Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
9. mar 2009

a do kedy detoxikujes?

tinika
9. mar 2009

predstavu? No ze sa so mnou občas aj porozprava ze jak sa mam a tak a ze sa bude zaujimat o deti a tak a ne ze pride domov sadne ku compu alebo telke a tym to haslo. a by ma občas aj potešilo, keby mi dakde vytiahol na prechadzku alebo výlet, ne furt aj musim vymysliet. aj dovolenky som ja riesila keby bolo na nom, ta by sme asi ani neisli. tento rok sme chceli ist do bojnic, bo more asi nehrozi, ale verim tomu, ze ani ho nenapadne mi pripomenut, ked uz nej aj poriesit ubytko

katka444
9. mar 2009

tini, tak tie dovolenky a vylety co som ja absolvoval s mojim manzelikom, tiez vzisli len a len z mojej hlavy. ale z toho si nic nerobim. no ale keby zacal odmietat sex so mnou, tak na to by som sa pozrela 😠

katka444
9. mar 2009

raz mi manzelik povedal, ze by nemohol spat so zenou, ktoru aj nelubi. teda ak by nijaku nemal a mal by naladicku a prisla by k nemu nejaka super kost, tak urcite by ju pre...kol. on ale myslel tak, ze ak ma mat so zenou vztah, tak ju musi lubit. tym som chcela naznacit, ci ta tvoj manzelik este stale lubi. skus mu dat taku otazku 😉 A zvyknete si hovorit, lubim ta?

vavenka
autor
9. mar 2009

Kati no uvidim dokedy vydrzim.....
Vcera som neodolala a dala si spagety, takze prehresok, ale dnes pokracujem, uz som spucila polovicu ananasu a jednu mandarinku a lejem sa cajom bylinkovym 🙂
Tini - mozno mas len zly pohlad na to vsetko - to co si napisala je presne ako keby si opisovala mojho draheho....
Ked pride z prace, JA sa pytam ako sa mal, co jedol, ako bolo...Potom JA sama od seba porozopravam ako som sa mala ja - vacsinou z kuchyne, lebo mu medzitym pripravujem veceru - kym on vyzlecie oblek a sadne si do obyvacky pred TELKU a zapne COMP....
Potom sa najeme, a ON uz z gauca vstane len led si ide dat na balkon cigaretu alebo ide na pivo....
Volny program riesim JA, dovolenky vybavujem JA - ale mna to celkom bavi a aspon vyberiem to co sa paci mne a robime to co chcem ja 🙂
Urcite su aj chlapi ktori to riesia inak, ale ten moj a pravdepodobne aj Tvoj su taketo typy...ja som si to uvedomila hned ked sme spolu zacali byvat a - ked chcem byt s nim tak to musim akceptovat - resp nemusim, ale potom si musim najst ineho chlapa.
A co sa tyka sexu: tiez to vacsinou riesim ja - ale - kedze ja mam sex rada, tak priemerne 2x do tyzdna dostava eroticke sms do prace hehe tak ze sa ked dojde z rboboty tak ani do sprchy nestiha ist 🙂 a jednoducho ja sa staram aj o to aby sme mali sex casto a aby bol zaujimavy.....
Vsetko je o tom ci s tym clovekom byt chces alebo nie...
Teraz to mozno znie ze dom blba, ze vsetko robim ja, ale vracia sa mi to v inom, viem ze si to uvedomuje a viem ze ma aj za toto ma veli rad a dava mi to najavo.....Ludia ktori ho poznaju roky a poznali aj jeho byvalu mi vraveli, ze k nej sa takto pekne nechoval ani na zaciatku, nieto po 3 rokoch.....

vavenka
autor
9. mar 2009

Pardon za taky dlhy monolog 🙂

tinika
9. mar 2009

vavenka moja zlata, si ma rozosmiala hihi. sak ja viem, ze on tak sam od seba nezačne rozpravat a tak, ja som to aj akceptovala ze je proste taky, a som to vedela aj pred svadbou, ale vies, ked uz ani sex mu nevonia, deti nejak uz neriesi tak uz ma stve aj to čo predtym nie. inac som skusila este taku vec, som mu poslala link na jeden super byt 3izb. prerobeny na 4 izb. komplet zrekonštr. za super cenu a on vam aj uvazuje ze by sme ho sli kuknut hihi. no som prekvapena

vavenka
autor
9. mar 2009

Tini a preco som ta rozosmiala? 😅

katka444
9. mar 2009

vavenka cinis sa 😀

ale mas pravdu, ja som tiez vo vacsine iniciatorkov vsetkeho. ale aspon je to po nasom.
len by ma asi dorazilo, kebyze mi povie ze nema chut na sex. teda 1x za mesiac to akceptujem, ale 20 x za mesiac uz nie 😀

tinika
9. mar 2009

no ze si ten pripad ako ja a ta to nerozhadze, ale ten tvoj aspon o deti zaujem ma ne?

vavenka
autor
9. mar 2009

Tini aj s detmi som do neho hucala asi polroka, ale ked som prvykrat potratila a nasledne ked sa nam nedarilo tak zistil ze to nebude az take jednoduche...A predsalen uz aj mame vek - toho roku oslavime obaja 32 😕

vavenka
autor
9. mar 2009

A moj zas nechce svadbu 😀 😀

katka444
9. mar 2009

tak aby sme zacali snazilkovat, to som ho tiez musela donutit 😀

katka444
9. mar 2009

a moj nechce psika 😀

vavenka
autor
9. mar 2009

Kati ani moj 😀 😀

katka444
9. mar 2009

tini, nechceme si robit srandu, viem ze sa trapis. len odlachcujeme situaciu. dufam ze sa nem hnevas 😉

katka444
9. mar 2009

no a inak, keby nebolo mna, doteraz je moj muz slobodny. aj do svadby som ho dotlacila ja. on nikdy nepovedal, tak co? kedy svadba? ale potom ma prekvapil, ked mi sam od seba kupil zasnubny prstienok. uz asi nemohol pocuvat tie reci 😀

tinika
9. mar 2009

no kati tak s tou svadbou v podstate to aj u nas tak bolo.
a moj tiez necchel psika, som si ho vydupala ta asi aj deti si musim vydupat, len ho to bude trocha prace stat na rozdiel od toho psika 😀

evus
9. mar 2009

caute šťandy 😀

no co to tu riesime?????mam pocit po tom vsetkom co som tu precitala,ze u nas je vsetko zas naopak,sexi navrhy dava castejsie moj chlop nez ja,rano ledva som dala maleho spat uz okolo mna poskakoval ako stepna koza s erotickym usmevom-no nedaj mu 😀 ...psa zas nechcem ja 😝 ,chcel by sa stahovat do domu a to tiez ja nechcem 😝 ...mmmmmmmm,nechcete si to so mnou niektora vymenit???? 😀

katka444
9. mar 2009

cau evus. ake standy 😠 😀

no asi vsade je to nejak. hlavne ze sa lubime 😉

juuuj zachvilku budete mat pol rocika 🙂

vavenka
autor
9. mar 2009

Ahoj Evus 🙂 🙂
Ako sa mame po vikende?
No co sa tyka Tvojho chlopa, tak ten je z tej "druhej" skupiny 😀 😀 😀
Ale ja by som nemenila, aspon zatial 😅

katka444
9. mar 2009

vave kedy kopete zaklady?

vavenka
autor
9. mar 2009

Kati tak o 2 tyzdne pocitam 🙂

katka444
9. mar 2009

jupi, tak uz do toho idete 🙂 tesim sa s vami. mas uz aj nejaky album na modrej streche? potom musis zalozit a robit prierez historiou stavby 😀
a kedy pocitate, ze sa dostavia?

evus
9. mar 2009

kati,som vam niektorym tym postarsim chcela polichotit 😀

vavus,asi tak,ale aj ten moj ma svoje muchy,ale aj tak ho lubim jak kona 😉

zuzub
9. mar 2009

čaute ženy 🙂 práve som dofrčala do roboty vonku humusné počasie 😝 leje ako z krhly...
ale ste tu riadne popísali a musím sa k vám pridať aj u nás všetko riešim JA, dovolenky, oslavy, program, upratovanie , varenie, nákupy proste všetko všetučko, už si na to pomaly zvykám ale niekedy to ide ťažko 🙄
a tiež neznášam keď muž sedi pol dňa pri telke alebo na nete ako napr.včera sme prišli od mojej mami a on od 16.30 do 20.00 sedek na nete a úplna ignorácia, proste sa so mnou nebvil...tak som bola najskôr naštvaná a potom smutná lebo dnes išiel na 14 dní do Blavy tak som proste chcela, aby sme boli´ešte spolu , ale tí chlapi sú niekedy nemožný... ☹ a ráno sa tváril akože nič, že všetko je ok...

katka444
9. mar 2009

ahoj zuzub, aj u nas leje ☹
uz by mohlo vykuknut slniecko a oteplit sa. uz som nazhavena na cyklistiku, tak len cakam na vhodne pocasicko 🙂

evus
9. mar 2009

kati u nas sa uz pocasie trosku umudrilo,akurat ze fuka,ale aspon neprsi

katka444
9. mar 2009

u nas bolo cez vikend celkom fajn. slniecko svietilo az na ten vietor. ale ked ustal tak slniecko riadne prihrievalo.

evus a obzerate nejaku tu chatku?

evus
9. mar 2009

kati teraz uz nie,predavame byt,chceli by sme sa stahovat,takze by to nemalo zmysel.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre