Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

petulig
11. mar 2009

ahojte 🙂 to je zas pocasie, z tohto len depky mozu byt. Slniecko si dava teda nacas 😠

janulik.j
11. mar 2009

Ajojte 😉
Vavus ako si dopadla v banke daju ti eurace na domcek? A co mas dnes dobre na obed? Zeby nejaka salamka? 😀 Pozyvam ta na francuzske zemiaky, aj ked cez vik ste tusim aj vy mali vsak?
Kati v pia budem silno silne drzat paluchy az kym mi nezmodraju 🙂
My sme mali vcera stretko mamiciek, tak bolo fajne. Zjedla som dva zakusky, takze moja dieta je v kybli 😝 dufam, ze ked bude teplejsie, tak pojdu kilecka dolu!

katka444
11. mar 2009

ahojte janulik aj petulig, dakujem za drzanie palcov. ale vobec nemam pocit zeby som bola tehu 😒 . vcera som aspon citila podbrusko a prsia a dnes nejak nic 😒 . asi klesa progesteron a pride mrcha.

adenka
11. mar 2009

katka ja som tiez nic necitila az kym mi nezacalo byt v 6tt zle...takze to nie je smerodajne...

janulik a nechodite s jakubkom plavat, alebo cvicit?

petulig ako sa mas?

vavenka
autor
11. mar 2009

Janulik nem nem salamka, uz vyse tyzdna som na ovoci a zelenine 🙂 ale dakujem za pozvanie....
Janulik vyzera to nadejne, na hrubu stavby by sme mali dostat a potom sa uvidi 😀
Peti ahoj, ako sa maaass?
Aden jasne, treba pomalicky, lepsie ako vsetko naraz, je to prilis velky napor na penazenku 😖

adenka
11. mar 2009

vave a pozemok mate kde?
no napor aj na penazenku aj na nervy ked ti nieco nedodaju na cas...napriklad na ten kocik sa moze cakat aj dva mesiace...ale pani nam ho uz objednala a vravela ze ak zaplatime zalohu, alebo aj celu sumu, tak nam ho tam necha do augusta na sklade aby nam nezavadzal doma...

vavenka
autor
11. mar 2009

Aden pri Kosicach blizko, asi 8 km.....

snazivazuzi
11. mar 2009

brééé ránko 😀 😎 😝
Ideeeem ranajkovat 🤐 😵
Ako sa dnes máte? U nás prsiiiiiiii 😠

petulig
11. mar 2009

maaam sa celkom fajn, akruat som strasne hladnaa ale uz za chivlku utekam na obed. Zle mi uz nebyva, uz len sem tam krpec vymysla. Zistila som ze spenat, paradajky a sampiony krpcovi nechutia,vzdy mi je zle po nich. hmm a ja ich maaam tak rada.A brusko mi uz rastie, tiskaju ma rifle ked dlho sedim. A inak po starom. Uz tu davno nebola nova tehula. 🙂 Chcelo by to novu vlnu

katka444
11. mar 2009

ahoj zuzi tak dobru chut k ranajkam 😠 😀

putul rada ta vyslisim a zacnem tu novu vlnu 😀 😵

janulik.j
11. mar 2009

aden este nechodime az v maji, plavanie aj fit lopty su od 6.mes. aj kv.pocasiu nevien si predstavit, ze by sme po plavani vysli do takej zimy brrrrrrrrr 😒
zuzi a ze vraj zle spavas, VERIME 🙂 Kubko sa rozhodol, ze bude vstavat o 6tej tak mam velku radost ☹
kati veru mala by si zdvihnut novu vlnu 😀

vavenka
autor
11. mar 2009

Ja sa pridam tiez tento mesiac, lebo potom uz nestiham rodit v r. 2009 😀 😀 tak o 10 dni zahlasim //, moze byt? 😀

katka444
11. mar 2009

vave jasne, budes druha v poradi novej vlny 😉

vavenka
autor
11. mar 2009

Kati si si vsimla ze Ty, Tini a ja sme tu takmer tri posledne netehule? Ostatok tu vsekty uz len tehule alebo maminy prispevaju 😅 😅

katka444
11. mar 2009

a este zuzub si zabudla.
vsak coskoro uz zalozime tu temu lady tehulky a maminky. uz to dlho nepotrvaaaaaaaa

vavenka
autor
11. mar 2009

Kati hej jasne, mne este furt sem tam nedojde ze je zase netehula 😢

katka444
11. mar 2009

hm, ale vsak coskoro bude aj s nami 🙂

vavenka
autor
11. mar 2009

Kati ja by som na tvojom mieste testila uz asi, kolko si teraz DPO?

katka444
11. mar 2009

dnes so chcela a keby nebola teplota zase len tych 36,8 ale stupla by, tak by som aj testla. ale baby z grafov ma prehovorili.
som 11 DPO a asi uz vydrzim a testnem v piatok. alebo netestnem, lebo vacsinou mi na 13 DPO klesne teplota a som v haji

snazivazuzi
11. mar 2009

janulik, vsak práve preto vstávam tak neskoro, lebo v noci nespim 😠 Zaspala som okolo 1 a o 3 som uz bola hore. potom o 5 ... a 6.... a okolo pol9 som zaspala.
Dáte si so mnou kávicku? 🙂 Akurát na nu cakám v posteli 😀

zuzub
11. mar 2009

ahojte, zase mi rano nesiel MK 😒

vavenka
autor
11. mar 2009

Zuzi ahooj 🙂 ako sa mas?

zuzub
11. mar 2009

idem sa práve chystať do roboty, tak sa mi nechce 😝
teraz som bez manželíka, tak mi je smutno 😢 a možno nepríde ani na víkend domov 😔

vavenka
autor
11. mar 2009

Zuzi a kde je?
Joj ja som s tym mojim zas v kuse, musim sa priznat ze zajtra ide do BA tak sa celkom tesim 😀

vavenka
autor
11. mar 2009

Snazizuzi ja by som poprosila jednu kavicku, sa mi oci zatvaraju 😖

adenka
11. mar 2009

aj ja si prosim kavicku 🙂
baby prisla mi vyplata a je mi do placu...normlane je to z mesiaca na mesiac horsie a pritom nas kazdy chvali ake mame super vysledky...esteze onedlho odchadzam... ☹

snazivazuzi
11. mar 2009

baby, kávicka letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 Okná otvorit 😀 😎 😎 😎

vavenka
autor
11. mar 2009

Zuzi dakujeme 🙂 fajnucka je 🙂

adenka
11. mar 2009

dakujeeeem 😵 😵

snazivazuzi
11. mar 2009

rado sa stalo 😀 manzel vie varit dobru kávu, vsak? 😀 vzdy mi urobi aj vyzdobu, slahacku s grankom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre