Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. jún 2014

tak konečne na druhykrat kočik doma dufam, ze ma nesklame

vavenka
autor
27. jún 2014

@tinika si kupovala? po chlapcoch nemas kociarik?

tinika
27. jún 2014

@vavenka uz som ho predala min. rok bol uz dost ojazdeny, konstrukcia mi začinala hrdzaviet a ta sport. čast čo sa naklikavala sa zasekavala a chcela som kočik čo sa sklada v kuse aby mi nezabral cely kufor :D

vavenka
autor
27. jún 2014

@tinika aky si kupila teraz?

tinika
27. jún 2014

@vavenka concord fusion tie nove sa mi nepačia tak som si kupola sportiak z r. 2013 a vaničku a vajco na bazari na konovi :D

tinika
27. jún 2014

a predsa princezna musi mat svoj novy voz :D nie modry po chalanoch :D:D

tinika
17. júl 2014

no ahojte, dosla šora aj na vas :D:D mala ma 2kg uz tak ked podje takto tak rodim 4kilovu babiznu :D:D dva tyzdne skor je tak som zvedava kedy vlastne porodim, prf som sa smiala ze nemam sancu na meniny či narodky a ona sa nakoniec este obehne :D:D a krasne sa na mna usmiala

vavenka
autor
22. júl 2014

@tinika jeeej krasne 🙂 ....... Ja som skepticka, co sa vahy tyka, mne malu namerali 4200 v den porodu a nakoniec mala len 3780, cize sa sekli skoro o pol kila, co je teda dost......
Inak ako sa mate? Prazdninujete? Ja mam od 4teho 2 tyzdne dovolenku, tak sa tesim 🙂

tinika
22. júl 2014

@vavenka ja tiez beriem s rezervou ale u riska mi povedali ze bude mat okolo 3 a mal 3460g takze tiez sa sekli o pol kila :D prazdninujeme kazdy den sa pytaju kedy bude skolka otvorena, kedze este furt mam dostp race som sa rozhodla ze idu do skokly v auguste do riskovej, volala som maju volne pato hned nariekal ze prečo uz neidu zajtra ked je volne :D:D no vdaka deti zechcete byt s mamou :D ale fakt nemam čas sa im venovat ta sa aj nudit začali. uzi si dovcu .D vyzera ze muz nepojde do pariza cely august tak sa tesim ze bude doma. a aspon nebudem riesit čo s detmi ked budem mat ctg bo budu v skolke akurat riso neviem či stihame odplienkovat do septembra, uz je bez plienky cely mesaic, ale on trubka nepovie ze chce pisat, kakat, len ho ja posielam, malokedy ide sam .(((( tak neviem či skolka tomu pomoze, lebo zase tam chodia pravidelne a on chodil pekne zo začiatku na konci sa zasekol ze nechcel

vavenka
autor
22. júl 2014

@tinika no moj tiez s tymi plienkami - teda curat sa pyta, pekne, len s kakanim problem - klasika.... Ma to neobislo ani pri nom - najprv nakladal zasadne do gati a teraz prestal kakat uplne.... No hadam sa to nejak da naporiadok. Pri malej som mala to iste, ked som jej zobrala plienku, prestala kakat.....
No a kebyze mame otvorenu skolku, tak aj ja dam mladu, teraz latame platame... Vcera som ju viezla k babke na vychod, prvykrat tam je sama... a moj otec doma s jergusom, oboch by ich nedal....
A mne maleho asi az od 3r vezmu, maju vela malych deti... Nevadi, no, lepsie ako keby mi ho nevzali vobec.....

tinika
22. júl 2014

@vavenka moj pomaly furt ked je na zachode aj kaka nie aby raz poriadne a zase urobil tak ze kus do zachoda a zvysok do plienky, teraz uz len do zachoda ale akurat rano sa pokakal do plienky čo mal na noc . tak do riadnej skolky aj moj az od septembra (v oktobri ma 3) teraz chodil do sukromnej

tinika
23. júl 2014

@vavenka ja sa tiez trapila pri oboch dufam ze slečna ma odmeni :D

vavenka
autor
24. júl 2014

@tinika hadam ano 🙂 inak ako sa citis? Kolko si pribrala uz?

tinika
24. júl 2014

@vavenka sa az idem povazit naposledy to bolo 5,4kg

tinika
24. júl 2014

heh schudla som :D:D takze 5kg presne :D:D a mam sa fajn, od kedy mam novy theu vankus taky rovny spim ako v bavlnke, otačanie je celkom v poho, panva sice boli skor tak som čakala ze to bude des kedze pri chalanoch som uz zuby zatinala ale asi som si zvykla :D:D občas problem vstat a začali puchnut nohy

vavenka
autor
28. júl 2014

@tinika sak to je nic, parada 🙂 nech ti to aj tak ostane, aspon sa ti bude lahsie zhadzovat po porode 🙂

tinika
28. júl 2014

@vavenka sak ano len ekdy ja budem mat času cvičit :D:D este mam čo zhadzovat po chalanoch :D

vavenka
autor
29. júl 2014

@tinika no pri troch detoch cvicenie ani potrebovat nebudes 🙂

tinika
29. júl 2014

@vavenka tomu uz neverim to mi vraveli pri prvom, druhom a aj teraz a vidim ako vyzeram :D

tinika
29. júl 2014

minimalne na ovisnute brucho musim cvičit a spevnenie

tinika
3. aug 2014

čafte, tak som sa prave prelakla ze mi voda odtiekla kokos som sa zohla po kos s pradlom a puk ale nebolo to ako pri patovi. aktualne foto. inač mamp roblem začali ma boliet kozy včera a dnes pozeram bna pravej od bradavky smer hore take červene, bolave, akoby tam bola gulička nejaka :( čo to je? nemala som take stavy, taky tlak bol az po porode ked sa mlieko tvorilo

vavenka
autor
4. aug 2014

@tinik jaky puk? Este mas cas, cosi 🙂
No fajne mas uz to brusko, co ti poviem 🙂 Ako zvladas horucavy?
S tymi bradavkami - neviem ti povedat, treba gyndoske ukazat... Ale podla mna len nejaka zdurena zlaza....
Joj uz len do stredy som v robote a potom mam dovolenku, 2,5 tyzdna sa tesim 🙂

tinika
4. aug 2014

@vavenka sak kurna tiez vravim :D horučavy relativne dobre, vikend bol fajn bolo pod mrakom ale teplo bolo tak či tak skor mam problem chodit, vstavat a tak si uzi dovolenku ta červena blbost mizne ale koza boli furt ale nie tak strasne ako včera tak este počkam

vavenka
autor
17. aug 2014

@tinika 36tt... davas to este? Ako ? Prid sa hlasit, uz mas povinnost minimalne raz do tyzdna 😀

tinika
17. aug 2014

@vavenka akurat som prisla kuk ze kolko tt mi ukaze :D + 2tt podla posledneho utz :D:D v utorok idem za lekarom, tak dam potom čerstve info ako to vyzera :D ale snad vydzim apson do prveho septembroveho tyzdna ked uz sa podarilo ze bude aspon do tretice septembrove babo :D:D heh a to ked som mala termin 24 som si vravela ze na narokdy skoro rodit a teraz či vobec potiahnem do narodiek :D:DD: a ze vraj babatka koncom tehu sa menej hybu bo maju malo miesta, moja praveze posledny mesiac velmi aktivna a to jej odhaduju 4kg :D snad mi lekar aj utz urobi tak uvidime

tinika
22. aug 2014

nestiham pisat tak bola som u lekara budem rodit tyzden skor, v pondelok idem zase na cg a poradnu tak uvidime čo noveho čize mala by som rodit okolo 15teho joooj dva dni po narodkach tesneeee

tinika
25. aug 2014

tak čestve spravy, večer idem na hospitalizaciu, musela som este dačo dorobit + niečo nestiham bo klient neposlal veci dnes ctg - kotnrakcie troska ukazalo + krčok skrateny a makky idem na infuzky drzte palce bolia ma krize tvrdne brucho este dva tyzdne nech vydrzi mala

vavenka
autor
27. aug 2014

@tinika fuuha, nejak rychlo mi zbehlo to tvoje tehotenstvo 🙂 na klienta sa vykasli, ved hadam vedel, ze ides coskoro rodit, jeho chyba 🙂
Doma uz vsetko nachystane? 😉

tinika
27. aug 2014

@vavenka jo ns hystsne len som msla v plsne edge zacistkom septembrs robit co sa da nech po porode nemam vela a netusim ci ms edte pustis do kedy budem cakst na sc dnes zacinam 37tt

vavenka
autor
27. aug 2014

@tinika no este mas cas, 3tt, tak mozno ta aj pustia... Ja som bola v nemoce len tyzden pred porodom, cize mna uz nepustili... A davas si aj vajecniky podviazat? Ci neriesis toto? Lebo pri ttretej SC by to uz malo byt zadarmo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre