Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
19. aug 2009

čaute,kočky,som tu pár dní nebola,tak čítam,čo nového. 🙂
adenka,ty si ešte stále neporodila? 😅
katke som už blahoželala,už si bola u lekára?
tini,dávaš sa vypisovať na PNku? to odkedy nám vlastne vzniká nárok na materskú? ja rozmýšľam,či pracovať až do konca,alebo tiež ísť na PN..

tinika
19. aug 2009

slni ahoj, ja mam napísanú materskú ze 26.10. to je 6 tt pred porodom da sa ist aj 8tt pred.

ingulik
20. aug 2009

bre ranko 😎
no my dnes ideme tie uska prepichovat a ja idem na kontrolu ku svojej dr. tak drzte palce, nech mala velmi neplace 😨
tini...sak ked nie buduci tyzden tak dalsi, zase aby si nebola v strese...ale cinknem Ti a sa dohodneme, oki? 😉
aden...malej je u teba asi naozaj velmi dobre, ze sa jej nechce von 🙂

adenka
20. aug 2009

dobre ranko,

ingu my chceme dat prepichnut uska uz v porodnici...nausnicky mam kupene, tak nech ju vytrapia rovno naraz a bude pokoj...tak dufam ze nam to urobia lebo nie vsade chcu...

no nasej malinkej je asi ozaj velmi dobre, len skoda ze neberie ohlad na maminku...ja uz ani chodit nevladzem...

tinika
20. aug 2009

ahojte
ingu jasne sak uvidime ako to bude
adenka nebojkaj, uz to pride kazdu chvilu, ved uz si 40tt waw sa tesim dalsia kocka bude na svete hihi uz aby aj nas Patko bol ale nech sa neponahla, este take tri mesiace si v brusku pocka dufam

tinika
20. aug 2009

Pozrite na toho drobca

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Narodil sa v 27tt chudacik ale bojuje a snazi s

avuska19
20. aug 2009

čaute, dlhšie som tu nebola...ale o to s väčšou radosťou čítam...
katka, čo to čítam, blahoželám a držím palce nech to všetko krásne vyjde, až mám slzičku v očku tak som rada,
aj na Teba Vavenka myslím-nech to aj vám vyjde, prajem veľa zdaru!
Tinika, šetri sa a dávaj si pozor na zdravíčko, pohlad bruško za nás, od Petrušky.
No a my dnes máme pol rôčka, tak to letí.

tinika
20. aug 2009

avuska dakujem pekne ten vas drobec rastei ako z vody hihi zlatučka je

katka444
20. aug 2009

ahojte,

vcera som spravila pre istotu este jeden testik

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tinika
20. aug 2009

no vidis katka, zo mna sa tiez smiali ze testujem jak salena este x-krat ale istota je gulomet ne?

katka444
20. aug 2009

no ked pozeram na ten z 18 DPO, nezda sa mi, zeby ciarka silnela 😖

tinika
20. aug 2009

katka mne tiez nesilnela kasli na to , je tam a basta, mozno ti tiez pomaly stupa hcg

katka444
20. aug 2009

juj uz aby bol pondelok. som zvedava, ci mi dr. urobi aj sono. lebo mi ho on sam este nikdy nerobil (lebo nemal), ale posledne razy ked som tam bola, tam mal cosi take ako sono. predtym ma vzdy posielal inde. a to sa budem musiet objednat atd. 😝

katka444
20. aug 2009

tini a tento vankusik k comu sluzi? https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tini a vy ste robili tutu mutu v prvych tt?

tinika
20. aug 2009

katka no ja neviem spat na boli a tak sa o neho opriem a ma nepusti na brusko alebo si ho dam medzí kolena a vselijako sa da
tutu mutu nebolo bo ma strasili nemocnicou tak sme sa bali popravde tutu mutu bolo len raz a to asi predtyzdnem a pre mna nič moc hihi tak neviem či som vadna ale baby vychvaluju sex v tehu ze super ta neviem hihi

katka444
20. aug 2009

tini my sme zatial tiez len raz tutu mutu a ja teda nemam nan ani vobec chut. to som sa len zlutovala nad mm 😀

evitkamalicka
20. aug 2009

ahoj kocky...ako sa mate? co mate nove?

vavenka
autor
20. aug 2009

Kati - keby bol problem - ciarka by slabla...A kedze neslabne, vsetko je v najlepsom poriadku.
Ak nespinis a nemas ziadne bolesti - kludne mozte tutu mutu 😉

katka444
20. aug 2009

pre mna bude spanok asi katastrofa, lebo ja nevim zaspat inak ako na bruchu 😖 a uz teray aukam, lebo ma bolia prsia , ked si lahnem na brucho 😀

vavenka
autor
20. aug 2009

Cau Evit, Katka ma nove // 🙂
Pozeram ze Adamko uz je velky chlop...Rozmyslate aj o druhom babatku?

katka444
20. aug 2009

ahoj evitka, vy uz ste velikyyyy 🙂

cau vavenka, tak myslis ze nemusim mat strach pri tutu mutu? len sa bojim aby sme nieco tym nepokazili. kedy testujes?

tinika
20. aug 2009

katka ja tiez ale neboj zvyknes si, tiez som nevedela spat a teraz uz celkom fajne spim ale ku koncu tehu uz asi aj tak nebudem
katka sak ja tiez velmi chut nemam a mm sa nejak netoo.. ta reku urobim mu radost ale asi sa tiez boji bo dajak netlači na man hihi a ani neni čas bo furt je na byte a robi a maka aby sme tam uz byvali

vavenka
autor
20. aug 2009

Kati samozrejme ze nemusis mat strach,...ked nieje ziadny problem, zeny maju pravidelny sex az do deviateho mesiaca....
Juj ja mam na testovanie este casu habadeeej !
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

evitkamalicka
20. aug 2009

veru kocky, strasne to leti, o chvilu budeme oslavovat rok

vavenka uvazujeme nad druhym a zacneme buduci rok na jar alebo v lete

evitkamalicka
20. aug 2009

katka gratulujem k //

tinika
20. aug 2009

inac evitka ahoj, fakte ste uz veeelky chlapi hihi a krasnučky

katka444
20. aug 2009

evitka, dakujem

vavenka jaaaj ved ty mas este cas. ved ti este ani ovu nevyznacilo. tak len pekne cakaj a hlavne bud kludna. mne pomohlo asi aj to, ze som mala v hlave tu laparku a na otehu som uz ani moc nemyslela.

vavenka
autor
20. aug 2009

Kati ja zvysoka kaslem na to ci mi ju ff vyznaci alebo nie 😉 riadim sa hlavne svojim telom.....
A kludna som, sak nemam preco stresovat 😵 😵

evitkamalicka
20. aug 2009

vavenka ono to pride vtedy ked ma

vavenka
autor
20. aug 2009

Evit aj ja som si to vravela, ale po minulotyzdnovom spg neviem neviem....mame pomalych spermosov aj malo morfologicky "normalnych"....
Som zvedava co povie gyndoska ked jej odnesiem vysledky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre