Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
5. mar 2009

kde ste všetky??? ja som práve dofrčala z roboty aj u nás je hnusne počasie,
idem niešo uvariť asi brokolicovú poliecku a brokolicové fašírky.dáte si niekto? 😀

vavenka
autor
5. mar 2009

Juuj brokolicku ja lubim 🙂
Ja este tvrdnem v robote 😠

zuzub
5. mar 2009

vave a čo ťaháš nadčasy?
maju asi totálne zamestnávajú materské povinnosti 😀

zuzub
5. mar 2009

vavenka a ako ste na tom s tým stavaním domčeka?

tinika
5. mar 2009

vaven ja som včera robila do pol 2 rano a dnes? uvidime do kedy budem vladat 😀

zuzub
5. mar 2009

tini len to veľmis tou prácou nepreháňaj 😉

vavenka
autor
5. mar 2009

Zuzi aale cakam na holandanov, prisli nam dnes spravit zakaznicky audit a veziem ich do KE...
Zuzi no cakame na pocasie, pomalicky zacinam riesit nejaky bager, beton a tak, uz sa celkom tesim 🙂
Obaja kolegovci tiez stavaju, takze v praci debata na kazdodennom poriadku...

tinika
5. mar 2009

Zuzi sak uz len mesiac a tento rok sa setrim, sak do konca februara som ani nevedela ze je danove, som normalne chodila spat v riadnom čase a mala aj volne dni. Co minuly rok som od januara uz nespala poriadne. Ta už len do konca marca a opat si trocha vydychnem 😉

ingulik
5. mar 2009

ahojte...juj skoro az na tretej strane sme boli...
aj tu je hnusne, manzelik mal vcera nocnu tak sme cele doobedie spolocne prespali....my traja a pes na jednej posteli 😀
dufam, ze zajtra uz bude lepsie, idem si vybavit nove doklady...teraz idem spat, lezie na mna nejaka nadcha ci co 😖 bru nocku 😔

katka444
5. mar 2009

bru nocku inglik

u nas je tiez skaredo, manzelik isiel uvarit vinko, tak sa spolu zahrejeme 😵

tinika
5. mar 2009

no konecne ste tu sak tu mrtvo jak na cintorine 😀

zuzub
5. mar 2009

my si s maželíkm dávame bavoráka 😉 tak pekný večer všetkým 🙂

tinika
5. mar 2009

ahoj zuzi tu dnes kazdy pije? hihi

zuzub
5. mar 2009

tini asi hej 😀 😀 😀

katka444
6. mar 2009

dala som do albumu fotecku z lyzovacky 🙂

adenka
6. mar 2009

dobre ranko babulky 🙂

tinika
6. mar 2009

ahojte

katka444
6. mar 2009

😲 😲 😲 😲 😲 sme na druhej strane 😠

tinika
6. mar 2009

sak to tu zase flakame

ingulik
6. mar 2009

achojte 🙂 je tu niekto?

adenka
6. mar 2009

ahoj ingu...ako??? uz mas fotecky?? ci len tie v albume?? kraaaaasnucki ste boli 😵 😵 ...to je v budimire fotene?

ingulik
6. mar 2009

aden ajoj...fotecky mam, ale nemam net na notebooku a doteraz ani cas nebol...som nahanala diplomku a dnes novy OP...teraz som u svokrovcov, drahy je v praci tak cakam nanho...
tie foto co mam v albume, tak su z Budimira...na fotkach to vyzera lepsie ako v skutocnosti 😉 na buduci tyzden ked nam zavedu net aj domov tak pozmensujem a dam viac foto
a ty sa mas ako? kedy poradna? a ozaj chces vediet co cakate?...my mame aj z 3D potvrdene, ze je to dievcatko 🙂

snazivazuzi
6. mar 2009

Caute 😵
Ingu, takze baba? Gratulujem 😉

ingulik
6. mar 2009

ahoj zuzi....ano baba...taka hanblivka....si len skryvala tvaricku na tom utz, ale aj tak ju mame odfotenu tak ked sa dostanem ku scanneru tak semprihodim foto 🙂
a ty sa mas ako? sa ti to fajne krati...34tt...uf 🙂

snazivazuzi
6. mar 2009

Veru, kráti sa mi to.... termin SC mám 14.04. Takze velkonocné pripravy budu tento rok pripravy do porodnice 😀 xixi, nevadi, ajtak by som nemala chut sa s nikym rozprávat a tvárit ako keby nic... a pri tom budem nervozna kvoli SC. Pekne si lanem do nemocky a budem vegetit cely den a na druhy den uz bude na svete maly Daniel 😵 😵 😵

ingulik
6. mar 2009

hm zuzi...celkom dobry pohlad na vec...ja som skonstatovala, ze velkonocne sviatky pojdeme po navstevach a nebudem musiet nic chystat...
ja som zvedava, ci ma tiez necaka SC....musim ist na ocne a sa uvidi...porodnika uz mam dohodnuteho...

adenka
6. mar 2009

ingu tak sa tesim na fotky..
gratulujem k dievcatku...aj ja by som chcela, ale mam citak ze to bude chalan...no nevadi, hlavne nech je zdravucke...
zuzka nie je to divne ze ti daju termin sekcie 2 mesiace dopredu? to uz teraz vedia ze babatko bude pripravene?

snazivazuzi
6. mar 2009

adenka, ja som mala poslednu ms 30.6.8. TP mám podla ms 6.04 a podla uzv 23.4. Takze porod bude medzi tymito datuami. Neviem preco mi tu rátaju inak.... vsak v máji by som bola v 45tt ak nie viac 😀
Pocas SC budem v 39tt.

adenka
6. mar 2009

no mne sa to zda zvlastne, ale asi vedia co robia...ja som myslela ze aj na SC sa ide normalne ked ti odtecie voda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre