych 24 hod celkom masaker a potom uz dobre 🙂 neviem to porovnat, lebo po sekcii ma bolela v podstate maternica a podbrusko, teraz ma skor bolia vrchne svaly brusne - v okoli zaludka a pupok, lebo ten mi viacmenej nanovo robili... Ale da sa to, sla by som zas, kebyze si mozem este raz vybrat 🙂

katka444
4. feb 2013

takze testik negatívny ☹

vavenka
autor
4. feb 2013

@katka444 😢 😢

katka444
5. feb 2013

no a dnes teplota zase 36,9 ma porazí

vavenka
autor
5. feb 2013

@katka444 skoda ze nevies, kedy bola ovulka.... Teraz tazko povedat, ktory si DPO. Kolko testov si si kupila?

katka444
5. feb 2013

@vavenka ved toto, sakra uz mam z toho nervy. este mam jeden testik doma.

katka444
6. feb 2013

MS dorazila ☹

vavenka
autor
6. feb 2013

@katka444 ach jaaaj ☹ a teda manzel nechce o druhom ani pocut?

tinika
10. feb 2013

@vavenka ty si 2x s kondomom otehu???? ja ze len drukyhrat hehe takto jaka haluz hehe a ja sa spolieham ze sak nehrozi sak kondom :D a prave teraz keby sa to podarilo ta som chytnem :D
@katka444 moja drzim prsteky a prečo nechce druhe? moj by aj tretie bral :D

vavenka
autor
10. feb 2013

@tinika nie dvakrat, len s jerguskom, ved som pisala 🙂
Ako sa inac mate?

tinika
10. feb 2013

@vavenka ten prispevok som prehliadla v rychlosti :D mame sa fajn, robim po nociach dni letia ako voda :(( nevenujem sa detom ako by som chcela, ale tak mam perno teraz aj cvičit som začala doma tak snad to zvladnem :D a vy?

vavenka
autor
10. feb 2013

@tinika takze makas, no ved teraz mas pracovny raj, nie? Vela robotky, treba nieco zarobit 🙂
My tak normalne, vanda chodi do skolky, my s jerguskom sa motkame, maloco niekam chodime, sa mi nechce v tejto kose ☹ teraz sme akurat boli vsetci trosku von, ale zima je strasna, takze len tak na polhodiny sa pobobovat po dedine 🙂
Klopem vsetci sme momentalne zdravi, tak asponze to, no.... Ja uz tiez slusne po operacii, niekedy aj zabudnem, ze mam postopkane brucho 😀 takze tak.....
A na ake cvicenie si sa dala? Nieco speci? Ja musim este 3 tyzdne pauzovat a potom by som tiez chcela zacat nieco so sebou robit 🙂 leto sa bliiizi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre