Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
9. mar 2009

bry vecer,je tu niekto???? 😕

maju,ja som aj karin a teraz aj miska pri kazdom jedeni kojila iba z jedneho prsnika a tak cca 5minut a boli najedeni,niekto koji dlhsie,niekto kratsie,to zalezi od babatka

nikka...debata o vztahoch-to tak v skratke,chvalili sme si svoje drahe polovicky 😉

snazivazuzi
9. mar 2009

😕

evus
9. mar 2009

cau zuzi,no ako?

snazivazuzi
9. mar 2009

cau evus 🙂
Oddychujem. Som sa taaaak najedla, ze nevládzem ani z postele vstat 😀

evus
9. mar 2009

zuzi,no komu lepsie 😉
ja pozeram zamenu manzeliek...fuuuha,ze sest deti,no radost zit 😀 😝

ingulik
9. mar 2009

ahojky kocendy... 🙂
uf ste tu ale popisali toho...
adenka neda mi nereagovat....blahozelam k dievcatku....utz vobec nevadi babatkam a to ze si davaju rucky pred tvaricku je len preto, ze v tomto obdobi sa rozvija hmat a dotyky su im prijemne...a tiez si cmulaju prsteky cim sa cvici saci reflex...takze ziadne utrpenie....
tini...no mozno ten tvoj nie je ideal, ale to nie je ziaden chlop...treba ho len posadit za stol a nepustit... ozaj kedy dame kaveju? 🙂
my sme chceli dnes spustit novu pracku a namiesto toho nam praskol hlavny ventil na vodu, takze zajtra cakam vodara... chceli sme namontovat police v kuchyni, tak v baumaxe nerezali dosky....takze jedine co sme spravili bolo, ze sme zavesili susiak na pradlo do kupelky 🙂

evus
9. mar 2009

baby,tak neviem ci ste sledovali na markize zamenu manzeliek,ale hold nasim muzickom vratane tinikinho,ak mate chut,pozrite si to v archive,dotycny pan riaditel mi zozral teda nervy poriadne.taku poriadnu slovensku po papuli by teda potreboval 😠

tinika
9. mar 2009

ingu do konca marca to uy asi nestiham, ale v aprili som len tvoja hihi
evus a co by si taka nasilna chcela byt

tinika
9. mar 2009

aha a to zase chodi????
no moj kamarat opil alebo spolocensky unavil manzela, a taka super debata s nim ze az hihi zajtra vam napisem

tinika
10. mar 2009
katka444
10. mar 2009

dobre ranko 🙂

do prcic babenky, co mne sa rano stalo 😲 . asi si dam pauzu od MK a musim zacat mysliet na ine nez stale na tehu ne-tehu. tak idem rano v buse do prace. sedim, si sedim, myslim na tehu, na MK a na laparku a ze co teda poviem v praci, ked tam budem musiet ist. a zrazu autobus stoji na mojej zastavke, zena co so mnou vystupuje uz vchadza do obchodu, ktory je hned pri zastavke a mne vtedy padne zrak na otvorene dvere autobusu, ked si zrazu spomeniem, ze mam vystupit. tak som vypalila z tej sedacky jak strela, esteze autobusar nechal dlksie otvorene dvere. no poviem vam, ty ludia v buse sa museli na mne dobre pobavit 😠
asi zacnem chodit inym busom

katka444
10. mar 2009
tinika
10. mar 2009

Kati 😀
No a ja som včera bola na oslave kamoškynych narodenin - autom, takze som nepila. A muz mal dovolenku, ta isiel poobede vonku a som sa pýtala, ze kedy sa vráti, ta ze nebude do noci, ked ide tak skoro. ja o 10 večer som dosla a este tak o 9 som s nim volala, ze kde je a on ze tak skoro domov nedojde, ma nastval, tak som mu zložial telefon a ked som o tej 10 odchadzala od kamosky, ta mi volal (čudo, bo ked zlozim tel. ta nikdy nezavola) a hovori ze oni su uz davno doma, somar on ma natahoval. no a teda do 11 sme este sedeli s kamosom a jeho kockou a potom som ich viezla domov. no a ten moj milovany bol trocha pripity, ta som vyuzila sytuaciu, a porozpravala sa. hihi. no ten byt sa mu pačil, keby ze mam istu robotu a daju nam hypo, bereme a tak sa pytam, či nam treba tu detsku izbu a on ze hej, a mu vravim, ze v aprili uz budem mat času habadej tak nech sa tesi a ze aj teraz sa da ist na vec, len musim odist skor od pc a on ze sak hej. no tak som dnes začala merat teplotu hihi a cakame na ovulku 😀

tinika
10. mar 2009

kati kym to neklesa, je to dobre 😉

katka444
10. mar 2009

tini, super. tak sa tesim, ze ste si to vyrozpravali. teraz uz len plodit 😉

tinika
10. mar 2009

no kati tak aspon povedal ze deti chce, a ked budem ja ok, tak pojde k lekarovi, nepovedal to sice presne ze ano ,... ale pojde, ked ja budem ok.

katka444
10. mar 2009

tini ale vsak ty ok si. ved ovulka prebieha. a na laparku by ta doki poslal az po jeho spg.

tinika
10. mar 2009

aha, takze ho nepotesim a poviem ze on prvy musi ist? Ako ze mna nijako nevysetri? Hmm, ta to budem musiet trocha zaklamat ze ja som ok

vavenka
autor
10. mar 2009

Tini no zakladne veci si mozes dat spravit - nech ti doky pozrie sonom ci nemas nejake cysty alebo nieco podobne, nech ti sptavi hormony, ci mas dost progesternou a tak....
To ze mas ovulku este nemusi znamenat ze je secko 100%.....
Tesim sa ze ste si pokecali 🙂

katka444
10. mar 2009

ahoj vaven,

mne tiez doki urobil sono, zobral krvicku a ster a kedze bolo vsetko ok, tak nasadil clostil+dufik a vypisal listok na spg. vsak choj na gyndu nech ti to porobi a aj napise odporucanie na spg. a to mu strc pod nos, ze doki kazal, ze ma ist 😉

vavenka
autor
10. mar 2009

Ahoj Kati, hej hej, presne to som myslela, len nejake zakladne veci co si vie gyndos spravit sam na ambulancii a nech Tini pyta vymenny listok 🙂
Ja som tiez merala 🙂 zajtra tiez odmeriam ci fakt bola ovulka a potom az o tyzden 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

katka444
10. mar 2009

vave, to krasny vzostup 🙂
takze si neodolala meraniu 😀

cital si ten pribeh, co som rano pisala? uz mi nacisto zasvihava 😀

vavenka
autor
10. mar 2009

Kati hej xixi 🙂
Tak ja som na tom este ok celkom 🙂 aj ked vidis, vcera som myslela na to aka bude asi teplotka rano 🙂

katka444
10. mar 2009

no to ja som sa dnes rano zobudila este 10 min. pred budikom a hned merala 😀 zenska zvedavost

vavenka
autor
10. mar 2009

Juj ja mam z Danky taku velku radost 🙂
Kati takze zajtra testujes? 😀

dasha201
10. mar 2009

Ahojte, nechcete skusit pomoc od firmy MultiSD www. chlapecdievca.sk
Robia vypocty pre ovulacne dni, vyber pohlavia a aj Vam vedia vypočítať dni pre splodenie zdraveho dieťatka. Drzim Vam palce

tinika
10. mar 2009

No ja v novembri som bola, sono mi robi furt ked tam som, bral mi krv na vselikaje veci uz ani neviem čo ale bolo to ok, cysty mam male, to este byvala gyndoska mi hovorila ale on ani raz nehovoril ze mam cysty tak neviem.

katka444
10. mar 2009

tini, takze mas tie testy uz porobene. tak len ten vymenny listok popytat. mne sa aj zdalo, ze tebe to uz robili.

vave aj ja som stastna z Danky 🙂
no hadam zajtra testnem, nech viem na com som, ale nedavam tomu velke sance 😒

tinika
10. mar 2009

Takže to nič ine nerobia? To az potom ak spg je ok, tak ta laparka a ine? A laparka to čo? To ta priechodnost vajičkovodov?

vavenka
autor
10. mar 2009

Tini ja si aj tak myslim ze ked posnazilkujete v case ovulky aspon kazdy druhy den (dnes by ste uz mohli zacat 🙂 ) tak by sa to mohlo podarit 😀 a mozno ani spg nebude treba 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre