Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
16. mar 2009
vavenka
autor
16. mar 2009

Ahojte, ja som dnes namerala nejaku nizku teplotu 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

adenka
16. mar 2009

ahojte,

vave IP??? 😉 😉 😉

vavenka
autor
16. mar 2009

Aden 😵 😵

adenka
16. mar 2009

kedy testikujes?

katka444
16. mar 2009

caute kocky 😉

vavenka
autor
16. mar 2009

Aden uvidim podla teplot, ale mozno stvrtok uz skusim, mame s drahym vyrocie, tak ak by sa objavil tienik, bol by to pekny darcek 😵 😵
Ty sa ako mas?

vavenka
autor
16. mar 2009

Cau kocka 🙂

adenka
16. mar 2009

vave tak to by bol veru najlepsi darcek 😵 ...drzim paluchy 🙂
ja sa mam dobre...pekne si priberam...akurat muzik mi dnes odisiel na tyzden do svajcu tak mi je smutno ☹ .

ahoj katka 🙂

katka444
16. mar 2009

vavenka aj ja drzim palce, nech je tam ten tienik 😉

vavenka
autor
16. mar 2009

Kati Aden dakujem...Aj ked necitim vobec nic, dokonca ani kozenky nebolia, a to beriem aj Duphaston 🙄
Aj som dajaka kludna - co sa testovania tyka, kebyze nemame to vyrocie tak asi ani netestnem......

adenka
16. mar 2009

vave mozno to je dobre znamenie 😉 🙂

vavenka
autor
16. mar 2009

Aden ved co ma byt tak to bude 🙂 vo stvrtok sa uvidi 😎

adenka
16. mar 2009

planujete aj nejaku romanticku veceru alebo nieco?

vavenka
autor
16. mar 2009

Aden ani nie, drahy sa uz vo stvrtok chysta k rodicom, lebo jeho tatko ma meniny aj narodeniny a ja idem v piatok este do prace, takze poobede si mozno trosku "zaromantikujeme" a on potom zdrha 🙂

janulik.j
16. mar 2009

ahojte kocendy 😉
Vavus gratulujem k vyrociu a tfuj tfuj nech tam su //... ked uz si davas tie injekcie au 😒

My sme tuto noc viac nespali ako spali, maleho zas bolelo brusko, takze sme dnes obaja "vyflusnuti", ale je slniecko a to je hlavne 😎 idem zehlit a trosku to tu spratat 🙄

adenka
16. mar 2009

vave a nechodievas s nim k rodicom?

janulik a kubko ma koliky?

petulig
16. mar 2009

ahojte babky 🙂 a zas pondelok 😠

vavenka
autor
16. mar 2009

Aden chodievam, ale v piatok musim ist do prace a v sobotu volit 🙂 takze tentokrat pojde bezomna 😅
Janulik dakujem 🙂
Petulig ahoj, hej pondelok, ale uz pomaly obed, takze o chvilu uz je po pracovnom pondelku 😀

adenka
16. mar 2009

ahoj petulig, ako sa mas?

majulienka32
16. mar 2009

ahojte
vavenka aj ja ti silno drzim palceky..to by si mala krasny darcek k vyrociu 🙂

adenka
16. mar 2009

ahoj maju 🙂 ...ako sa dari??

majulienka32
16. mar 2009

ahoj adenka 🙂 mame sa fajn,maly akurat spinka..a ty ako sa mas?.. ale to leti to si uz 17 tyzden? 🙂
uz za tri tyzdne ta caka velky ultrazvuk, chcete vediet co to bude?

petulig
16. mar 2009

maju achoj 🙂, no obed by som uz prijala , dnes mame hrachovu polievocku a morcaci paprikaas
aden mam sa fajn, dufam ze neporieknem, ale uz mi ani zle nie je ked som hladna. Akurat ze zacinam miesat podivne kombinacie jedal 🙂 .Pribrala si uz nieco ? Ja zatial nejakych 1,5 kila. Keby to tak islo do konca to by som bola spokojna🙂

majulienka32
16. mar 2009

ahoj petulig tebe sa ako dari? neboj ak aj nieco priberes, rychlo to zhodis.. 🙂
priidala som foto do albumu kuknite 😉

adenka
16. mar 2009

maju veru leti to, podla utz som uz dokonca 17+3. Na velky UTZ ideme 14.4. teda neviem ci velky, lebo moja doky to nejak nerozlisuje, tak neviem... 😒 . No a min. tyzden som bola na 4D na jednej vystave a tam na potvrdili dievcatko 😵...tak neviem ci to je uz na 100% ale dufam ze ano 😀
a Petko poslucha? spinka v noci?

petulig ja som pribrala nejake 3-4 kila, teraz posledne dva tyzdne som zacala statocne naberat, tak uz aj nakupujem vacsie veci a volnejsie tricka 😀 😀

majulienka32
16. mar 2009

adenka . no to by bolo super ak by ti vyslo dievcatko, ak ho tak velmi chces.. 🙂
ale aj chlapci su poslusny 😀 ,Petko je v noci raz hore a potom az rano akolo piatej siestej..papa cca kazde styri hodinky.. uz aj sleduje okolie a zacina sa uz usmievat 🙂

petulig
16. mar 2009

maju mam sa uz fajn,cajik co si poradila zabral 🙂 a pravidelna strava tiez.
aden no mam pocit , ze ta velmo rychlo dobehnem s tym priberanim, lebo ako mi prestalo byt zle tak mlatim vsetko mozne dokopy. Momentalne mam uchylku na tie baby kukuricky zavarane mnaaam.S tym oblecenim to je horsie, moje veci ma uz tlacia ale tehotenske este velkee. Asi budem v teplakoch chodit 🙂Teraz bola v tescu taka akcia za 12 ecok mali taka letne gate na gumu a k tomu tricko..len ci sa vojdem este do toho kym jar pride 😀

majulienka32
16. mar 2009

petulig no to som rada ze ti cajik zabral..
a nohavicami sa zbytocne nestahuj, nieje to dobre.. tak si kuúp nejake take sportove gate na gumicku, ale teplaky ako pises..

adenka
16. mar 2009

maju tak to mate super...maly je kraaasny a ako narastol 😵 ...uz sa hra s tou hrazdickou??

petulig ja som si akurat vcera kupila dve tricka ale este by som chcela jedny nohavice...lenze tie co mam stali 60 eur, a nemam chut kupit dalsie take drahe, tak asi pojdem popozerat nejake vypredaje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre