Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
11. mar 2009

Zuzi a tasku do porodnice uz mate zbalenu? 😅

adenka
11. mar 2009

zuzka ale ta ten muzik rozmaznava...ja som nam predvcerom robila vanilkovu zmrzlinu z horucim lesnym ovocim a slahackou.,..mnam.... 🙂

zuzub
11. mar 2009

adenka prestan, mi robiť chúťky 😵
vavenka, mangelík je z roboty v BA a v piatok ide na DJ Van Dayka s kamošmi... mne sa tam ísť neoplatí lebo v piatok robím do 19 hod a v nedeľu zas už naspať...tak som myslela že ani vôbec nepríde na víkend lebo šak sme aj minulý týžden mali taký hádavý ☹ joooj tak ma to mrzelo a v nedeľu ma ignoroval, šak to som už písala...
tak som sa dnes rozhodla a poslala som mu sms, že veľmi chcem, aby aspoň na tu nedeľu prišiel domov.a on mi odpísal, že už sa rozhodol, že príde 😵 😵 😵

snazivazuzi
11. mar 2009

Vave,
dnes vecer vsetko co pre babo mám vyperiem a zajtra alebo pozajtra vyzehlim. Potom bud. tyzden v pondelok skocime do lekárne a pokupime vsetko co este potrebujeme/plienky do porodnice, kozmetiku pre bábo a pod., veci pre mna do porodnice atd.../ a potom vsetko zabalim, nachystám ...

adenka, veru...on je poklad 😉

adenka
11. mar 2009

zuzka kedy si zacala nakupovat vybavicku?

snazivazuzi
11. mar 2009

hm... tak okolo 25tt som kupila prvé dupky a potom som sa stala na nejaky cas závislou na mmb 😀 trvalo to taky mesiac, som pokupila zopár veci. Dupky, mini tepláciky, kratasky atd... V poslednom case uz nekupujem. Máme vsetko co maly potrebuje na prvé tri mesiace a potom ide leto takze bude potrebovat dupky na leto a skoro vsetko uz vo vacsich velkostiach. Kym neviem aké bude pocasie, nechcem kupovat opalovacky..... stai ich kupit niekedy v juni. a dovtedy stacia veci kt. uz máme 😉

katka444
11. mar 2009

asi mi zacina MS ☹

zuzub
11. mar 2009

kati to hádam nie ☹

katka444
11. mar 2009

bola som na wcku a vytok bol taky nejaky zafarbeny

adenka
11. mar 2009

zuzka tak to len mna uz palia prsty teraz? 😀 😀

katka ☹

zuzub
11. mar 2009

adenka ty máš termín 30.8.? ja mám 29.8.narodky 😉

adenka
11. mar 2009

zuzu ale v knizke mam 29.8. len konik mi vyratal 30.8....a vtedy mame vyrocie svadby 😀

zuzub
11. mar 2009

to je dobrééé 😀 😀 😀

adenka
11. mar 2009

sme nejake prepletene 😀 😀

zuzub
11. mar 2009

tak to teda hej. ja som sa narodila mamine v 7mesiaci mala som sa až v októbri....

adenka
11. mar 2009

si sa nejak ponahlala na ten svet...mne sa zasa nechcelo...ja som sa narodila po termine 😀

zuzub
11. mar 2009

hej bola som zvedava ako to tu na otm svete vyzerá 😀 😀 😀 ale bola som skoro 2 mesiace v inkubátore a potom som dostala zápal pľúc ☹

snazivazuzi
11. mar 2009

zuzub, zacala si si priliz skoro uzivat 😀 ... ale nastastie to dobre dopadlo, vsak? 😎

zuzub
11. mar 2009

zuzi presne tak, hlavne že to dobre dopadlo 🙂

tinika
11. mar 2009

Cafte uz som konečne doma, boli ma hlava, a sa cítim jakeby ma parny valec presiel, dajaka som chrobačna.

snazivazuzi
11. mar 2009

Tinika, tak sup do postielky s cajikom a vecer sa treba VYPOTIIIIIIIT 😀 😀 😀 😎 😎 😎

janulik.j
11. mar 2009

Jeee Adus nas Kubko sa mal narodit 11.10. tiez na nase prve vyrocie, ale nakoniec sa poponahlal o den skor 😉
Zuzi mudro! aj ja som este potom podokupovala vecicky. Hl. zalezi aj od babatka ake bude velke atd. a o pocasi ani nehovorim pri sucasnom globalnom oteplovani 😎
My sme prisli z navstevy boli sme pozriet kamosa nasho a rozmyslam, ze sa idem hodit do vane a dam si relax aspon na chvilku...

tinika
11. mar 2009

zizi mile rada ale mam koooopec roboty takze tak asi ☹

zuzub
11. mar 2009

čafte, mám jednu otázočku : bola za mnou kámoška čo je v 30tt a sa jej zdalo že jej začína odtekať plod.voda te da nevie, že či, že je len tak 2x "cvrklo" po trošičke, raz ráno a teraz večer, myslíte že to už môže byť ozaj tá voda, jaaaaj tak sa bojiííím 😲 😲 😲

snazivazuzi
11. mar 2009

zuzub, vsak keby som mala tusáka ze mi odteká plodová voda tak hned bezim na pohotovost 😲 ....
inak sa stáva ze odteká tak skoro, vtedy si ju nechaju v nemocke. Bola so mnou na izbe jedna baba, kt hrozil predcasny porod a nemohla vstat ani na wc. lezala skoro nahá iba s vlozkou medzi nohami.... no sranda to nebola.... ani nohavicky nemohla mat! Tvoja kamoska by mala ist na kontr. prehl. cim skor tym lepsie!

evus
11. mar 2009

zuzub,plodova voda?nemohlo jej ujst z mocu?ono sa to v tehu obcas stane,hlavne ked zacne pokrocile stadium a plod zacne tlacit na mechur,tak moze mocuniknut,ani si to zena neuvedomi...mne stacilo,ze som si kychla a uuuuuuuz to slo 😀 😝

snazivazuzi
11. mar 2009

evus, viem o com hovoris 😎 😝 😀

evus
11. mar 2009

zuzi,tak aj ty mavas obcas teplejsie stehna??? 😀

tinika
11. mar 2009

kocky moje zlateeeeee asi mam naozaj tu pracu a asi aj za taky plat ako mam teraz, hypo vyzera tiez dobre, takze s velkou pravdepobnostou /nechcem zakríknut/ sa budeme stahovat.Byt zatial volny tak super

tinika
11. mar 2009

Moj milovany mi prave volal, či si nechcem oddychnut od prace a vyjst vonku, no skoda ze sa citim pod psa a mam roboty vyse hlavy hihi ale snaha sa ceni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre