• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Zuzi a tasku do porodnice uz mate zbalenu? :sweat_smile:
11. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ale ta ten muzik rozmaznava...ja som nam predvcerom robila vanilkovu zmrzlinu z horucim lesnym ovocim a slahackou.,..mnam.... :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka prestan, mi robiť chúťky :dizzy_face:
vavenka, mangelík je z roboty v BA a v piatok ide na DJ Van Dayka s kamošmi... mne sa tam ísť neoplatí lebo v piatok robím do 19 hod a v nedeľu zas už naspať...tak som myslela že ani vôbec nepríde na víkend lebo šak sme aj minulý týžden mali taký hádavý :frowning2: joooj tak ma to mrzelo a v nedeľu ma ignoroval, šak to som už písala...
tak som sa dnes rozhodla a poslala som mu sms, že veľmi chcem, aby aspoň na tu nedeľu prišiel domov.a on mi odpísal, že už sa rozhodol, že príde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vave,
dnes vecer vsetko co pre babo mám vyperiem a zajtra alebo pozajtra vyzehlim. Potom bud. tyzden v pondelok skocime do lekárne a pokupime vsetko co este potrebujeme/plienky do porodnice, kozmetiku pre bábo a pod., veci pre mna do porodnice atd.../ a potom vsetko zabalim, nachystám ...

adenka, veru...on je poklad :wink:
11. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka kedy si zacala nakupovat vybavicku?
11. mar 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... tak okolo 25tt som kupila prvé dupky a potom som sa stala na nejaky cas závislou na mmb :grinning: trvalo to taky mesiac, som pokupila zopár veci. Dupky, mini tepláciky, kratasky atd... V poslednom case uz nekupujem. Máme vsetko co maly potrebuje na prvé tri mesiace a potom ide leto takze bude potrebovat dupky na leto a skoro vsetko uz vo vacsich velkostiach. Kym neviem aké bude pocasie, nechcem kupovat opalovacky..... stai ich kupit niekedy v juni. a dovtedy stacia veci kt. uz máme :wink:
11. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mi zacina MS :frowning2:
11. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati to hádam nie :frowning2:
11. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som na wcku a vytok bol taky nejaky zafarbeny
11. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to len mna uz palia prsty teraz? :grinning: :grinning:

katka :frowning2:
11. mar 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka ty máš termín 30.8.? ja mám 29.8.narodky :wink:
11. mar 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu ale v knizke mam 29.8. len konik mi vyratal 30.8....a vtedy mame vyrocie svadby :grinning:
11. mar 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobrééé :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme nejake prepletene :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda hej. ja som sa narodila mamine v 7mesiaci mala som sa až v októbri....
11. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si sa nejak ponahlala na ten svet...mne sa zasa nechcelo...ja som sa narodila po termine :grinning:
11. mar 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bola som zvedava ako to tu na otm svete vyzerá :grinning: :grinning: :grinning: ale bola som skoro 2 mesiace v inkubátore a potom som dostala zápal pľúc :frowning2:
11. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub, zacala si si priliz skoro uzivat :grinning: ... ale nastastie to dobre dopadlo, vsak? :sunglasses:
11. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi presne tak, hlavne že to dobre dopadlo :slight_smile:
11. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte uz som konečne doma, boli ma hlava, a sa cítim jakeby ma parny valec presiel, dajaka som chrobačna.
11. mar 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinika, tak sup do postielky s cajikom a vecer sa treba VYPOTIIIIIIIT :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee Adus nas Kubko sa mal narodit 11.10. tiez na nase prve vyrocie, ale nakoniec sa poponahlal o den skor :wink:
Zuzi mudro! aj ja som este potom podokupovala vecicky. Hl. zalezi aj od babatka ake bude velke atd. a o pocasi ani nehovorim pri sucasnom globalnom oteplovani :sunglasses:
My sme prisli z navstevy boli sme pozriet kamosa nasho a rozmyslam, ze sa idem hodit do vane a dam si relax aspon na chvilku...
11. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zizi mile rada ale mam koooopec roboty takze tak asi :frowning2:
11. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte, mám jednu otázočku : bola za mnou kámoška čo je v 30tt a sa jej zdalo že jej začína odtekať plod.voda te da nevie, že či, že je len tak 2x "cvrklo" po trošičke, raz ráno a teraz večer, myslíte že to už môže byť ozaj tá voda, jaaaaj tak sa bojiííím :astonished: :astonished: :astonished:
11. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub, vsak keby som mala tusáka ze mi odteká plodová voda tak hned bezim na pohotovost :astonished: ....
inak sa stáva ze odteká tak skoro, vtedy si ju nechaju v nemocke. Bola so mnou na izbe jedna baba, kt hrozil predcasny porod a nemohla vstat ani na wc. lezala skoro nahá iba s vlozkou medzi nohami.... no sranda to nebola.... ani nohavicky nemohla mat! Tvoja kamoska by mala ist na kontr. prehl. cim skor tym lepsie!
11. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub,plodova voda?nemohlo jej ujst z mocu?ono sa to v tehu obcas stane,hlavne ked zacne pokrocile stadium a plod zacne tlacit na mechur,tak moze mocuniknut,ani si to zena neuvedomi...mne stacilo,ze som si kychla a uuuuuuuz to slo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, viem o com hovoris :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. mar 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,tak aj ty mavas obcas teplejsie stehna??? :grinning:
11. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky moje zlateeeeee asi mam naozaj tu pracu a asi aj za taky plat ako mam teraz, hypo vyzera tiez dobre, takze s velkou pravdepobnostou /nechcem zakríknut/ sa budeme stahovat.Byt zatial volny tak super
11. mar 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj milovany mi prave volal, či si nechcem oddychnut od prace a vyjst vonku, no skoda ze sa citim pod psa a mam roboty vyse hlavy hihi ale snaha sa ceni
11. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok