Lady - snažilky III

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😃
zuzub
5. mar 2009
kde ste všetky??? ja som práve dofrčala z roboty aj u nás je hnusne počasie,
idem niešo uvariť asi brokolicovú poliecku a brokolicové fašírky.dáte si niekto? 😃
vavenkaautor
5. mar 2009
Juuj brokolicku ja lubim 🙂
Ja este tvrdnem v robote ]-(
zuzub
5. mar 2009
vave a čo ťaháš nadčasy?
maju asi totálne zamestnávajú materské povinnosti 😃
zuzub
5. mar 2009
vavenka a ako ste na tom s tým stavaním domčeka?
tinika
5. mar 2009
vaven ja som včera robila do pol 2 rano a dnes? uvidime do kedy budem vladat 😃
zuzub
5. mar 2009
tini len to veľmis tou prácou nepreháňaj 😉
vavenkaautor
5. mar 2009
Zuzi aale cakam na holandanov, prisli nam dnes spravit zakaznicky audit a veziem ich do KE...
Zuzi no cakame na pocasie, pomalicky zacinam riesit nejaky bager, beton a tak, uz sa celkom tesim 🙂
Obaja kolegovci tiez stavaju, takze v praci debata na kazdodennom poriadku...
tinika
5. mar 2009
Zuzi sak uz len mesiac a tento rok sa setrim, sak do konca februara som ani nevedela ze je danove, som normalne chodila spat v riadnom čase a mala aj volne dni. Co minuly rok som od januara uz nespala poriadne. Ta už len do konca marca a opat si trocha vydychnem 😉
ingulik
5. mar 2009
ahojte...juj skoro az na tretej strane sme boli...
aj tu je hnusne, manzelik mal vcera nocnu tak sme cele doobedie spolocne prespali....my traja a pes na jednej posteli 😃
dufam, ze zajtra uz bude lepsie, idem si vybavit nove doklady...teraz idem spat, lezie na mna nejaka nadcha ci co :-S bru nocku |-|
katka444
5. mar 2009
bru nocku inglik

u nas je tiez skaredo, manzelik isiel uvarit vinko, tak sa spolu zahrejeme x-)
tinika
5. mar 2009
no konecne ste tu sak tu mrtvo jak na cintorine 😃
zuzub
5. mar 2009
my si s maželíkm dávame bavoráka 😉 tak pekný večer všetkým 🙂
tinika
5. mar 2009
ahoj zuzi tu dnes kazdy pije? hihi
zuzub
5. mar 2009
tini asi hej 😃 😃 😃
katka444
6. mar 2009
dala som do albumu fotecku z lyzovacky 🙂
adenka
6. mar 2009
dobre ranko babulky 🙂
tinika
6. mar 2009
ahojte
katka444
6. mar 2009
:-o :-o :-o :-o :-o sme na druhej strane ]-(
tinika
6. mar 2009
sak to tu zase flakame
ingulik
6. mar 2009
achojte 🙂 je tu niekto?
adenka
6. mar 2009
ahoj ingu...ako??? uz mas fotecky?? ci len tie v albume?? kraaaaasnucki ste boli x-) x-) ...to je v budimire fotene?
ingulik
6. mar 2009
aden ajoj...fotecky mam, ale nemam net na notebooku a doteraz ani cas nebol...som nahanala diplomku a dnes novy OP...teraz som u svokrovcov, drahy je v praci tak cakam nanho...
tie foto co mam v albume, tak su z Budimira...na fotkach to vyzera lepsie ako v skutocnosti 😉 na buduci tyzden ked nam zavedu net aj domov tak pozmensujem a dam viac foto
a ty sa mas ako? kedy poradna? a ozaj chces vediet co cakate?...my mame aj z 3D potvrdene, ze je to dievcatko 🙂
snazivazuzi
6. mar 2009
Caute x-)
Ingu, takze baba? Gratulujem 😉
ingulik
6. mar 2009
ahoj zuzi....ano baba...taka hanblivka....si len skryvala tvaricku na tom utz, ale aj tak ju mame odfotenu tak ked sa dostanem ku scanneru tak semprihodim foto 🙂
a ty sa mas ako? sa ti to fajne krati...34tt...uf 🙂
snazivazuzi
6. mar 2009
Veru, kráti sa mi to.... termin SC mám 14.04. Takze velkonocné pripravy budu tento rok pripravy do porodnice 😃 xixi, nevadi, ajtak by som nemala chut sa s nikym rozprávat a tvárit ako keby nic... a pri tom budem nervozna kvoli SC. Pekne si lanem do nemocky a budem vegetit cely den a na druhy den uz bude na svete maly Daniel x-) x-) x-)
ingulik
6. mar 2009
hm zuzi...celkom dobry pohlad na vec...ja som skonstatovala, ze velkonocne sviatky pojdeme po navstevach a nebudem musiet nic chystat...
ja som zvedava, ci ma tiez necaka SC....musim ist na ocne a sa uvidi...porodnika uz mam dohodnuteho...
adenka
6. mar 2009
ingu tak sa tesim na fotky..
gratulujem k dievcatku...aj ja by som chcela, ale mam citak ze to bude chalan...no nevadi, hlavne nech je zdravucke...
zuzka nie je to divne ze ti daju termin sekcie 2 mesiace dopredu? to uz teraz vedia ze babatko bude pripravene?
snazivazuzi
6. mar 2009
adenka, ja som mala poslednu ms 30.6.8. TP mám podla ms 6.04 a podla uzv 23.4. Takze porod bude medzi tymito datuami. Neviem preco mi tu rátaju inak.... vsak v máji by som bola v 45tt ak nie viac 😃
Pocas SC budem v 39tt.
adenka
6. mar 2009
no mne sa to zda zvlastne, ale asi vedia co robia...ja som myslela ze aj na SC sa ide normalne ked ti odtecie voda...