Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
11. nov 2014

@tinika krasne deturence mas...klobuk dolu,niekedy to musi byt narocne 🙂 . My sa mame fajn, Karinka je uz tretiacka a Misko predskolak. Neskutocne to leti.

tinika
11. nov 2014

@evus no moja veru mam teraz perny mesiac, muza mam v afrike a ja sama s 3 detmi a mojou pracou, mala velmi zle spi, vačšinou len v satke alebo v kočiku aj to len na prechadzke, takze ani na teraseu ju nevysmarim len tak :( takze mam akutny nedostatok spanku

slniecko4
12. nov 2014

@tinika tini, čo robí MM v Afrike??

tinika
12. nov 2014

@slniecko4 zavadza v nejakej banke soft a zauča ludi čo ho budu spravovat v sobotu pride na tyzden alebo dva domov

slniecko4
12. nov 2014

@tinika fúúúúha, to nikoho nemali bližšie, až jeho zo Slovenska?

tinika
12. nov 2014

@slniecko4 on robi pre firmu izraelsko nemecku čo ma takych zakaznikov mal ist prv do pariza nastastie nesiel tak stihol byt doma ked som rodila bo by sa vratil den po ale aspon by bol blizsie chodia aj do mexika a inych exotickych krajin je im to vyhodnejsie sa smejem ked vidim ake ceny plati za hotel a letenky ale aj tak sa im to oplati ved uz len v nemecku na jeho mieste zarabaju aj 3x viac

slniecko4
12. nov 2014

@tinika fúúúha.. a to takto často bude chodiť preč? máš čo robiť, sama s 3 deťmi.. rodičia pomáhajú?

tinika
12. nov 2014

@slniecko4 ze 3 deti ale kopu roboty mam vela firiem :( mamca pracuje takze max. dovolenku aj to nie cez danovu sezonu bo tiez vtedy ma vela prace svokra ked moze tak asi 1-2x tyzdenne vezme malu na prechadzku no nevieme ako často bude chodit ani na ako dlho moze ist aj na polroka preč

tinika
26. nov 2014

@slniecko4 keby len deti tak pohoda ze by som aj na seba mala čas ale ja aj pracu mam a ma jej teraz dost vela, pomaha svokra bo je na dochodku ak nestrazi synovca a neuči mamca moja nema vodičak tak by to bolo zlozite aby tu chodila a pracuje, jedine dovolenku ak vezme a to si setrim na nutne pripady neviem ako často bude muz preč teraz robi jedne projekt ktory pripraval asi 2mesiace tak neviem čo bude mat dalej na praci

slniecko4
26. nov 2014

@tinika no, máš to pestré, ti poviem..

tinika
26. nov 2014

@slniecko4 dufma ze najhorsie za nami prva cesta muzova a ja sama s detmi uz sa to zlepsilo s malou aj čo sa kakania tyka, aj spania akurat odmieta papat moje mliečko :( prv sme mali krizu ze malo tak som mala mykozu aj to sme prekonali ale toto asi nedam :(( proste chyti ak vobec pije a ked pusti uz nechce a zlosti sa, lebo do narodenia davame 1x denne flasu s vitaminami a ma aj cumel uz lebo zle spala a 24h na prsniku ju drzat nehrozi tak neviem či sa to domrvilo tym alebo čim :( snad to nejako este udrzime, v noci ako tak papa, lebo je neprebrata horsie je to cez den a dost vela mam mlieka ta dakedy az strieka sa tiez zlosti ale ked stihnem aj odsat predtym ziadna zmena

tinika
22. dec 2014

kočky prajem Vám krásne sviatky

tinika
18. jún 2015

to tu nikto nebol od decembra? :D

katka444
10. sep 2015

asi nie 😀

evus
5. jan 2016

@vavenka
@tinika
@katka444
@ingulik
@snazivazuzi
@adenka
@majulienka32
Caute zeny...vcera som tak nostalgicky pospominala citanim nasich debat od zaciatku...strasne ten cas leti

evus
5. jan 2016

My sme naozaj trosku podrastli odvtedy

adenka
5. jan 2016

Cauteeeeee 🙂 aj my sme trosicku vyrastli 😀

adenka
5. jan 2016
katka444
5. jan 2016

@evus
@adenka
dievčatá máte nádherné rodinky. Veľa zdravíčka Vám prajem, to je najdôležitejšie 😉

katka444
5. jan 2016
ingulik
5. jan 2016

My sme podrastli aj sa rozrastli 🙂

evus
5. jan 2016

@katka444
@ingulik
@adenka
Jaaaaj ked spominam nase snazilkovske
debaty a odvtedy ubehlo toooolko casu. Skvele pozerat ako nam tie nase vysnivane deti vyrastli

tinika
5. jan 2016

@evus ahoooj ja na vas často myslim s niektorymi babami si pisneme občas na fb alebo aspon vidime nejake statusy či fotky, ale o tebe nemam ani paru len ta furt spominam ze robite ulicove party grilovačky ze ake to mate super :D:D no tiez rada spominam este ked sme stresovali pri prvych tehu čiarkach a uz mam tri detuchy .D @ingulik dokonca 4 :D

tinika
5. jan 2016

@ingulik neverim ze dvojky uz take velke filipka som poriadne ani nepostrehla bo sme uz tak neboli v kontakte :D

tinika
5. jan 2016

@katka444 a vy moja? často myslim na vas, či sa vam en dari druhe babo ako sa mate?

evus
5. jan 2016

@tinika jeej ty si ake veci pamatas,no ja som na dva roky z fcb zduchla a teraz som tam opat viac-menej skrz roboty kedze su tam rozne skupiny vyvorene a vcera som tu tak zabludila a 2hodiny citala stare prispevky

evus
5. jan 2016

@katka444 veru Kati,aj som hned pozerala ze ci sa vam postastilo to druhe 🙂

snazivazuzi
5. jan 2016

ooooooooooooooj aké Ste krásne a 🙂
Stastny Novy rok vám zelám babulky a vela stastia, lásky a vela velaaa zdravia 🙂

tinika
5. jan 2016
tinika
5. jan 2016

@evus no vlastne ja tiez hlavne kvoli praci som na fb ale tak dobry kontakt s par ludmi aspon takto :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre