• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
nie, na sekciu dostávas normálne termin. Pojdes do nemocky a tam ti daju termin, ty prides den pred SC a na druhy den ta ˝odrodia˝.
6. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: zas to tu flakam, co nove? aden brusko rastie? mna uz tlacia rifle tak to pride kazdu chvilu :slight_smile: dufam
6. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehule,

ingu gratulujem k dievcatku :slight_smile:

mne je jedno co budeme mat, len nech to uz jeeee a nech je to zdrrave :wink:
6. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeee

zuzi,len dufaj,ze ti neodtecie skor voda,potom si uz len tak v nemocke nepolezkas :wink: a si u vasich?
6. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau evus.. no to dufam ze to na mna nepride skor. Nerada by som ˝rodila˝ u iného dr. ako u mojho. Ano som tu. Mangel urcite sladko spinká doma :slight_smile:
Misko drichme? :wink:
6. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,no uz aby si to mala za sebou,ja som uz v takom obdobi pocitala dni :sweat_smile: ,maly spi,ja som si poupratovala a teraz trosku oddychujem
6. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dnes je tu riadna flakacka. zase som nas musela vytiahnut z druhej strany :angry:
6. mar 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak uz si ma obehla kati ja idem papa do mesta tak pridem asi az večer.
6. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na stretko s babou s konika čo je od nas hihi konečne budem dakoho poznat
6. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a my dve kedy dame stretko? nech sa pozname viacere :grinning:
6. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa dnes vsetky flakate???
6. mar 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu fakt mrtvo...vsetky ste zaliezli do postielok pred tym hnusnym pocasim? tu znova prsi a mne sa taaaak nic nechce...
6. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ingu :slight_smile:
6. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka....ako? ja som sa prave pohadala s mamou cez telefon, tak mi je na figu... :frowning2: manzel sa kdesi flaka, tak tu cakam nanho...
6. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa dnes celý deň v robote nedali prídavať príspevky na MK. :unamused:
6. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu tak to nem bohvieco. ale neboj znovu sa udobrite :wink:

zuzub ahoj. mne konik isiel cely den :unamused:
6. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm kati...ked ona ma take divne poznamky odkedy som sa vydala..vlastne aj predtym mala...furt daco o tom, ze kde mam teraz svoj domov a ja uz vobec k nim nepatrim....pride mi to trochu krute... :cry:
6. mar 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingulik asi si musi mamina zvyknúť na ten pocit, že už nie si len "jej" :wink: a možno sa jej s tým ťažšie vyrovnáva :unamused:
6. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm,ale sak ja som z domu uz dlhsie, to nie len teraz tie dva tyzdne...placem jak mala teraz,mi to prislo hrozne luto...aspon ze tu sa mozem vykecat trosku...
6. mar 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu :frowning2: to mi je ľúto, ale netráp sa teraz, vieš kvôli mimi :pensive: ono to cíti, keď si smutná a určite to skoro prejde.... ja také stavy poznám.......
6. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu si viac citliva ked si tehu a tvoja mamka si mozno az teraz uvedomila ze ty si uz dospela, ze mas svoju novu rodinu a mozno jej to luto prislo. neboj bude dobre, len sa o tom porozpravajte :wink:
6. mar 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne práve drahý oznámil, že ide v buduci piatok na nejakú party na nejakého DJ do Blavy :unamused: takže nebude doma v kuse 2 týždne lebo práve od pondelka začína chodiť do BA na týždňovku :angry: no super!
6. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini..s mojou mamkou je to ako s tvojim muzom...rozhovor nikam nepovedie...poviem si svoj monolog, ona sa urazi a povie ze co ma nepoznas, sak som to tak nemyslela...ale v tej chvili to hrozne boli...a dnes sa aj manzel na mna vybodol...isiel po robote za kamaratom a este sa jaksi nevratil...cely den som tu v podstate sama... :confounded:
6. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to poznam ingu. no nechaj to tak a mysli na niečo pekne, na svoje babatko
6. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokusim sa...kuk do albumu na novy obrazok...tak nejak to u nas mozno bide vyzerat :slight_smile:
6. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, ako sa máte?
6. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nikka :slight_smile:
6. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ahoj nikka dlho si tu nebola hihi ja po starom nic extra
6. mar 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nestiham, maly si vyžaduje sustavnu pozornosť, a sem sa dostanem len tak mrknuť nie to pýsať
6. mar 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u mňa nič nové.....
6. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok