Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
30. jan 2014

@vavenka nie nie tak som to doplietla myslim posledny rok ked netrebalo :D

vavenka
autor
30. jan 2014

@tinika jasne, uz chapem 🙂
kedy mas poradnu? mena ste uz rozmyslali? 🙂

tinika
30. jan 2014

inac sranda tolkokrat sa mi uz cyklus pomenil raz zač. mesiaca raz v strede raz koncom a furt rodim az po 20 :D:D

tinika
30. jan 2014

@vavenka 13.2. a mena hej ale nezhoda s muzom velmi on chce babske take ako sme mali pri chalanoch ja nie ze ne ale mala som inych favoritov a chalanskych ani ja sama neviem .( kedze dva uz som vyčerpala :D

slniecko4
1. feb 2014

@tinika tini, prezraď tie mená..🙂

tinika
1. feb 2014

@slniecko4 muz chce bud michaelu čo bolo pri patovi alebo barboru čo bolo pri risovi ja som chcela tamiu tu mi absolutne zavrhol a kopu dalsich čo by som este brala nechce :( a chalanske ani netusim on ze alex, kristian alebo michael ale misko sa mi az tak nepači ako michael :D alex vobec a kristian neviem meno aj celkom ale ako by sme volali kris? to neeee

tinika
1. feb 2014

este sa mi začalo pačit tomas ale mam brata a otca tomasov :D:D a pači sa mi bo kamoska ma tomaska a ked to ona vyslovuje ta je to take krasne tomik, tomasko :D

slniecko4
1. feb 2014

@tinika rozmýšľaj aj nad dievčenskými..🙂 my sme chceli chlapca Kristiána, nakoniec z toho bola Peťka.🙂 Ale chlapčenské sa mi ešte páni Romanko.🙂

tinika
1. feb 2014

@slniecko4 ved dievčenske mam jednoduchsie vybrat bo este nijake som nedavala :D:D: hoc tie čo sme mali pri chalanoch neviem neviem :D

tinika
1. feb 2014

@slniecko4 ved dievčenske mam jednoduchsie vybrat bo este nijake som nedavala :D:D: hoc tie čo sme mali pri chalanoch neviem neviem :D

vavenka
autor
3. feb 2014

@tinika hehe, ah shaarka ma tamiu 😉 a starsieho tea, tak sa jej to celkom hodi 🙂
Ja si nemozem pomoct mne sa vzdy pacili ruske mena, skoda ze to u nas nepreslo.....

tinika
3. feb 2014

@vavenka ved u nej som ho prvykrst pocula a sa mi zapacilo ani.som nevedela ze je v kalendari ale je v rozsirenom len to muz nedovoli s tebe ake ruske sa pacia?ved mate pekne mne by moj asi ano take nepovolil heje bo su take ine

slniecko4
3. feb 2014

@tinika @vavenka shaarka má už 2 deti??? som myslela,že len 1. nepoznám ju, nepísali sme si, ale v diskusiách som ju vnímala.. A tinušik aké chce dievčenské meno, aké? 🙂

slniecko4
3. feb 2014

a ozaj, dievčatá, neviete, kto má nosiť tie potvrdenie, kde máme deti od 3-6 rokov, aby nám nezastavili rodinné prídavky?

tinika
4. feb 2014

@slniecko4 veru dve ma ::D:D parik ::D:D ja som chcela tu tamiu alebo timeu alebo neviem ale muz chce take obyčajne :( a to potvrdenie nosit nikam nebudem odmietam tu buzeraciu je to chore a vraj len bububu na ciganov (info z pravej ruky od mihala) nič nam nevezmu

vavenka
autor
5. feb 2014

@tinika no mne sa pacia take ze Naďa, Anastazia, Nina, Larisa, Aurora a tak 🙂 a z chlapcenskych Sašo - ale tych je teraz velmi vela... Ale aj Ilja sa mi paci, aj Sergej, Boris 🙂
Slniecko no jo, shaarka ma dve, sa jej podarilo 🙂
A teda ja som pocula take, ze az ked po 1.2. dovsrsi dieta tri roky, tak len pre tie to plati.... Ci?

slniecko4
5. feb 2014

@vavenka áno, vave,overovala som si to na sociálke,presne tak,ako píšeš.. 🙂

buczka
7. feb 2014

Ahojte zienky, asi po 5rokoch som sa opat vratila na MK, uz pod novym nickom 🙂
patrila som medzi snazilky nieco cez 8 rokov (snazilky s PCO) a samozrejme aj do tejto skupiny.....
musim povedat, ze moj zivot sa zmenil uplne, po 8 rokoch som sa rozviedla (psychicky som nezvladla manzelstvo, ochladli sme, odcudzili sa, nemali sme uz poriadnu snahu o dieta, cele iba o slovach, spolocna praca, cize 24h nonstop spolu, az sme jedneho dna zistili, ze si nemame co povedat, nas vztah ochladol, mozno viac z mojej strany, uz som proste nevladala, riesit to, aby sa nieco v nasom vztahu zmenilo, proste povedala som dost, ze sa chcem rozviest, po slovach, ze preco, ze aky je problem, sme este skusili poradnu, bezuspesne, stale to boli len slova, ako sa to zmeni, ale nezmenilo, vyhovovalo to aj jemu asi, teda tvaril sa ze mu to takto vyhovuje, manzelstvo bolo pre neho zvyk........po ukonceni spolocnej prace a odstahovani sme isli kazdy svojou cestou, podala som ziadost o rozvod a cakali sme), medzi tym sa s mojho najlepsieho kamarata, stal uz nieco viac ako kamarat, - toto je nadlho). 🙂 konecne som si uzivala, citila sa ako zena, bez odmietania, bola som uvolnena....konecne som si uzivala, bez toho aby som za kazdym uz len vynutenym sexom musela mysliet na to, ze teraz by sa to mohlo podarit......konecne som mala pocit, ze ma o mna niekto zaujem, zalezi mu na mne.........nic som neriesila.........presiel mesiac a mne opat meskali kramuse, no co ved aj minuly mesiac som dostala po 40 dnoch. ale preventivne som si zo "srandy" urobila na nejaky 38DC testik. skoro som odpadla, ked som to videla 🙂 boli tam //, tie najkarasie //, najviac vytuzene, niekolko rokov ocakavane // ....... zrazu ake to bolo jednoduche, 8 rokov trapenia, chodenia po lekaroch, niekedy vysmechu ona je neplodna, ano mam PCO, bezmocnosti, stroskotanie vztahu......zrazu v 40DC, bez liekov(bola som rok bez liekov, kedze krachovalo manzelstvo som to uz neriesila), so syndromom PCO a po prvom "premilovanom vikende" s novym partnerom, som sa mohla tesit z //.........ako som to vzala? no asi to tak malo byt 🙂 som ten najstastnejsi clovek na svete, lebo som sa konecne dockala......momentalne koncim 37tt, cakame dievcatko, a tesim sa porod, ktory sa uz blizi......
viera a pozitivne myslenie so mnou urobila vela, rozhodla som sa zmenit svoj zivot, tuzila som byt stastna, aj na ukor toho, ze zacnem od nuly.........ale verila som......a stalo sa.......♥
asi tak velmi v skratkosti moj pribeh.......
@vavenka @tinika a ostatne pozeram, ze ste sa tiez dockali svojich vytuzenych uzlickov ♥

slniecko4
7. feb 2014

@buczka whaw, krásny príbeh, teda, s krásnym koncom.. Nepoznáme sa, ale držím vám palčeky..🙂

tinika
8. feb 2014

@buczka ahoj, tiez si na teba nespominam, ale som stastna ze si sa dočkala, hoci to čo si prezila muselo byt tazke veru veru my uz čakame treti uzliček len este nemam v profile vo stvrtok idem na gyndu uz bude vidiet srdiečko budem začinat 9tt :D

tinika
8. feb 2014

@buczka drzim prsty nech porod prebehne ok a je to pre teba super zazitok, mala nech je zdrava a vy ste spolu s tastni :D

nikka_
8. feb 2014

Caute baby, takze my sa mame konecne dobre, najprv tyzdne som sa davala dokopy po porode, bolelo ma cele telo, jednak mi dopichali ruky, lebo nevedeli trafit žilu, potom to šitie a hemoroidy ktore mi pri tlačeni vyšli. Ked som si konečne sadla podiadne na zadok, tak ma pre zmenu v nedeľu seklo v krku, znova preukrutna bolesť a ešte k tomu zablokovany a zapaleny nerv pod lopatkou. No hroza, ale malinka je uzastna, len papa a spinka, ani neviem že ju mam, zatiaľ kojim, neviem dokedy dufam, že dlhšie než pri prvom... Tam to bolo len mesiac... posielam fotku, na poradnu sme sa ešte nedostali tak neviem koľko sme pribrali ale dosť, ono samo o sebe ju je čo nosiť občas na rukach.. ved mala pri porode 4150g, puštali nas z nemocnice s vahou 3780 ale čoskoro asi budeme na pôrodnej vahe..

slniecko4
8. feb 2014

@nikka_ jeeeej, gratulujem,náááádherná je malinká..🙂))) dobrá pôrodná váha, klobúk dolu..🙂

nikka_
9. feb 2014

dnes rano som sa vazila s malou a rozdiel na vahe bol presne 4,20 takže sme tam ako na začiatku 🙂
inak baby je možne dostať hned menzes?, ved to su len dva tyzdne po porode, doteraz som len obyčajne špinila, dnes krvacam ako na menštruaciu, nechapem to pritom kojim, aj ked je pravda, ze od včera mala štrajkuje na prsnikoch, ako by jej nechutilo, a pritom je stale hladna..

vavenka
autor
10. feb 2014

@buczka servus, a aky si mala predtym nick, ked to nieje tajomstvo? 🙂
A jeje, takze mas toho za sebou dost.... Drzime palce, nech je vsetko ok 🙂
Nam sa tiez v sobotu narodila neterka, Brat ma dcerku Ninku 🙂

naty1987
10. feb 2014

@nikka_ ano je to mozne dostat ms ja som po porode mala ocistky 2 tyzdne treti tyz nic a na stvrty tyz. od porodu som dostala normalnu ms a potom 5 mesiacov nic a tiez som plne kojila
to ze mala strajkuje moze byt aj zlym prisatim alebo jej tecie rychlo mliecko alebo malo zavolaj laktacnej ta ti poradi a pride az k tebe 😉

tinika
13. feb 2014

tak kočky dnes uz bolo vidno srdiečko :D duphaston beriem nadalej

tinika
13. feb 2014

@nikka_ ja pata kojila 3,5m riska len mesiac, snad terza uz dlhsie a bez problemov lebo pato sa nevedel prisat stale bol dokrmovany a riso sa sice prisal ale mal ten reflux a potom uz odmietal .(

vavenka
autor
14. feb 2014

@tinika gratulujeme k srdiecku 🙂

tinika
14. feb 2014

@vavenka dakovala :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre