• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
na kyslo? A to ako? A kolienka ja nie, vsetky cestoviny spapam ale kolienka a tie rurky rovne tiez nie
7. mar 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na smotane
7. mar 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo paprikas

uz vies?
7. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy to inak vola :grinning:
7. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozerám, že dnes tu bolo prázdno... my sme boli celý deň u starkej bola tam aj mamina segra a sesternica, prišli sme až teraz.zajtra ideme k mamine na parádny obed pečená kačka, červená sladká kapusta a zemiačky :dizzy_face:
7. mar 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha hej kati uz viem

zuzi prazdno len preto ze konik strajkoval :grinning: :grinning: a my take tiez robime ale s knedlikom
7. mar 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam a teraz papam pudincek s marhulkami

ahoj zuzub :slight_smile:
7. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati hmmm taký puding by som si aj ja dala :wink:
7. mar 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam posielam :slight_smile:
7. mar 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a aky? S mliekom? Hmm, ta sa mozem akurat olyzat hihi. a aka prichut? Kakao? vanilka?
7. mar 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dal svagor kinder pingiu tak som jeden spapala ze čo to urobi so mnou hihi
diky :wink: ja by som si tiež niečo dala len sama neviem čo... od pondelka začínam takú jarnú očistnú kúru, kúpila som si aj knižku o detoxikácii orgabizmu, tal som zvedavá dokedy mi to nadšenie vydrží :grinning:
my lubime len kakaovy

inak ak nebudem tehu a mrchana dojde, idem aj ja dat detoxikaciu. tak zuzub potom daj nejake dobre rady z tej knihy. ja uz som cosi hladala na nete.
7. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez kati

inac muz ma zase nasr... bo zase ze k lekarovi on nepojde, ze sa neciti byt chory, tak mu na to hovorim, ze nech rovno povie ze nechce deti. A on ze sak ked myslim. A ja ze sak nič tomu nenasvečuje, ani sexovat nechce posledne mesiace, ani nic.
7. mar 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
tini...tak to je ale...normalne aj mna nastval teraz...kopni ho niekam cim skor, nech sa chlapec bud spamata alebo ide kade lahsie...
8. mar 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko žienky, ešte spíte? :confused:
8. mar 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, tak ten mužík asi fakt nie je v pohode, ja by som mu asi normálne povedala na rovinu, že buď nech sa začne normálne správať alebo nech sa na to vykašle a ide si svojou cestou... :unamused: viem, že to nie je také jednoduché, ale keď to má byť celý život takto ....................
8. mar 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túto knižku som kúpila http://www.martinus.sk/?uItem=42725
8. mar 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu
zuzi sak ja uz si to tiez hovorim, taky zivot ja nechcem
8. mar 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo znamena ze ma zle priechody tehotna zena?
8. mar 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este spite? :grinning: :grinning: tak nič, mi ideme k našim, bo oco a brat mali včera meniny tak papa
8. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby.....vsetko najlepsie k nasmu sviatku :grinning:
8. mar 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, no asi to suvisi s vyzivovanim babatka cez pupocnu snuru tie priechody... :confused:
8. mar 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, co je nove?
8. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau vaven :wink:

Uz napapkaná? Ste mali na obed franc. zemiaky vsak? A dala si si aj pifko k tomu? :sunglasses:
8. mar 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ja nie, len drahy papal, teda od piatku vecera ich ma servirovane, este aj dnes na obed sa mu zvysilo :slight_smile:
Ja som na ovoci :grinning:
Akurat som zhresila a dala si jednu mini tvarohovu tycinku dots, inak idem podla planu :slight_smile:
8. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme slep. vyvar a masko so zapek. zemiacikmi. Nooo priznávam sa... dnes som u rodicov takze som varit neusela :wink: . Keby dnesny obed závisel odo mna tak máme chleba s maslom... vobec nevládzem nic robit. cely den sa citim ako po nejakom maratone. V noci som spala 2 hod. a teraz ráno este taku pol hodku asi. som strasne unavená. tlak mám asi v ... :confounded:
8. mar 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no ja mam chlapa ktory mi vie jest jedno jedlo aj 4 dni, takze vacsinou varim tak 1-2x do tyzdna a viac :slight_smile:
No ved uz mas narok nevarit, 34tt, uz sa ti to krati....Len sa pekne setri....mohla by si dat fotku bruska aktualnu :slight_smile:
8. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ty dnes nic? teplotku si nemerala? Kedy mas v plane testnut?
8. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
vaven dnes som nemerala ale vcera ma svrbeli dlane na testik, ked som v grafoch BT citala ze adajar je tehula. asi testnem klasika na 28 DC. som si zaviedla taku tradiciu :wink:
8. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok