Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
16. mar 2009

ahojteeeeeeeee

maju,ako sa mate?drzkate sa?

ten moj spi uz vyse dvoch hodin 😲

petulig
16. mar 2009

maju ved uz take hladam, nasla som od firmy Litex len to u nas nikde nepredavaju a neviem ci risknem cislo cez net bez skusania, mne to skoro nikdy nesedi.Musim pobehat po meste asi. Nosim teraz skor take bedrove tie az tak netlacia..Len v teplakoch do roboty to nie je bohvieco 😀 . Ja sa len smejem, sme tu v robote dve tehotne, ked zacneme mat vacsie brucha a pride zakaznik a obidve sa zdvihneme od stola s fucanim ako sa bude tvarit 😀

adenka
16. mar 2009

petulig tak sa nebudete dvihat...nech vas pekne niekto obskakuje 😀

evus
16. mar 2009

baby,vsak ak nemate problem s cinakmi,tak chodte pozriet tam,mavaju tam aj tehu rifle aj tricka a za skvele ceny,ja som si tam ked som bola tehotna s Miskom pokupila dost veci a boli aj kvalitne,alebo vam este mozem odporucit mimibazar.sk sekcia tehotenske oblecenie 😉

petulig
16. mar 2009

fuha aden to riadna palka, tieto tehotenske veci su riadne drahe. Skus radsej pozerat take kadejake moderne tricka z minulej sezony ak este maju niekde, strihane pod prsiami. Akurat na vacsie brusko. 😉 A mozno aj u cinaka by sa dalo daco zohnat, ved to mas len na urcite obdobie, nebudeme kupovat zbytocne drahe znackove veci . Teda ja na to peniazky nemam. A kociky si uz obzerala? Mas nejaky prehlad? To su tiez riadne palky

majulienka32
16. mar 2009

adenka ano uz kuka na tie hrkalky na tom..a ked nahodou do toho buchne rucickami tak spozornie ze co to bolo. je velmi vnimavy
evus ahoj, ano drzkame sa.. aj my uz teraz spinkame druhu hodinku 🙂 ty sa mas ako?
petulig.tak si kup nejake o cislo vecsie ryfle na gumicku, ja som take rifle nasla na zaciatku tehu s takym elastickym pasom..nosila som ich az do siedmeho mesiaca..skus si take nieco kuknut.

adenka
16. mar 2009

evus, ja som u cinanov bola, ale tehu gate som nikde nevidela..

petulig tricka kupujem len u cinanov, alebo v klasickych obchodoch, ale nohavice som inde nevidela...este chcem popozerat tak snad nieco zozeniem

vavenka
autor
16. mar 2009

Maju maly je rozkosny, sa neviem vynadivat 😅 😵 😵

evus
16. mar 2009

maju,celkom v pohode,ujde to,maly je krasnucky,take reklamove babatko 😉

adenka,prid tu k nam,teraz co som bolalen tak naposledy pokukat,aj tehu teplaky som videla,alebo ak chodis na mileticku,viem,ze tam tehu veci urcite najdes

evus
16. mar 2009

vavenka,nech ti da maju recept na to ako taketo krasne babo zbuchat 😝 😀

majulienka32
16. mar 2009

vavenka diky 🙂
ako sa citis? nemas ziadne tehu priznaky ani nic?

majulienka32
16. mar 2009

evus 😀 😀

evus
16. mar 2009

maju,no davaj 😀 😉

vavenka
autor
16. mar 2009

Maju mas recept????
No praveze sa necitim nijako 😒 voobec nic 😖 ani kozy nebolia 😖

majulienka32
16. mar 2009

evus ze reklamove 🙂 to ma uz Misko 6 mesiacov? ved teraz si rodila 😅 aj ten je rozkosny 🙂

tinika
16. mar 2009

Baby ste sa zblaznili??? Pisete jak dive, jak to mam stihať čítať popri praci? 😀 😀 😀 😉 No ta čo v aprili okrem miliona slubenych káv absolvujem aj čítanie koníka hehe

adenka
16. mar 2009

evus a kde na mileticke? tam sa chystam v sobotu....

majulienka32
16. mar 2009

ach jaj baby ze recept 😀 , vsak potrebujete k tomu jedneho cloveka muzskeho pohlavia s dvoma kusmi vajec a s jednym parkom 😀 , a to ulozit na postel, alebo kde budete chciet, podla uvazenia..a potom parok zasunut do truby, no ja som to asi tak neja robila 😀 😀 😀

vavenka
autor
16. mar 2009

Maju no sak tento recept pozname vsetky, ja som myslela ci nemas nejaku tajnu prisadu, s ktorou je zaruceny uspech 😀 😀

petulig
16. mar 2009

aden ja osm si minule jedny objednala z mimibazaru, velmi pekne take sive tehotenske rifle ale nejak som to neohadla nanasukam sa do nich uzke su .u nas je to bieda tiez s tehotenskymi vecami, teda aspon co som videla. Musim sa do mesta vybrat asi pokukat.
Minule si jedna teta dochodkyna skusala take letne svetlomodre tehotneske gate, velmo sa jej pacili len sa jej strasne nezdal ten vrch nohavic, ze co to take siju take divne natahovacie hore🙂 ale nikto jej nepovedal, ze to tehotenske, nakoniec si ich tusim aj kupila 😀

evus
16. mar 2009

maju,vsak je taky krasnucky,zeby si ho do reklamy mohla dat 😉 ,veru misko ma dnes polroka a akurat zjedol pol misticky zemiaku s mrkvou 🙂

adenka,vsak klasika na mileticke na trhu,predavaju tam oblecenie a vselico ine

vavenka
autor
16. mar 2009

Aky mate den? Mna uz od vcera pobolieva podbrusko ako na mrchu, ma porazi ked tak skoro dojde 😎 😎 sak to ani testnut nestihnem tento mesiac ???? 😕

evus
16. mar 2009

vavenka,nebude to uhniezdovanie vajicka???

vavenka
autor
16. mar 2009

Evus no to ja netusim 😖 Bodaj by si mala pravdu 😀

lenocka1979
16. mar 2009

ahojte ... prosím prosím ... FF vyrátava ovu až niekoľko dní po zvýšení? ... nepamätám si to ... od včera sa mi zdvihla teplota z 36,2 na 36,5 a nezobrazilo mi to ovu ... je to v poriadku?

adenka
16. mar 2009

evus to viem ze na trhu, len som myslela ze mas nejaky konkretny stanok kde maju tehu veci...

vavenka
autor
16. mar 2009

Lenocka az spatne ti to oznaci ovulku, ked budes mat 3 dni takto zvysenu teplotu....Ale ved to tak neprezivaj, ak ovu bola, tak bola, to ti nezaruci ziaden program, hm? 😅

nikka_
16. mar 2009

ahojte kočky, ako sa máte??

nikka_
16. mar 2009

evuš ako ste na tom zo zúbkami??

zuzub
16. mar 2009

čafte 🙂 od rána mi nefungoval MK 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre