Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
17. mar 2009

KAti tak drzim palce nech Ti to aspon tyzden vydrzi 😅

katka444
17. mar 2009

no do piatku obeda vydrzim. poobede sa lucime s kolegynou, co odchadza do dochodku, tak tam si uz urcite nieco dam. to by som nevydrzala 😅

katka444
17. mar 2009

ale tak aj 4 a 1/2 dna je lepsie ako nic 😀

evus
17. mar 2009

vavenka,no musim stihat,kym maly spi,poobede,kedje uz aj Karin doma sa moc varit neda a mangel ktovie kedy pride...baby pomelo je nieco krizene???? 😅 zeby pomaranc a melon???vavenka,ty este stale ocistujes????

kati,takze aj teba to chytilo?

katka444
17. mar 2009

mna len na chvilku. urcite nevydrzim 2tt ako vavenka. 🙂

vavenka
autor
17. mar 2009

Evus uz niee, dnes som mala tresku 🙂 ale nejak som si zvykla na ovocie, tak ho chruscem aj teraz...Pomelo je nieco medzi pomarancom a grepom, drahe ako slak, ale mne velmi chuti 🙂

vavenka
autor
17. mar 2009

Kati no jasne, aj 4 dni je lepsie ako nic 🙂 len mysli na to ze je to ucelove, zbavis sa vela zleho z tela fazulke sa konecne zapaci 🙂 ved vies ako dopadla Stansun 😉

katka444
17. mar 2009

vavenka, ved len to ma drzi pri zivote 😀

robim to pre babatko 🙂

evus
17. mar 2009

no tak som zas o nieco mudrejsia,vzdy ked idem do kauflandu to tam vidim,tak teraz to uz aj vyskusat mozem

adenka
17. mar 2009

katka no ale to nie je pomelo....pomelo a sladky grep su 2 rozne ovocia...pomelo ma zlto-oranzovu supku a je balene v takej folii a tieto grepy su normalne tak navolno predavane a su zelene....

katka444
17. mar 2009

tak ja mam to pomelo so zlto oranzovou supkou 😉

ale to druhe sa na to dost podoba 😅

tinika
17. mar 2009

heeej pomelo je super, mne to brat doniesol, mali to v CR ked robil v na zelenine

katka444
17. mar 2009

tini tak robil v alebo na zelenine 😀

tinika
17. mar 2009

no sak to mas jedno ne Hehe mali jej tam tolko ze kludne aj v

vavenka
autor
17. mar 2009

Tini, mne nejde do hlavy ako mozes zabudnut merat rano 😀 😵 😵 😵

tinika
17. mar 2009

vaven to dnes bolo tak, zazvonil budik a ja ho vypla a otočila sa na druhu stranu, medzitym som sa bavila s muzom a isiel s havou von ta som mu ju nesla, bo ona za nim nechce ist velmi a potom som si spomenula vies?

vavenka
autor
17. mar 2009

Tini aha no tak uz mi to je jasne....Len si si vsimla ze furt v case ovu zabudas? 😉

tinika
17. mar 2009

he nezabudam, sa len teraz a v novembri som nemerala počas ovu. sak mi označilo ovu minule aj pred minule ale len preedpokladanu bo som nesledovala hlien

vavenka
autor
17. mar 2009

Tini ozaj a ako byt? Uz ste to dohodli?

snazivazuzi
17. mar 2009

lady mamicky, uz cca tyzden mam taky riedky vytok - POZOR budem nechutná 😀, - slabozlty, nezapacha. Je to také neprijemné, ci uz sedim alebo lezim, citim ako to zo mna vyteká von /mám taky pocit ako keby som sa pocikala 😅, hlavne ak som medzi ludmi/ 😖 ..... Mali ste to? Vytok som mala vzdy, celé tehu, ale toto je iné. Denne vyhodim aj 10 intimiek, furt ich treba vymienat - som ako malé decko kt. treba prebalovat nonstop 😀.

tinika
17. mar 2009

Vaven čakame na hypo ale sme rozhodnuty ho zobrat

evus
17. mar 2009

zuzi,ten vytok je uplne ok nemaj boja

snazivazuzi
18. mar 2009

PRVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 😀 😀 😀

Dobré ránko bosorky! Krásny dnik vám zelám! 😎

tinika
18. mar 2009

Zuzi ty si si dala budika aby si tu bola prva?? 😀 😀

Tot moj graf, zaujimave, som sledovala hlien ale len chvilu ,tak to asi nie je aktualny stav ale vyzera to pekne, ze ovu den po a den pred tutu mutu

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

tinika
18. mar 2009

Ale zda sa mi skoro ovu na 14dc, zvyčajen mam 16-17 dc

tinika
18. mar 2009

Keby ze mam včera nizku teplotu ta ovu este nevyznači, ked uz včera bola vyssia tak ovu by mi tiez dalo na 14dc

adenka
18. mar 2009

ahojky,
tini no pekne ste to tento mesiac vymakli, tak drzim palce 😉

a ako vavenka??? testuje dnes?

tinika
18. mar 2009

adenka zase to bola nahoda, sak ja nevieem kde hlavu mam čo mama tolko roboty, ale uz len dva týzdne a si vydýchnem

a ako tehulkujes?

adenka
18. mar 2009

ja dobre, prave sa napchavam, ale vsak to ja skoro cely den takze nic neobvykle 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre