Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
21. apr 2014

@tinika tini, šanca ešte je, neboj nič.. 🙂 chalani čo hovoria na súrodenca? chcú sestričku, či bračeka? 🙂

tinika
21. apr 2014

@slniecko4 pato od začiatku sestru risko len ignoracia az v skolke vravela učitelka ze hovori ze bračeka bude mat tak tak zistili ze som tehotna :D:D: reku no sa dohodnite :D:D

tinika
21. apr 2014

@slniecko4 sanca uz ani nie ako nadej lebo uz je to dane :D:D

slniecko4
21. apr 2014

@tinika no, presne tak, opravujem na nádej..🙂

tinika
22. apr 2014

@slniecko4 a dnes sa mi snivalo ze tie testy čo brali krv na 20tt k morfu tam bolo to asi na 3 strany a tam aj pohlavie z krvi a chalan heh uz mi z toho asi dobre sibe

slniecko4
22. apr 2014

@tinika tini, musíš využívať silu myšlienok - bude dievča, bude dievča, bude dievča.. 😀

tinika
22. apr 2014

@slniecko4 sak doteraz to aj bolo len neviem ako ma ten kamos tou nevinnou poznamkou doplietol :D

slniecko4
22. apr 2014

@tinika pozri, už máš polovičku za sebou, čochvíľa sa dozvieš, čo to bude.. 🙂

tinika
22. apr 2014

@slniecko4 joj tie posledne dni budu nekonečne asi kvoli tomu :D:DD: v piatok buduci tyzden ideme

vavenka
autor
24. apr 2014

@tinika no ja som zvedava, ci to bude baba, alebo nie 🙂 ked nie, tak potom na stvrtyraz to uz hadam date 🙂
@slniecko4 ako sa mate? druhe kolo este nic uz vas?

tinika
24. apr 2014

@vavenka som bola za kamoskou čo vie z tvare vyčitat uz ani ona nevie ale ze asi baba :D som bola po vysledky vsetko ok ale som bola aj za lekarom ze ma picha v bruchu bolieva tak kontroloval čipok a je skrateny :((( tak dufam ze to potiahneme do 36tt aspon ale ze drzi to je zaklad musim sa setrit a po tomto v ziadnom pripade sa uz necitim na dalsie tehotenstvo uz teraz v 19tt mi je tazko ako mi bolo v 30tt pri chalanoch a same problemy, uz by som sa bala aj teraz sa bojim stači ze len vytok ide a uz utekam kukat na wcko

slniecko4
24. apr 2014

@vavenka ahoj vave, mám sa tak predštátnicovo, tak stresy ajajaj.. :( že sa nestihnem naučiť, že neurobím a tak.. :( ináč fajn, my by sme druhé kolo chceli už dávno, len toť, moja maternica raz menštruuje, raz nie, hlavne, že je všetko v poriadku.. Tak hádam škola skončí a stres pominie a sa to dá do poriadku..

slniecko4
25. apr 2014

babenky, poraďte, čo ste štátnicovali, ako dostať tie vedomosti do hláááávky..🙂 bo mám pocit, že čo sa naučím, hneď aj zabudnem.. 😀

slniecko4
27. apr 2014

tak a máme aj my ovčie kiahne.. 🙂 od hlavy až po päty prišla vysypaná v piatok zo škôlky, včera sa to len zhoršilo, lebo už aj vo vlasoch, proste, celá zapúdrovaná..🙂 pretože mamka ide štátnicovať, tak máme o zábavu postarané..

tinika
27. apr 2014

čafte kokos namiesto riska dostal kiahne muz no čista parada :((( takze pohovor do prace nehrozi v najblizsej dobe .((( a ja mam taku zapchu ako uz roky nepamatma beriem to magnezko tak asi preto :((( sa bojim hemeroidov

vavenka
autor
28. apr 2014

@tinika ako zvladate?? Uz vieme pohlavie??? 😉 Na zapchu - nalacno teplu vodu s citronom, vela cerstvej zeleniny a ovocia, slivky (kompot, susene), lanove semienka.... Drzim palce....

@slniecko4 jaaaj tak so to odbijete teraz, v lete mate pokoj... Ako to Petka zvlada? Co sa tyka ucenia - neboj nic.... Tiez som mala pocit, ze si nic nepamatam a na skuskach sa mi to nejako vynorilo z pamati,... A to som aj okno dostala, museli ma "nakupnut" 😉 Kedy to mas?

My vsetko po starom 🙂 Akurat mi strasne rychlo leti cas, ved o 2 mesiace su prazdniny!

tinika
28. apr 2014

@vavenka prave som volala s lekarkou ze pato uz v poho do skolky moze ist aj min. tyzden uz mohol, risko zatial nema ale tato dostal kiahne takze zabava a na utz idem az v piatok ked zistim dam vediet, a idem sama .((( bo tato kiahne ma a patka nebudem sameho asi tahat
a praveze mi odporučali varenu zeleninu nie surovu a slivky ano susene :D lanove ak sa nepije dost vody vraj tiez mozu zapchat :D

veru leti ved uz 20tt o chvilu budem este som si nezačala uzivat a niekedy si vravim nech uz je na svete bo mi tazko a sa bojim kedze sa mi skratil krčok. ale nechcem prist o leto :D

@slniecko4 drzim prsty, zvladnes, ja tiez mala pocit ze hlava vymleta a zvladla som :D

vavenka
autor
28. apr 2014

@tinika este kyslu kapustu, alebo len šťavu z nej - to ja zarucene idem, ci chcem, ci nechcem 😀 a obmedzit pecivo, lepok dost zapchava, zbytocne.... A kyslomliecne vyrobky - kefir, acidko 😉 ved vyskusaj, kazdemu nieco ine zabera...
Mna hrozne zapekalo zo zeleza, ked som v tehu brala, kamosku zas z toho prehanalo, no vyber si 🙄
No zvedava som, ci to nakoniec bude baba abo chalan, nech uz je piatok 🙂 a muz tvoj este nemal kiahne?? Tak super, ze uz mate plodenie za sebou, vela pripadov je, ze chlop v dospelosti ked prekona tento virus, tak potom je problem s plodnostou 😕

tinika
28. apr 2014

no sak toto ze bezne dam studeny jogurt a ma prezenie, ale v tehu sa mi aj intolerancia zlepsila :D:D teraz som bola od vpčera prvykrat je to lepsie ale musim vela pit a jest aj ine ja som brala magne b6 z toho ma nezapchalo ale z čisteho zeleza hej a muz nevie, svokra nepamata a lekarka ze ma hrubu kartu bo bol často chory by vraj musela celu prejst, pritom take choroby by mali byt na obale zapisane tak uvidime no mi vrav sak dva dni sa mi take bludy snivali ze bude chalan ze uz aj moje presvedčenie na babu slo do haja :D:D sa neviem dočkat sice posledne dva dni na to tak nemyslim ale uz sa tesim, len som sklamana ze manzel nemoze ist a patko bude v skolke uz sak som vravela muzovi ze deti uz narobil takze toto mame z krku :D:D len nech ine nie su komplikacie :D:D

slniecko4
28. apr 2014

@vavenka vave, 21.5., len dajak po robote sa už nevládzem učiť a teraz hold sme doma s kiahňami, tak uvidíme.. Ešte mi treba prejsť 45 otázok a dnes som začala opakovať tých 40, čo som sa naučila, no ale hrôza.. ☹ čisté okno.. ☹

tinika
2. máj 2014

konečne som tu, podavam hlasenie, v septembri medzi nas pribudne naša mala princezna Barborka :D:D som taka stastnaaaaa

slniecko4
2. máj 2014

@tinika tini, veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa teším s tebou..🙂 gratulujem.. 🙂

tinika
2. máj 2014

@slniecko4 dakujem

vavenka
autor
5. máj 2014

@tinika gratulujeme!!! 100%tka? 😉 mas aj foto? a vsetko ok?

tinika
5. máj 2014

@vavenka jo nepovedala ze to vyzera na babu ani % len ze čakam babu tak asi na isto :D joj fotku som zabudla dat ale taka rozmazana a neviem prečo mi nedali 3D ani neprepla na 3D ale nevadi

tinika
7. máj 2014

a este bruch moj velky

tinika
7. máj 2014

som dala odoslat a bez foto čista ja :D 20+0tt

tinika
13. máj 2014

a od dnes ma Baška aj naušnice, tak snad sa nezmeni na chlapca, ako tato povedal, naušnice uz su, bude nosit či to bude baba alebo chlap :D:D:D svokra kupila :D

vavenka
autor
14. máj 2014

@tinika tak to uz pekne v predstihu kupila 🙂 ale dobre,ved sa nepokazia, nie? Peknucke su...
Inak ako sa mavate? Chlapci zdravi? Nasi zacali vcera trocha soplit, zvedava som, co sa z toho vykluje.....

tinika
14. máj 2014

@vavenka no doniesla mi minule svoje tak vravim ze ja mam aj po sebe, ale pačia sa mi ine a ona hned ze mozme ist kupit :D:D mame sa fajn, chalani uz v skolke, ja sa rozbehujem zase pracovne a tato ma zajtra dva pohovory do prace, tak snad vyjde praca . no take počasie ze tiez čakam či nebudu soplavi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre