Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
4. feb 2009

tini, teeeda. ty si ale sikulka. to si sa ponukla na vyhadzov? ak som to spravne pochopila. 😅

katka444
4. feb 2009

tini a moj grafik je hned na druhej strane 🙂

tinika
4. feb 2009

Kati po pravdu tu mam aj ja toho plne zuby, strasny bordel a ja to nemusim, ale zatiaľ som nemala nič iné tak som chcela vydržať. NO tak musim pozhaňat par klientov a budem robiť sama a mať sväty pokoj od šéfov

tinika
4. feb 2009

Pekny grafik taky tehulkovsky dufam 😉

vavenka
autor
4. feb 2009

Kati papas duphaston teraz?
Tini aj ja by som sa dakedy na robotu vykaslala, ale ja nemam moznost robit sama na seba a treba platit seky 😠 niekedy je to riadne na hovno 🙄

tinika
4. feb 2009

jo vaven, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, ked robis sama tak si musi nahanat robotu a aj klientov aby platili ale mas trocha volnost a ty mas isty plat ale aj nervy. Ja som tu tiez mala nervy a aj plat som si musela nahanat, tak si ho budem nahanat radsej doma

vavenka
autor
4. feb 2009

Tin presne tak.....Asi pojdem podat loto aby som nemusela chodit do roboty 😀 😀

snazivazuzi
4. feb 2009

vave, podáme spolu? 😉 😀

vavenka
autor
4. feb 2009

Zuzi oukej 🙂 ked vyhram prvu cenu tak 10% je tvojich, beres ? 😉

snazivazuzi
4. feb 2009

jasne 😀 Vave, a kolko lové ti mám poslat? 😝

katka444
4. feb 2009

vave tento cyklus som čistá 😀 to ako bez hormonov. alezato antb. a kadejake sirupy proti kaslu. toho mam v sebe dost 🙄

vavenka
autor
4. feb 2009

Kati s atb pomaly, aby si nevystrasila fazulku 🙂

katka444
4. feb 2009

vcera som zedla poslednu tabletku antb. ale je na letaku napisane, ze neposkodzuje plod. tak snad neposkodi. 😀 si verim. aby malo co poskodzovat.

tinika
4. feb 2009

Ja som loto podala včera 😀 😀 😀

katka444
4. feb 2009

tini, tak ty si uz za vodou 😀

tinika
4. feb 2009

kati neboj, ked vyhram cely jakpot tak sa s vami určite podelím a dufam ze aj vy so mnou 😉

katka444
4. feb 2009

tini, supis. tak potom zatiahnes ten vikend v tatrach. a kolko je teraz prva cena?

tinika
4. feb 2009

no ani ti neviem, ale dost myslim ze niečo cez milion eur a to by som vam aj dom kupila nie len dovcu zaplatila a by sme do inych hor isli za take love 😉 Do alp abo kde by ste chceli,

tinika
4. feb 2009

No az som sa kukla a je to 1.244.923,67 eur som myslela ze necham len 1.244.000. ale tych 923,67 je tiez pekna suma skoro 30.000,-

katka444
4. feb 2009

tini, super. tak alpy su nasee 😀

katka444
4. feb 2009

juuj babenky. ja idem dnes navstivit kamosku, co ma 4-mesacnu dcerku. tak snad sa na mna nieco prilepi 😵 😵

zuzub
4. feb 2009

fuu ja som ešete v robote a už sa mi tak nechce pracovať 😝 😝

vavenka
autor
4. feb 2009

Zuzi ahoj, ty si ako na tom? Kedy testujes? 😉

janulik.j
4. feb 2009

Maju uz sme zabehany hl. je to super odkedy je manzelik doma necitim sa taka unavena a je to aj velka psychicka podpora, kedze ten nas krposko trpi na to brusko. aj tato noc nic moc on si skratka nevie poprdkat a potom ho to budi a vrti sa a zdviha nozky az sa zobudi tak mu do nekonecne masirujeme atd. ale snad sa to zlepsi. teraz tichucko sedka v kresielku, ja som na nete a manzelik pozera futbal, takze zohrana trojka 😉
ale zaciatky boli narocne som si aj poplakala s malym a hl. trencianska nemocnica nula bodov, keby som tam bola este o den dlhsie, tak ma mozu previest rovno na psychinu 😒
Kati kedy testujes pri takom krasnom grafiku? 😉

zuzub
4. feb 2009

vavenka ja asi tak skoro netestujem, kedže od najbližšie mrchy idem brať HAK, cca 3mesiace dovtedy by som mohla mať aj nejaké vyšetrenia za sebou a potom sa uvidí čo ďalej....

tinika
4. feb 2009

ešte jeden príspevok do inej témy a sme na druhej strane

kati tak sa ober bacilov aj za nas

tinika
4. feb 2009

kde ste???

zuzub
4. feb 2009

my sme teraz prisli z nakupov boli sme kuknuť výpredaje v reserved sme spravili big nákup 😵 hlavne môj manželík si konečne nieco na seba pokúpil lebo on si málokedy dopraje 😀 😀 😀 ste tu niekto??? 😕

tinika
4. feb 2009

ahoj zuzi ja som tu ale len na skok

tinika
4. feb 2009

tak to je pekne, moj tiez po obchodoch so mnou behat bude ale ked treba jemu dačo kupiť....tak mu netreba, a bla bla bla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre